Реал ледь не втратив перемогу над Гранадою, Леганес поступився Леванте

Завершилися ще два поєдинки 8-го туру Прімери

2893
1
Twitter
У 8-му турі чемпіонату Іспанії мадридський «Реал» вдома не без зусиль обіграв «Гранаду».

На 61-й хвилині рахунок був 3:0 на користь «вершкових» і здавалося, що 3 очка у команди Зінедіна Зідана в кишені, однак протягом наступних 20 хвилин гостям вдалося відіграти два м'ячі.

У компенсований час Хамес Родрігес поставив фінальну крапку – 4:2. Дебютним голом за «Реал» в цьому поєдинку відзначився 28-річний бельгійський вінгер Еден Азар.

В іншому матчі туру «Леганес» на своєму полі поступився «Леванте» з рахунком 1:2.

Чемпіонат Іспанії, 8-й тур

«Реал Мадрид» – «Гранада» – 4:2
Голи: 1:0 – 2 Бензема, 2:0 – 45 Азар, 3:0 – 61 Модріч, 3:1 – 69, пенальті Мачіс, 3:2 – 77 Дуарте, 4:2 – 90 Хамес.

«Реал Мадрид» – Ареоля, Рамос, Карвахаль, Варан, Одріосола, Вальверде, Каземіро, Бейл (Хамес, 83), Кроос (Модріч, 34), Азар (Іско, 69), Бензема.
«Гранада» – Руй Сілва, Дуарте, Нева, Діас, Херман Санчес, Азіз (Вадільо, 51), Монторо (Гоналон, 6), Пуертас, Еррера, Мачіс, Сольдадо (Фернандес, 64).

«Леганес» – «Леванте» – 1:2
Голи: 0:1 – 45, пенальті Рохер Марті, 0:2 – 49 Кампанья, 1:2 – 76 Брейтуейт.

«Леганес» – Соріано, Авазьєм, Сіовас (Родрігес, 82), Бустінса, Сільва, Оскар Родрігес (Брейтуейт, 60), Меса, Ресіо, Руїбаль (Арнаїс, 64), Каррільо, Ен-Несірі.
«Леванте» – Фернандес, Мірамон, Кабако, Клерк, Везу, Вукчевіч (Мелеро, 60), Радоя, Кампанья (Рочіна, 64), Леон (Дуарте, 84), Рохер Марті, Моралес.

Відзначимо, що після восьми турів «Реал» з 18 очками в активі лідирує в турнірній таблиці іспанської Прімери, випереджаючи «Гранаду» і «Атлетіко» на 4 очки. Але «матрацники» зіграли на один матч менше.