Ф'ЮРІ: «Розумів, що наслідки бою з Кличком будуть катастрофічними»

Британець згадав свою перемогу над Володимиром Кличком

Ф'ЮРІ: «Розумів, що наслідки бою з Кличком будуть катастрофічними»
© Top Rank. Тайсон Ф'юрі

Британський боксер Тайсон Ф'юрі згадав свою сенсаційну перемогу над Володимиром Кличком в 2015 році:

«У мене завжди була мета - стати чемпіоном світу в суперважкій вазі. Бажання досягти її допомагало мені подолати свою темну сторону. Все інше не мало значення. Коли мені сказали, що я буду битися проти Володимира Кличка за звання чемпіона світу, я подумав: «Хм, якщо я переможу, то у мене більше не буде мети».

Виходячи на цей бій, я розумів, що мене чекають катастрофічні наслідки. Я вийшов на поєдинок з депресивним настроєм, в тренувальному таборі я відчував себе так само. Я знав, що поб'ю цього хлопця. Я сказав своєму татові і братам: «Яким би не був результат цього бою, я, ймовірно, більше не буду битися».

Я вийшов на ринг і переміг Володимира Кличка. Протягом п'яти хвилин я був щасливий. Потім я зайшов в роздягальню і подумав: «І це все?». Я завоював п'ять чемпіонських титулів, я побив другого за тривалістю домінування чемпіона в історії хевівейта. Що робити далі? У мене більше не було мети».

Раніше повідомлялося про те, що Ф'юрі зберіг перше місце в рейтингу супертяжів за версією The Ring.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Worldboxingnews

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    maxaonin8
    online
      maxaonin8, 30.09.2019 01:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Поручик Ржевский, 29.09.2019 00:10
    Выиграл - и получил дисквалификацию из-за наркоты.
    Это всё-равно, что хвастаться олимпийским золотом, которое постановили вернуть...
    Его дисквалифицировали не за кокс, а за отказ защищать титулы. Учи матчасть, поруччик х..ев.
    Hottabych
      Hottabych, 29.09.2019 00:28
    -2
    Выходя на этот бой, я понимал, что меня ждут катастрофические последствия. Я вышел на поединок с депрессивным настроем, в тренировочном лагере я чувствовал себя так же. Я знал, что побью этого парня. Я сказал своему папе и братьям: «Каким бы ни был исход этого боя, я, вероятно, больше не буду драться».
    ---------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------
    Выходя на этот бой, я понимал, что меня ждут катастрофические последствия.(Перед боем,я принял Кокс)
    Я вышел на поединок с депрессивным настроем, в тренировочном лагере я чувствовал себя так же.(Уже выходя в Ринг, я почувствовал как Кокс ударил мне в голову.Такие же чувства я испытал на тренировке.
    Я знал, что побью этого парня.(Кокс придал мне уверенности.)
    Я сказал своему папе и братьям: «Каким бы ни был исход этого боя, я, вероятно, больше не буду драться».(Я измотал Кличко и нокаутировал.Но потом все узнали что я был под Коксом)
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 29.09.2019 00:10
    -2
    Выиграл - и получил дисквалификацию из-за наркоты.
    Это всё-равно, что хвастаться олимпийским золотом, которое постановили вернуть...
    Эдуард Чеканский
      Эдуард Чеканский, 28.09.2019 23:45
    0
    Дивився цей бій і на виграш він не тянув.Раніше щоб відібрати чемпіонські пояси,треба було впевнено вигравати претенденту.Судійство помогло.І Володя вже був пристарілий,як не крути.Як би ще був Віталік в спорті,він би його виніс автоматично на пенсію.Дивився бій з Уайдером,стільки цілувати тотам,і знову судійство.В матчі реванші він поховає його.Як би не говорили Клички ніколи не хамили своїм супротивникам за що і повага.Це лайно як послідній несе себе.Не довго лайнюку лишилося!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 28.09.2019 11:26
    0
    Наркотло сцикливе. Володимир чекав на реванш цілий рік. А сцикло його переносило і навіть було раде, що його спіймали на допінгу, щоб тільки не виходити
    vizuals
    online
      vizuals, 27.09.2019 23:54
    +2
    Нікого ти не побив, дрищавий наркот. Просто відбігався
    andre_lui
      andre_lui, 27.09.2019 23:31
    +4
    Да, более справедливо была бы ничья! Конечно, Кличко тогда в хорошем смысле всем надоел, но разве так забирают победу у чемпиона. Правильно было бы ничью и реванш. Вон Льюис в первом бою с Холифилдом выглядел на порядок лучше, но была ничья. Правда во втором, менее убедительном отдали победу Ленноксу. Но Фьюри во втором бы целовал канвас или если бы петлял от реванша, то сам без поясов...
    nomah2
      nomah2, 27.09.2019 21:25
    +11
    Выиграл блять. Оттанцевал ,лучше звучит! До сих пор не знаю за ,что ему дали победу.?Понятно,что и Владимир провалил бой,но и Фьюри нихера не выиграл его.
    bonv
    online
    bonv, 27.09.2019 20:21
    +7
    Сцикло ти бо не вийшов на реванш і плюс був на допінгу. Дивуюсь чому у тебе не забрали пояса і не відлучили від боксу..
    nomah2
      nomah2, 27.09.2019 21:25
    +11
    Выиграл блять. Оттанцевал ,лучше звучит! До сих пор не знаю за ,что ему дали победу.?Понятно,что и Владимир провалил бой,но и Фьюри нихера не выиграл его.
    bonv
    online
    bonv, 27.09.2019 20:21
    +7
    Сцикло ти бо не вийшов на реванш і плюс був на допінгу. Дивуюсь чому у тебе не забрали пояса і не відлучили від боксу..
    andre_lui
    online
      andre_lui, 27.09.2019 23:31
    +4
    Да, более справедливо была бы ничья! Конечно, Кличко тогда в хорошем смысле всем надоел, но разве так забирают победу у чемпиона. Правильно было бы ничью и реванш. Вон Льюис в первом бою с Холифилдом выглядел на порядок лучше, но была ничья. Правда во втором, менее убедительном отдали победу Ленноксу. Но Фьюри во втором бы целовал канвас или если бы петлял от реванша, то сам без поясов...
    vizuals
    online
      vizuals, 27.09.2019 23:54
    +2
    Нікого ти не побив, дрищавий наркот. Просто відбігався
    maxaonin8
    online
      maxaonin8, 30.09.2019 01:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Поручик Ржевский, 29.09.2019 00:10
    Выиграл - и получил дисквалификацию из-за наркоты.
    Это всё-равно, что хвастаться олимпийским золотом, которое постановили вернуть...
    Его дисквалифицировали не за кокс, а за отказ защищать титулы. Учи матчасть, поруччик х..ев.
    Эдуард Чеканский
      Эдуард Чеканский, 28.09.2019 23:45
    0
    Дивився цей бій і на виграш він не тянув.Раніше щоб відібрати чемпіонські пояси,треба було впевнено вигравати претенденту.Судійство помогло.І Володя вже був пристарілий,як не крути.Як би ще був Віталік в спорті,він би його виніс автоматично на пенсію.Дивився бій з Уайдером,стільки цілувати тотам,і знову судійство.В матчі реванші він поховає його.Як би не говорили Клички ніколи не хамили своїм супротивникам за що і повага.Це лайно як послідній несе себе.Не довго лайнюку лишилося!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 28.09.2019 11:26
    0
    Наркотло сцикливе. Володимир чекав на реванш цілий рік. А сцикло його переносило і навіть було раде, що його спіймали на допінгу, щоб тільки не виходити