1

Маурісіо ПОЧЕТТІНО: «Не звинувачуйте Льоріса, звинувачуйте мене»

Головний тренер «Тоттенхема» взяв на себе помилку голкіпера

Twitter. Маурісіо Почеттіно

Наставник «Тоттенхема» Маурісіо Почеттіно взяв на себе провину голкіпера Уго Льоріса за пропущений гол в матчі проти «Саутгемптона». Коли в першому таймі суботнього матчу Прем'єр-Ліги «шпори» залишилися вдесятьох після видалення Сержа Орьє, Льоріс раптово пішов у дриблінг у своїх воріт, але фінт не вдався, і Данні Інгс зрівняв рахунок.

Незабаром Гаррі Кейн знову вивів «Тоттенхем» вперед, і рахунок 2:1 зберігся до фінального свистка, хоча після перерви господарям довелося неабияк попітніти. На думку Почеттіно, своїми сейвами у другому таймі Уго спокутував провину за грубу помилку.

«Не звинувачуйте Уго, звинувачуйте мене - саме я вимагаю від нього грати таким чином. Він продемонстрував чудову стійкість духу в другому таймі, і саме тому він є одним з кращих голкіперів в світі», - цитує Почеттіно Sky Sports.