Українець вийшов на поле в стартовому складі та був замінений на 79-й хвилині

21025
14
twitter.com/officialasroma

У поєдинку 5-го туру чемпіонату Італії «Рома» на своєму полі програла «Аталанті» з рахунком 0:2.

У сьогоднішньому протистоянні на «Стадіо Олімпіко» простежувався чималий інтерес для українських любителів футболу. Перш за все, це пов'язано з виходом на поле в складі «Аталанти» півзахисника нашої національної команди Руслана Малиновського. Крім того, бергамський клуб є наступним суперником донецького «Шахтаря» в груповому турнірі Ліги чемпіонів. Ну і нарешті, «Рому» очолює екс-наставник «гірників» Паулу Фонсека, а Алехандро Гомес свого часу пограв за харківський «Металіст».

У першому таймі на полі точилася обережна гра, і гострі ситуації біля воріт майже не виникали. І все ж, господарі поля двічі були близькі до успіху. У першому епізоді після помилки голкіпера Смоллінг головою не влучив у ворота, а потім Джеко з кута штрафного майданчика не зумів пробити Голліні. В атаці «Аталанти» активними діями виділялися Ілічич та Гомес. Малиновський до перерви запам'ятався двома гострими передачами, якими не зуміли скористатися партнери українця.

Мав відкривати рахунок в матчі Дзаньоло на 59-й хвилині, який не реалізував вихід один на один з голкіпером. Поступово гості заволоділи перевагою, яка матеріалізувалася в результативний удар на 71-й хвилині. Комбінацію за участю Гомеса і Фройлера з лінії воротарського завершив Дуван Сапата. Після пропущеного голу «вовки» помітно активізувалися, але змінити ситуацію не змогли. На 90-й хвилині крапку поставив де Рон, який після скидки Пашалича головою завдав влучного удару.

Відзначимо, що Руслан Малиновський був замінений на 79-й хвилині.