Роман ЯРЕМЧУК: «Перший тайм був за нами, другий — за Олександрією»

Український нападник «Гента» підбив підсумки поєдинку з «Олександрією» (1:1)

© ФК Гент. Роман Яремчук (справа)
23-річний український форвард «Гента» Роман Яремчук прокоментував нічию з «Олександрією» (1:1) в поєдинку Ліги Європи.

«Наш був перший тайм, їх був другий тайм. «Олександрія» — хороша команда, добре атакує.

У нас не було багато моментів. Не вистачало того ж Безуса (український гравець «Гента» не потрапив до заявки на матч — прим. ред.).

Нічия — непоганий результат, тим більше, що грали на виїзді. Дивимося вперед з оптимізмом», — сказав Яремчук після матчу.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!