Нур-Султан. Марченко переміг Бемельманса і вийшов у фінал

Українець зробив камбек в непростому матчі

2700
4
ATP. Ілля Марченко
Український тенісист Ілля Марченко (ATP 378) продовжує переможну ходу на турнірі-челенджері в Казахстані.

У півфіналі в Нур-Султані українець переміг бельгійця Рубена Бемельманса (ATP 225) і вийшов у фінал. Зустріч тривала 2 години і 15 хвилин.

Бемельманс практично без опору виграв перший сет - 6:1. Але в наступних двох партіях Марченко був сильнішим - 7:6(5), 6:4.

ATP Challenger Tour. Нур-Султан (Казахстан)
Чоловіки, півфінал

Ілля Марченко (Україна) - Рубен Бемельманс (Бельгія) - 1:6, 7:6(5), 6:4

У фіналі Марченко зіграє проти переможця матчу Яннік Маден (ATP 130) - Томас Мачак (ATP 365).

Нагадаємо, на старті турнірі Марченко переміг в двох сетах австрійця Максиміліана Нойхріста, в поєдинку другого кола українець також в двох сетах здолав 11-го сіяного Маттео Віолу з Італії, в третьому колі виявився сильнішим за Теймураза Габашвілі, а в чвертьфіналі обіграв Костянтина Кравчука.
(6)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 1

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву