Металіст 1925 гостях здобув вольову перемогу над Прикарпаттям

Перемога дозволила харків'янам вийти в лідери змагань у першій лізі

5641
9
У першому матчі 11-го туру змагань у першій лізі харківський «Металіст 1925» в гостях обіграв «Прикарпаття» з рахунком 3: 2. У першому таймі суперники забили по два голи, у господарів дублем відзначився Цюцюра, на що двома точними ударами відповів Романов. Перемогу гостям приніс удар Ямполя на 59-й хвилині, який з лінії штрафного пробив точно під поперечину.

Перемога дозволила «Металісту 1925» не тільки набрати 23 очки, але і вийти на перше місце в турнірній таблиці. Однак слідом за харків'янами йдуть «Агробізнес» та «Оболонь-Бровар», у яких  всього на один бал менше і в запасі по одній грі.

Чемпіонат України. Перша ліга. 11-й тур

«Прикарпаття» - «Металіст 1925» - 2:3

Цюцюра (12, 45) - Романов (23, 35), Ямполь (59)

Боришкевич (16), Дербах (71), Оринчак (86) - Прядун (61), Шершень (65), Поспєлов (78), Романов (83), Кольцов (86)

«Прикарпаття»: Новак, Радульський, Бочкур, Француз, Конкольняк, Оринчак, Борисевич, Боришкевич (Кузьмін, 46), Януш (Худоб'як, 78), Цуцюра (Дербах, 60), Дітко

«Металіст 1925»: Сидоренко, Жук, Кравченко, Кольцов, Давидов (Прядун, 58), Ямпіль, Романов (Єрмошенко, 87), Шершень, Цвіренко, Поспєлов, Савін (Єрмоленко, 68)

ПРИКАРПАТТЯ - МЕТАЛЛІСТ 1925. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Джерело Sport.ua
(14)

Довбик побив бомбардирський рекорд Саленка, що протримався 30 років
Футбол | 15 квітня 2024, 12:12 7

У сезоні 1993/1994 Олег Саленко забив за «Логроньєс» 16 м'ячів у чемпіонаті Іспанії