| Оновлено 28 вересня 2019, 23:28
2656
6

Володимир МАЗЯР: «Олександрія себе не особливо вільно відчувала»

«Олександрія» – «Львів» – 2:0. Післяматчева прес-конференція головного тренера львівського клубу

2656
6
ПФК Львів

Головний тренер ПФК «Львів» прокоментував поразку «левів» у поєдинку проти «Олександрії» (0:2).

«До 30-ї хвилини, поки ми були свіжими, був хороший футбол у нашому виконанні. Потім ми десь підсіли і пропустили гол, який, можна сказати, стався з нічого. Маємо те, що маємо. Другий гол – то вже був «ва-банк». Ми пішли великими силами і мали момент, щоб зрівняти рахунок. Якщо згадувати саму гру, то ми заслуговували кращої долі. Бразильці сьогодні віддавалися грі. Намагаємося перевчити грати їх у більш комбінаційний футбол, більше працювати без м’яча. Для них це трішки важко. Вони – досить молоді, їм по 20-21 роки.

Ну і основне – кадрові питання. Алваро, Шина, Гончар плюс Приймак пропускали гру. Це для нас великі втрати. Ви бачили, що у нас хлопці з дубля сиділи на заміні. Але говорити про те, що нас сьогодні обіграли… По рахунку – так. По грі – не особливо вільно себе почувала «Олександрія». Було у них теж переживання за результат».