|
5504
2

ВІДЕО. Як в Борисполі зустрічали збірну України з волейболу

Команда Угіса Крастиньша повернулася після феноменального виступу на континентальній першості

ФВУ
Збірна України з волейболу повернулася після тріумфального виступу на чемпіонаті Європи.

Хлопці Угіса Крастіньша зайняли п'яте місце, дійшовши до 1/4 фіналу і поступившись на тай-брейку збірної Сербії.

Сьогодні, 25 вересня, українську команду в Борисполі зустріли родичі, журналісти і прості вболівальники.

Зіграно всі матчі чемпіонату України в чоловічій Суперлізі
Волейбол | 22 квітня 2024, 20:57 0

Золоті медалі виграв «Прометей», а на «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» чекає пониження у класі