У «пивоварів» нові партнери по першій трійці: «Минай» із «Металістом 1925»

10006
3
fcbrovar.obolon.ua

Найрезультативнішим поєдинком 11-го туру вийшла зустріч, яка відкривала його. «Металіст» приїхав у гості до «Прикарпаття» й переграв франківців із рахунком 3:2. Всі голи були забиті протягом години, а переможний на рахунку Романова.

Остання команда першості «Металург» знову залишилася без очок. Запоріжцям важко було розраховувати на них у Краматорську в матчі з місцевим «Авангардом». Хоча бій гості вели гідно, але все ж пропустили на 55-й хвилині, дебютний гол в сезоні забив Іван Матяж.

«Минай» Василя Кобіна обіграв ще одного аутсайдера Черкащину. Відзначимо, що свою триматчеву гольову серію перервав Роберт Гегедош, який пішов з поля без забитого м'яча.

«Балкани» добули потрібну виїзну перемогу над «Миколаєвом», яка дозволила наздогнати тих за очками і навіть випередити за рахунок кращих додаткових показників. «Корабели» ледь не врятувалися на 96-й, та гол їхнього воротаря Старченка не зарахували через офсайд.

Тим часом в таблиці новий одноосібний лідер. Відтепер її очолює «Оболонь-Бровар». Підопічні Сергія Ковальця завдяки перемозі над «Кременем» — 1:0 випереджають найближчого переслідувача на два очки.

«Чорноморець» продовжує буксувати і чергувати перемоги з поразками. Цього разу одесити опинилися безсилі в домашній зустрічі з «Інгульцем». У ворота моряків влетіло три м'ячі, а відповісти не вдалося взагалі.

Другої поразки в сезоні зазнав «Агробізнес». Матч із «Волинню» вийшов динамічним і драматичним. Коли волочиський колектив вийшов вперед, а лучани згодом ще й залишились у меншості, здавалося, все закінчиться перемогою гостей. Та підопічні Андрія Тлумака не здалися, зумівши не тільки відігратися, а й забити переможний гол на 93-й хвилині.

Перша ліга. 11-й тур

27 вересня, п’ятниця

«Прикарпаття» — Металіст 1925» — 2:3
Голи: Цюцюра, 11, 45+2 — Поспєлов, 24, Романов, 36, Ямполь, 59.

28 вересня, субота

«Гірник-Спорт» — «Рух» не відбувся.

«Аванард» — «Металург» — 1:0
Гол: Матяж, 55.

29 вересня, неділя

«Минай» — «Черкащина» — 3:1
Голи: Кіча, 11, Кополовець, 78, Кошелюк, 55, автогол — Медведь, 21.

«Миколаїв» — «Балкани» — 1:2
Голи: Бугай, 67, пенальті — Антюх, 43, Саламаха, 85.

«Оболонь-Бровар» — «Кремінь» — 1:0
Гол: Майданевич, 90.

«Чорноморець» — «Інгулець» - 0:3
Голи: Січінава, 32, Клименко, 57, Мішуренко, 85.

«Волинь» — «Агробізнес» — 2:1
Голи: Кожанов, 76, Хагназарі, 90+3, пенальті — Курило, 22.
Вилучення: Болденков (В), 58.

(4)

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів