Динамо з Ордецем вилетіло з Кубка Росії від клубу другого дивізіону

В 1/16 фіналу змагань московська команда програла «Лучу» з мінімальним рахунком

Динамо з Ордецем вилетіло з Кубка Росії від клубу другого дивізіону
© ФК Динамо Москва. Іван Ордець
27-річний український центральний захисник Іван Ордець у складі московського «Динамо» вилетів з Кубка Росії на стадії 1/16 фіналу турніру. «Динамо» на виїзді поступилося «Лучу», який виступає в ФНЛ, з рахунком 0:1.
 
Це був перший матч Ордеця в стартовому складі московської команди.
 
 
«Луч» — «Динамо» — 1:0
Гол: Марущак, 20
 
«Луч»: Ребров, Марущак, Ботак-Іобома, Пономаренко, Абаза, Кротов, Насадюк (к), Носов (Квеквескірі, 66), Катрич (Магаді, 72), Гордієнко, Кутьїн (Алієв, 61).
«Динамо»: Шунін (к), Морозов, Риков, Ордець, Калінін, Нойштедтер (Каборе, 66), Хільємарк, Шиманські, Грульов (Ігбун, 58), Філіп (Панченко, 58), Шейдаєв.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Comrade Me
      Comrade Me, 25.09.2019 22:24
    +1
    ihor7003, 25.09.2019 18:10
    О каком высшем уровне он бекал когда туда перешел? Днище
    Он читал по выданной ему бумажке
    Istm
      Istm, 25.09.2019 21:27
    0
    туди їм і дорога!
    Сергій Попруга
      Сергій Попруга, 25.09.2019 20:47
    +2
    і Нойштедтера туди ж )))
    Витя Астанавитесь
      Витя Астанавитесь, 25.09.2019 20:39
    +2
    Яка сумна новина!
    kerch30
    online
      kerch30, 25.09.2019 20:02
    +5
    Ордец ему в жопу
    ihor7003
    online
      ihor7003, 25.09.2019 18:10
    +14
    О каком высшем уровне он бекал когда туда перешел? Днище
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 25.09.2019 17:56
    +12
    Тут даже писать не чего не нужно Погружение в говно продолжается
    Дід Пихто
      Дід Пихто , 25.09.2019 17:53
    +11
    Так ему и надо!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 25.09.2019 18:10
    +14
    О каком высшем уровне он бекал когда туда перешел? Днище
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 25.09.2019 17:56
    +12
    Тут даже писать не чего не нужно Погружение в говно продолжается
    Дід Пихто
      Дід Пихто , 25.09.2019 17:53
    +11
    Так ему и надо!
    kerch30
    online
      kerch30, 25.09.2019 20:02
    +5
    Ордец ему в жопу
    Сергій Попруга
      Сергій Попруга, 25.09.2019 20:47
    +2
    і Нойштедтера туди ж )))
    Витя Астанавитесь
      Витя Астанавитесь, 25.09.2019 20:39
    +2
    Яка сумна новина!
    Comrade Me
      Comrade Me, 25.09.2019 22:24
    +1
    ihor7003, 25.09.2019 18:10
    О каком высшем уровне он бекал когда туда перешел? Днище
    Он читал по выданной ему бумажке
    Istm
    online
      Istm, 25.09.2019 21:27
    0
    туди їм і дорога!