Господарі відправили у ворота гостей дев'ять шайб

2350
2
УХЛ
У понеділок, 23-го вересня, в Дружківці відбувся поєдинок 3-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги між МХК «Динамо» і «Донбасом».

Перший період для донеччан почався з вдало реалізованої більшості. Шайбою в воротах МХК «Динамо» відзначився Іван Рибчик. Подвоїв перевагу «Донбас» зусиллями Севастіана Карпенко. Потім Іван Рибчик оформив дубль. Уже в перші 6 хвилин першого періоду рахунок на табло показував 3:0. До кінця двадцятихвилинки ще одним дублем відзначився Олександр Костиков, закинувши в ворота харків'ян 4 і 5 шайбу.

Майже 10 хвилин другого періоду харків'яни тримали оборону, але не встиг Віталій Кирющенков вийти з лави штрафників, як тут же вразив ворота Михайла Шевчука. Рахунок 6:0. А через 8 хвилин Віталій Кирющенков записав ще один гол на користь своєї команди. Другий період завершився з перевагою «Донбасу» 7:0.

У третьому періоді голами відзначилися Пилип Пангелов-Юлдашев і Євген Белухін. Варто відзначити, що Євген Белухін був сьогодні в якості капітана «Донбасу», і поставив жирну крапку в грі, закинувши шайбу на останній хвилині матчу.

«Донбас» — «Динамо» — 9: 0 (5:0, 2:0, 2:0)
Шайби: 1: 0 - Рибчик (Яковлєв, Никифоров - бол.) - 1:22, 2: 0 - Карпенко (Григор'єв, Шабаров) - 3:28, 3: 0 - Рибчик (Ігнатенко, Белухін) - 5:08, 4: 0 - Костиков (Кирющенков - мен.) - 9:49, 5: 0 - Костиков (Кузьмик, Кирющенков) - 12:45 6: 0 - Кирющенков (Коренчук) - 29:28, 7: 0 - Кирющенков ( Костиков, Пангелов-Юлдашев) - 37:13, 8: 0 - Пангелов-Юлдашев (Кирющенков, Кузьмик) - 55:56, 9: 0 - Белухін (Нікіфоров, Ігнатенко) - 59:32.

«Донбас»: Дьяченко (Качула); Вілсон - Романенко, Яковлєв - Ігнатенко, Каменьков - Пангелов-Юлдашев, Жовнір - Григор'єв; Разумов - Мазур - Коренчук (А), Рибчик - Белухин (К) - Нікіфоров; Кирющенков - Кузьмик - Костиков (А); Мостовий - Карпенко - Шабаров.
«Динамо»: В'язовов (Шевчук); Фірсов - Наливайко (А), Піддубний - Панков, Савченко -, Трапезников - Швоєв; Абаджян - Муртищев - Олійник (К), Геворкян (А) - Праведний - Борисов, Федоров - Соляник - Харін, Шилкин - Черноморченко - Абдулаєв.