Суперники обмінялися голами, зігравши внічию на «Олд Траффорд»

3308
1
twitter.com/manutd

У поєдинку 7-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Юнайтед» та «Арсенал» зіграли внічию з рахунком 1:1.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з невеликою кількістю небезпечних ситуацій біля воріт. Перша по-справжньому реальна загроза була створена тільки на 30-й хвилині, коли Перейра сольний прохід завершив ударом, і Лено в падінні відбив м'яч. «Каноніри» були близькі до успіху перед перервою, але де Хеа зреагував на удар Сака та добивання від Гюендузі. А в атаці у відповідь манкуніанці відкрили рахунок: після передачі Решфорда Мактомінай метрів з двадцяти пробив точно під поперечину.

«Каноніри» у другому таймі помітно додали в русі, досить швидко зумівши зрівняти цифри на табло. Сака вивів Обамеянга один на один з голкіпером, і габонець завдав точного удару. Радість гостей затьмарила відмашка лайнсмена, який просигналізував про офсайд, але після допомоги відеоассистента арбітр зарахував взяття воріт. Відразу ж ледь не відзначився Сака, який із забійної позиції з центру штрафного не влучив у ворота. В середині другої половини зустрічі міг оформляти дубль Мактомінай, котрий замикав навіс з кутового: м'яч пролетів над поперечиною.

У кінцівці зустрічі обидві команди намагалися вирвати перемогу, але фінальний свисток зафіксував нічию.

Англійська Прем'єр-ліга. 7-й тур.

«Манчестер Юнайтед» - «Арсенал» - 1:1

Скотт Мактомінай (45) - П'єр-Емерік Обамеянг (59)

Маркус Решфорд (27), Андреас Перейра (32), Ешлі Янг (41), Джессі Лингард (68) - Калум Чемберс (10), Граніт Джака (77)

«Манчестер Юнайтед»: Давид де Хеа - Ешлі Янг, Гаррі Магуайр, Віктор Лінделеф, Аксель Туанзебе - Поль Погба, Скотт Мактомінай - Даніель Джеймс, Джессі Лінгард (Фред, 74), Андреас Перейра (Мейсон Грінвуд, 74) - Маркус Решфорд

«Арсенал»: Бернд Лено - Сеад Колашинаць, Давид Луїс, Сократіс Папастатопулос, Калум Чемберс - Маттео Гюендузі, Граніт Джака, Лукас Торрейра (Даніель Себальос, 55) - Букайо Сака (Джозеф Уіллок, 80), П'єр-Емерік Обамеянг, Ніколя Пепе (Рейсс Нелсон, 74)

Арбітр: Кевін Френд

Стадіон «Олд Траффорд» (Манчестер, Англія)

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - АРСЕНАЛ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(2)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда