Ігор СОРОКА: «У Мотора було багато втрат, не впоралися з лінійними»

Відсутність Малашінскаса позначилося на результаті запорізького клубу

1611
0
ГК Мотор Запоріжжя. Ігор Сорока
У матчі 2-го туру Ліги чемпіонів з гандболу запорізький «Мотор» поступився в гостях польському клубу «Віве Кельце» з рахунком 26:33.

Лівий крайній гандболіст українського клубу Ігор Сорока прокоментував причини поразки:

«Ми знали, що нас чекає важка гра в Кельце. Дуже багато готувалися до неї, але провалили перший тайм. У нас було багато втрат, які з такою гарною командою відразу каралися голами. У захисті ми не впоралися з лінійними гравцями і отримали від них дуже багато м'ячів, тим самим поступилися в першому таймі. У другому – ми намагалися виправити всі допущені помилки. Намагалися скоротити розрив і показати гідну гру».

Талант Дуйшебаєв, головний тренер «Віве Кельце», розповів:

«Легкої гри ми не очікували. Я задоволений ставленням команди, адже ми грали проти дуже сильного суперника. У нас все вийшло в першому таймі, з чим я і вітаю своїх хлопців. Не можу не відзначити гру «Мотора» у другій половині матчу, команда боролася до кінця. Відсутність Малашінскаса позначилося на результаті наших опонентів. Адже цей гравець – мозок команди. Його втрату «Мотор» відчував навіть більше, ніж ми відсутність Кшиштофа Лієвського».

Анхель Фернандес Перес, лівий крайній «Віве Кельце», дав короткий коментар до гри:

«Для нас дуже важливі були обидва тайми, але ми впевненіше зіграли в першому. Що стосується суперників, то вони краще проявили себе в другому таймі. «Мотор» поправив оборону і в свою чергу, це доставило нам певні проблеми – суперник скоротив розрив. Ця перемога – дуже велике досягнення для нас».