Ернесто ВАЛЬВЕРДЕ: «Ми провели дуже хороший матч з Інтером»

Наставник «Барселони» задоволений перемогою в Лізі чемпіонів

1431
0
marca.com. Ернесто Вальверде
Головний тренер «Барселони» Ернесто Вальверде прокоментував перемогу своєї команди над «Інтером» в рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Гра завершилася з рахунком 2:1.

«Це був дуже важливий матч для обох команд. Ми опинилися в ролі наздоганяючих. «Інтер» повів у рахунку завдяки кільком вдалим відскокам. У тому епізоді все склалося на їхню користь.

«Інтер» здорово використовує швидкість в своїх атаках. Він дуже сильний в цьому. Ця команда не випадково лідирує в серії А. Але в другому таймі ми зіграли краще за суперника.

У перерві я намагаюся налагодити ті речі, які не дуже добре працюють, але вони стають краще завдяки гравцям, адже на поле вони. У другому таймі ми намагалися грати вище, більше контролювати гру. В цілому, ми провели дуже хороший матч», - сказав Вальверде.

В іншому матчі групи F «Боруссія» на виїзді обіграла «Славію» (2:0).