Берінчик, перемігши мексиканця, захистив пояс WBO International

Українці Малиновський та Митрофанов також здобули перемоги в Броварах

Берінчик, перемігши мексиканця, захистив пояс WBO International
© K2 Promotions. Денис Берінчик
Український боксер Денис Берінчик (11–0, 7 КО) 5 жовтня в броварському ТРЦ «Термінал» успішно провів захист титулу WBO International в легкій вазі проти представника Мексики Патрісіо Лопеса Морено (26–3, 19 КО).
 
Переважаючи українця в зрості, мексиканець створив непоганий опір володарю пояса. Берінчик проводив технічні атакуючі серії та кілька разів серйозно потряс суперника. Морено намагався не зажиматися біля канатів та іноді контратакував. Протистояння затягнулося до пізніх раундів, де активніше виглядав більш технічний Денис, а його витривалий суперник виживав, відпрацьовуючи в захисті.
 
Справа дійшла до підрахунку суддівських записок, і всі троє арбітрів одноголосно віддали перемогу Денис Берінчик у всіх раундах: 120–108, 120–108, 120–109.
 
Цікаво, що відразу після бою Берінчик розповів промоутеру К2 Олександру Красюку про казус. Виявляється, він лише в 9-му раунді дізнався, що бій буде 12-раундовим, а не 10-раундовим. Після оголошення результатів поєдинку Денис пообіцяв надерти дупи американцям Джервонті Девісу та Теофімо Лопесу.
 
В андеркарді боксер напівлегкої ваги Олег Малиновський (24–0, 7 КО) бився з досвідченим італійцем Вітторіо Паррінелло (11–3, 2 КО). Українець виграв 8-раундовий бій одноголосним рішенням суддів (79–74, 80–72, 79–73) і довів свій переможний рекорд до 25 боїв.
 
Ще один український боєць Дмитро Митрофанов (6–0–1) потужною атакою нокаутував Новака Радуловича з Сербії (9–4–1) в 4-му раунді. Серб не зміг встати з помосту самостійно, йому знадобилася допомога медиків. Новак залишив ринг на ношах.
 

Результати шоу в Броварах

Денис Берінчик (Україна, 11–0) – Патрісіо Морено (Мексика, 26–3) UD 12 (120–108, 120–108, 120–109)
Олег Малиновський (Україна, 24–0) – Вітторіо Паррінелло (Італія, 11–3) – UD 8 (79–74, 80–72, 79–73)
Дмитро Митрофанов (Україна, 6–0–1) – Новак Радулович (Сербія, 9–4–1) – KO (4-й раунд, 0:20)
Макс Бурсак (Україна, 34–5–2) – Бека Мухулішвілі (Грузія, 5–7) – TKO (5-й раунд, 2:00)
Юрій Вишняков (Україна, 3–0) – Рустем Фатхуллін (Росія, 8–4) – UD 6 (59–55, 58–56, 59–56)
Мішико Беселія (Україна, 18–1) – Едуард Мерінець (Україна, 4–8–1) – TKO (4-й раунд, 2:35)
Василь Чоботар (Україна 2–0) – Сергій Макаренко (Україна, 2–8) – TKO (2-й раунд, 1:55)
Ассан Райимбек (Казахстан, 2–0) – Сергій Сорока (Україна, 2–1) – нічия (58–56, 56–58, 58–58)
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вова Чертрогатый
      Вова Чертрогатый, 07.10.2019 20:31
    0
    Akella_147, 05.10.2019 23:50
    Не пойму как Красюк ведёт дела Дэна!? Сразу после боя Дэн сказал ему " я в 9 раунде узнал, что их 12" команда подтвердила..что это за х#ня?
    Красюк ведет дела "Дена" как его начальник - Веталька Кличко ведет дела Киева...
    Макс Максов
      Макс Максов, 06.10.2019 05:56
    0
    Андрей Трегубов, 05.10.2019 23:56
    Позор к2 мекс не боксировал с 4 раунда,он приспособился и отбывал номер не провел не одной атаки,мисс матч для обывателя!!!!!!!!
    На нормальных боксеров нужны деньги, либо как Усик, ждать титульного боя за бугром. А там если не воспользуется шансом, то дальше в Броварах будет боксировать, со всякими мексами...
    Saar
      Saar, 06.10.2019 00:40
    +1
    Андрей Трегубов, 06.10.2019 00:02
    С такими боями Беринчика в будущем ждёт полный разгром от любого среднего топа!!!А нам смотреть этот позор!!!
    Словосочитание "средний топ"-парадокс. Средний боксёр уже топом не может быть.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 06.10.2019 00:34
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    JohnNeuman, 05.10.2019 23:42
    Такого "боксера" как Морено не помню со времен Валуева. Ну, если цель Беринчика и его команды стать первым парнем в Броварах, то ладно, но выдать желаемое за действительное не удалось. Комментаторы умиляют - "Какой опасный мексиканец", "Какой же мексиканец нокаутер, ведь у него 65% побед нокаутов, но и у Беринчика 64% побед нокаутов", "Какие у него опасные апперкоты", "Как он хорошо перекрывается", "Как летит время в таком увлекательнейшем бою", "Мексиканец явно приехал не за гонорар, а чтобы отобрать титулы".
    Ну по звуку мекс дійсно ь'ючий сильно, ну і незручний через ріст, плюс корявый із хорошою держалкою
    Андрей Трегубов
      Андрей Трегубов, 06.10.2019 00:02
    +7
    С такими боями Беринчика в будущем ждёт полный разгром от любого среднего топа!!!А нам смотреть этот позор!!!
    Андрей Трегубов
      Андрей Трегубов, 05.10.2019 23:56
    +4
    Позор к2 мекс не боксировал с 4 раунда,он приспособился и отбывал номер не провел не одной атаки,мисс матч для обывателя!!!!!!!!
    * Сеньйор
      * Сеньйор, 05.10.2019 23:53
    +5
    позорище, а не бокс !!!
    Павло Троян
      Павло Троян, 05.10.2019 23:52
    +5
    Соромно за наших коментаторів, які вихваляли Дениса і його суперника. Суперник просто ніякий, це ноунейм з другої сотні рейтингу. Але й з ним Денис абсолютно нічого не показав. Багато хто каже, що Денису треба їхати у США та битися з кращими, а я не згоден. Не той рівень. Хай проводить бої в Україні, радує місцеву публіку, набиває послужний список. От тоді, коли буде 20-0, з красивими цифрами їхати у США битися за титул. Гідно програти бій і з пристойною сумою грошей закінчити кар'єру.
    Akella_147
      Akella_147, 05.10.2019 23:50
    +4
    Не пойму как Красюк ведёт дела Дэна!? Сразу после боя Дэн сказал ему " я в 9 раунде узнал, что их 12" команда подтвердила..что это за х#ня?
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 05.10.2019 23:42
    +10
    Такого "боксера" как Морено не помню со времен Валуева. Ну, если цель Беринчика и его команды стать первым парнем в Броварах, то ладно, но выдать желаемое за действительное не удалось. Комментаторы умиляют - "Какой опасный мексиканец", "Какой же мексиканец нокаутер, ведь у него 65% побед нокаутов, но и у Беринчика 64% побед нокаутов", "Какие у него опасные апперкоты", "Как он хорошо перекрывается", "Как летит время в таком увлекательнейшем бою", "Мексиканец явно приехал не за гонорар, а чтобы отобрать титулы".
    Al Zolo
      Al Zolo, 05.10.2019 23:39
    -3
    Денису пора выходить на американские ринги-там его ждет карьера и деньги.... а так бойцы 2-ой сотни рейтинга.... Мекс не дал боя- просто ждал окончания боя и это при таких заявлениях перед боем
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 05.10.2019 23:42
    +10
    Такого "боксера" как Морено не помню со времен Валуева. Ну, если цель Беринчика и его команды стать первым парнем в Броварах, то ладно, но выдать желаемое за действительное не удалось. Комментаторы умиляют - "Какой опасный мексиканец", "Какой же мексиканец нокаутер, ведь у него 65% побед нокаутов, но и у Беринчика 64% побед нокаутов", "Какие у него опасные апперкоты", "Как он хорошо перекрывается", "Как летит время в таком увлекательнейшем бою", "Мексиканец явно приехал не за гонорар, а чтобы отобрать титулы".
    Андрей Трегубов
      Андрей Трегубов, 06.10.2019 00:02
    +7
    С такими боями Беринчика в будущем ждёт полный разгром от любого среднего топа!!!А нам смотреть этот позор!!!
    * Сеньйор
      * Сеньйор, 05.10.2019 23:53
    +5
    позорище, а не бокс !!!
    Павло Троян
      Павло Троян, 05.10.2019 23:52
    +5
    Соромно за наших коментаторів, які вихваляли Дениса і його суперника. Суперник просто ніякий, це ноунейм з другої сотні рейтингу. Але й з ним Денис абсолютно нічого не показав. Багато хто каже, що Денису треба їхати у США та битися з кращими, а я не згоден. Не той рівень. Хай проводить бої в Україні, радує місцеву публіку, набиває послужний список. От тоді, коли буде 20-0, з красивими цифрами їхати у США битися за титул. Гідно програти бій і з пристойною сумою грошей закінчити кар'єру.
    Андрей Трегубов
      Андрей Трегубов, 05.10.2019 23:56
    +4
    Позор к2 мекс не боксировал с 4 раунда,он приспособился и отбывал номер не провел не одной атаки,мисс матч для обывателя!!!!!!!!
    Akella_147
      Akella_147, 05.10.2019 23:50
    +4
    Не пойму как Красюк ведёт дела Дэна!? Сразу после боя Дэн сказал ему " я в 9 раунде узнал, что их 12" команда подтвердила..что это за х#ня?
    Saar
      Saar, 06.10.2019 00:40
    +1
    Андрей Трегубов, 06.10.2019 00:02
    С такими боями Беринчика в будущем ждёт полный разгром от любого среднего топа!!!А нам смотреть этот позор!!!
    Словосочитание "средний топ"-парадокс. Средний боксёр уже топом не может быть.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 07.10.2019 20:31
    0
    Akella_147, 05.10.2019 23:50
    Не пойму как Красюк ведёт дела Дэна!? Сразу после боя Дэн сказал ему " я в 9 раунде узнал, что их 12" команда подтвердила..что это за х#ня?
    Красюк ведет дела "Дена" как его начальник - Веталька Кличко ведет дела Киева...
    Макс Максов
      Макс Максов, 06.10.2019 05:56
    0
    Андрей Трегубов, 05.10.2019 23:56
    Позор к2 мекс не боксировал с 4 раунда,он приспособился и отбывал номер не провел не одной атаки,мисс матч для обывателя!!!!!!!!
    На нормальных боксеров нужны деньги, либо как Усик, ждать титульного боя за бугром. А там если не воспользуется шансом, то дальше в Броварах будет боксировать, со всякими мексами...
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 06.10.2019 00:34
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    JohnNeuman, 05.10.2019 23:42
    Такого "боксера" как Морено не помню со времен Валуева. Ну, если цель Беринчика и его команды стать первым парнем в Броварах, то ладно, но выдать желаемое за действительное не удалось. Комментаторы умиляют - "Какой опасный мексиканец", "Какой же мексиканец нокаутер, ведь у него 65% побед нокаутов, но и у Беринчика 64% побед нокаутов", "Какие у него опасные апперкоты", "Как он хорошо перекрывается", "Как летит время в таком увлекательнейшем бою", "Мексиканец явно приехал не за гонорар, а чтобы отобрать титулы".
    Ну по звуку мекс дійсно ь'ючий сильно, ну і незручний через ріст, плюс корявый із хорошою держалкою