Тім обіграв Ціціпаса в фіналі турніру в Пекіні

Австрієць виграв четвертий титул в сезоні

© ATP. Домінік Тім
Австрійський тенісист Домінік Тім (№5 ATP) став переможцем турніру категорії ATP 500 в Пекіні.

В матчі за титул австрієць здолав Стефаноса Ціціпаса з Греції (№7 ATP).

Пекін. Фінал
Домінік Тім (Австрія) - Стефанос Ціціпас (Греція) - 3:6, 6:4, 6:1

Для Тіма це четвертий титул в сезоні і п'ятнадцятий в кар'єрі. З наступного тижня він зміцнить позицію, наблизившись на відстань в 140 очок до четвертого місця. Також відзначимо, що Домінік став п'ятим тенісистом, який відібрався на Підсумковий турнір ATP.

Ціціпас в 2019 році зіграв вже п'ятий фінал і в трьох з них програв. З понеділка він також збереже свою позицію. В Чемпіонській гонці Стефанос займає шосте місце, але поки не гарантував собі поїздку в Лондон.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!