У Першій лізі знову зміна влади: Рух скинули з вершини

У лобовому матчі львів'ян виштовхала з лідируючої позиції команда Ковальця

10393
3
ФК Рух Львів

На чолі таблиці Першої ліги знову «Агробізнес»: у крутому матчі він зумів реабілітуватися за поразку в минулому турі від «Миная» (1:2), зміг переграти «Авангард», повернувши собі перше місце. А кращий бомбардир команди Ігор Сікорський, який оформив дубль, продовжує погоню за лідерами снайперських перегонів.

Продовжує дивувати й «Минай». Команда Василя Кобіна не програє вже у шести матчах, чотири останні виграла. Цього разу постраждав «Металург», який був битий вдома 0:2. А «Минай» тим часом увійшов до першої п'ятірки.

Після невдалого старту трохи видряпується із небезпечної зони «Гірник-Спорт». Команда Ігоря Жабченка здобула вже другу перемогу поспіль, перегравши «Черкащину». Відзначимо, що саме перед цими двома поєдинками в колективі змінився тренер, і це, вочевидь, позитивно вплинуло на команду.

Після трьох матчів поспіль без забитих м'ячів нарешті прорвало «Чорноморець». Матч із «Кременем» був першим для одеситів після відставки Ангела Червенкова. Віталій Старовик свій дебют на тренерському містку увінчав упевненою перемогою 4:2.

«Балкани» вдома впоралися із «Прикарпаттям». Два голи у другому таймі допомогли команді здобути три очки, тим самим підкравшись до івано-франківського колективу на відстань одного турнірного очка.

В одній з центральних зустрічей туру зійшлися «Металіст 1925» і «Волинь». Харків'яни впоралися із суперником – 2:0. А ось лучан продовжує штормити: вони лише у середині таблиці і видали вже три матчі без перемог. Андрій Тлумак навіть заговорив про відставку.

Ще в одному цікавому протистоянні зіграли «Рух» і «Оболонь- Бровар». Пивовари були єдиними, хто йшов без поразок в новому сезоні, і після цього туру вони продовжили серію. Причому для цього їм навіть не довелося забивати, на 15-й хвилині львів'яни вразили власні ворота.

У заключному матчі туру зійшлися «Інгулець» із «Миколаєвом». Матч вийшов одним із найрезультативніших, команди забили п'ять м'ячів на двох, а перемогу святкували петрівці. Її вони вирвали вже на 94-й хвилині, граючи майже весь другий тайм у більшості.

«Черкащина» – «Гірник-Спорт» – 1:2

Голи: Тищенко, 66 – Збунь, 43, Батюшин, 80 (пенальті).

«Кремінь» – «Чорноморець» – 2:4

Голи: Воронченко, 7, Єрмаченко, 57 – Аржанов, 15, Ярошенко, 74, Павлов, 80 (пенальті), Мусолітін, 85.

«Інгулець» – «Миколаїв» – 3:2

Голи: Січінава, 32, 90+4, Кучеренко, 74 – Кушніренко, 39, Панасенко, 60 (пенальті).

Вилучення: Слінкін (М), 49.