ВІДЕО. Пятов відбив пенальті в матчі з Аталантою

Голкіпер «Шахтаря» врятував свою команду на початку матчу

12729
11
ФК Шахтар Донецьк. Андрій Пятов
У матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів між італійською «Аталантою» і донецьким «Шахтарем» (1:1 після першого тайму) в ворота «гірників» був поставлений пенальті після використання VAR.

Головний арбітр Штілер після підказки відеоасистентів поставив пенальті в ворота «Шахтаря» за фол на Ілічічі. Сам Йосип виконав пенальті на 16-й хвилині, але голкіпер «гірників» Андрій Пятов парирував удар.

Після цього в першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами. На гол Дувана Сапати «Шахтар» відповів результативним ударом Жуніора Мораеса.