КОСТИШИН: «Помилка судді – це не виправдання. Динамо було сильніше»

Головний тренер «Колоса» – про поразку в 10-му турі УПЛ

КОСТИШИН: «Помилка судді – це не виправдання. Динамо було сильніше»
© ФК Колос. Руслан Костишин
Наставник «Колоса» Руслан Костишин прокоментував поразку від київського «Динамо» (0:4) в матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги.
 
«Матч розділений на дві частини: до моменту з пенальті і після. До моменту ми грали компактно, дисципліновано. Після пенальті і другого гола трапилася анархія: гравці побігли в атаку, забувши про оборону, дисципліну. Можна сказати, що наші футболісти, як якась зграя бандитів, побігли рятувати ситуацію, але з «Динамо» не потрібно було цього робити.
 
Футболісти суперника кваліфіковані, коли даєш їм простір, вони цим користуються. І, дійсно, потім біля наших воріт було багато моментів. Але це досвід. Можна сказати, наша команда вперше грає такий поєдинок...
 
Хочу привітати свого президента і гравців з таким матчем. На матчі був переповнений стадіон. І це команда з села, яка тільки 5 років тому була створена. Ніхто не міг подумати, що через 5 років ми можемо грати з «Динамо» при переповненому стадіоні.
 
Всі бачили, що пенальті був призначений несправедливо, але це не виправдання. Справа не в судді. Ми програли, тому що «Динамо» сильніше», - сказав Костишин.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    artemshepit
      artemshepit, 08.10.2019 08:59
    0
    khatskevich_bog, 07.10.2019 09:46
    ДА! Вот и разница между Колосом и Мариуполем! Одни признают, что Динамо было сильнее, а вторые плачут потому что мешок с деньгами отправился обратно к Шахтеру
    А цікаво, після "Десни" 0:4, де був мішок і хто "купив" суддю?
    qax75
      qax75, 07.10.2019 15:57
    0
    https://youtu.be/umWZorHOZt8 - пьяный судья
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 07.10.2019 12:52
    -1
    По поводу ошибки судьи. Руки не было?
    А это тогда что на стоп-кадре?
    https://i.ibb.co/x78tmkM/333.jpg
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 07.10.2019 12:41
    0
    Раскрылись и побежали ещё до пенальти, сразу после удаления Шепелева.
    D.Lanskoy
    online
    D.Lanskoy, 07.10.2019 11:44
    +1
    khatskevich_bog, 07.10.2019 09:46
    ДА! Вот и разница между Колосом и Мариуполем! Одни признают, что Динамо было сильнее, а вторые плачут потому что мешок с деньгами отправился обратно к Шахтеру
    Согласен! Колос достойная команда, конечно, ниже классом, чем Динамо, но бьется со всеми и далеко не на последнем месте сейчас. Удачи им.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 07.10.2019 10:04
    +3
    trasher87 trasher87, 07.10.2019 07:10
    Найдите отличие от Бабича.
    Достойно.
    ну да, а еще в интервью были такие слова "Такое впечатление, что, удалив динамовца, арбитры пугаются. Мол, надо им помочь, надо спасти ситуацию. Не знаю... Я не хочу в это влазить"
    khatskevich_bog
      khatskevich_bog, 07.10.2019 09:46
    +5
    ДА! Вот и разница между Колосом и Мариуполем! Одни признают, что Динамо было сильнее, а вторые плачут потому что мешок с деньгами отправился обратно к Шахтеру
    AЛВ
    online
      AЛВ, 07.10.2019 09:34
    +5
    Колос не здавайтеся.!!! Перемог Вам.!!!
    andre_lui
      andre_lui, 07.10.2019 08:13
    +9
    Желаю Вам успехов!!!
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 07.10.2019 07:10
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Найдите отличие от Бабича.
    Достойно.
    andre_lui
      andre_lui, 07.10.2019 08:13
    +9
    Желаю Вам успехов!!!
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 07.10.2019 07:10
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Найдите отличие от Бабича.
    Достойно.
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 07.10.2019 09:46
    +5
    ДА! Вот и разница между Колосом и Мариуполем! Одни признают, что Динамо было сильнее, а вторые плачут потому что мешок с деньгами отправился обратно к Шахтеру
    AЛВ
    online
      AЛВ, 07.10.2019 09:34
    +5
    Колос не здавайтеся.!!! Перемог Вам.!!!
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 07.10.2019 10:04
    +3
    trasher87 trasher87, 07.10.2019 07:10
    Найдите отличие от Бабича.
    Достойно.
    ну да, а еще в интервью были такие слова "Такое впечатление, что, удалив динамовца, арбитры пугаются. Мол, надо им помочь, надо спасти ситуацию. Не знаю... Я не хочу в это влазить"
    D.Lanskoy
    online
    D.Lanskoy, 07.10.2019 11:44
    +1
    khatskevich_bog, 07.10.2019 09:46
    ДА! Вот и разница между Колосом и Мариуполем! Одни признают, что Динамо было сильнее, а вторые плачут потому что мешок с деньгами отправился обратно к Шахтеру
    Согласен! Колос достойная команда, конечно, ниже классом, чем Динамо, но бьется со всеми и далеко не на последнем месте сейчас. Удачи им.
    artemshepit
      artemshepit, 08.10.2019 08:59
    0
    khatskevich_bog, 07.10.2019 09:46
    ДА! Вот и разница между Колосом и Мариуполем! Одни признают, что Динамо было сильнее, а вторые плачут потому что мешок с деньгами отправился обратно к Шахтеру
    А цікаво, після "Десни" 0:4, де був мішок і хто "купив" суддю?
    qax75
      qax75, 07.10.2019 15:57
    0
    https://youtu.be/umWZorHOZt8 - пьяный судья
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 07.10.2019 12:41
    0
    Раскрылись и побежали ещё до пенальти, сразу после удаления Шепелева.