Брак у діях Ярмоленка проти МЮ склав лише 28%

Матч проти «червоних дияволів» видався одним з кращих для українця в АПЛ

Брак у діях Ярмоленка проти МЮ склав лише 28%
© Twitter. Андрій Ярмоленко
Український вінгер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко в поєдинку 6-го туру англійської Прем'єр-ліги проти «Манчестер Юнайтед» (2:0) відзначився 68 техніко-тактичними діями. При цьому, брак у діях футболіста склав лише 28% - це найкращий показник для Ярмоленка за час виступів в АПЛ в матчах, де на його рахунку більше півгодини проведеного на полі часу.
 
Менше браку в активі Ярмоленка було лише в прем'єрній грі українця в чемпіонаті, яка відбулася 12 серпня минулого року проти «Ліверпуля». Тоді українець вийшов на заміну в кінцівці і провів на полі 27 хвилин, зробивши 15 ТТД при 27% браку.
 
У поєдинку проти «Манчестер Юнайтед» Ярмоленко також вперше наніс не менше трьох точних ударів по воротах суперника в рамках АПЛ. Всього українець зробив три спроби і всі виявилися точними.
 
Також варто виділити, що Ярмоленко виконав 39 передач (82% були точними) і здійснив 6 обведень (4 - вдалі).
 
Нагадаємо, за підсумками матчу проти «Манчестер Юнайтед» фанати «Вест Хема» визнали Андрія Ярмоленка найкращим гравцем поєдинку.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Wyscout

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Tasha19
      Tasha19, 23.09.2019 12:47
    +2
    Ярмола передал пламенный привет всем диванным экспертам, которые его критиковали)))
    Ваня
      Ваня, 23.09.2019 10:44
    +1
    Два дебила это сила: Андрей Шав и Юрий Остапов
    korsun_skif
      korsun_skif, 23.09.2019 08:52
    +6
    Поздравьте все украинского игрока с успехами на международной арене. И порадуйтесь за украинскую сборную. А то только и радости, что вылезть на свет божий да желчью изрыгнуть.
    korsun_skif
      korsun_skif, 23.09.2019 08:50
    0
    Юрий Остапов, 22.09.2019 23:46
    Где вас только делают ? (Олень, это риторический вопрос)
    Там же, где и тебя!
    cerik66
      cerik66, 23.09.2019 08:38
    -4
    Ребята (Шав) написал сарказм а вы приняли его комментарий за правду. Он тролит великих ( стахановских) тролей.
    Serg81
      Serg81, 23.09.2019 06:45
    +2
    Андрей Шав, 22.09.2019 23:21
    ну забил аутсайдеру в средненьком чемпе, уже поднесли до небес, бревноленко бьіл и остался в шахтере такие играют в марике.
    После поражения от Мансити, у многих кроликов поподгорало. Ну ничего, убогих везде хватает.
    Андрей Шав
    Андрей Шав, 23.09.2019 00:20
    -14
    зе-ЖЕСТЬ
    Юрий Остапов
      Юрий Остапов, 22.09.2019 23:49
    -20
    О... -1 уже. Тупых прибыло
    Юрий Остапов
      Юрий Остапов, 22.09.2019 23:48
    -21
    Андрей Шав, 22.09.2019 23:21
    ну забил аутсайдеру в средненьком чемпе, уже поднесли до небес, бревноленко бьіл и остался в шахтере такие играют в марике.
    Зачётно разбудил народ.
    Юрий Остапов
      Юрий Остапов, 22.09.2019 23:46
    -20
    Вадім Рубік, 22.09.2019 23:36
    Що ти несеш?? АПЛ СЕРЕДНІЙ ЧЕМПІОНАТ??? ОРУУУ.. МАН Ю АУТСАЙДЕР АПЛ?? ХОЧА Б РАЗ ФУТБОЛ НОРМАЛЬНЫЙ ДИВИВСЬ ЧИ ТІЛЬКИ ЖОПУ АХМЕТКІ ВИЛИЗУЄШ?? УНІКАЛЬНЕ СТВОРІННЯ))
    Где вас только делают ? (Олень, это риторический вопрос)
    samird
    online
      samird, 22.09.2019 23:45
    +23
    Андрей Шав, 22.09.2019 23:21
    ну забил аутсайдеру в средненьком чемпе, уже поднесли до небес, бревноленко бьіл и остался в шахтере такие играют в марике.
    Нет, малыш, в Шахтере ТАКИЕ не играют. Могли бы играть. Зинченко, Малиновский. Но их выбросили. Играют - Болбат, Коваленко и прочие "кудесники". Если ты перспективный украинский игрок - в Шахтере есть шансы играть только в защитной линии. Без вариантов.
    Юрий Остапов
      Юрий Остапов, 22.09.2019 23:45
    -21
    Вадім Рубік, 22.09.2019 23:36
    Що ти несеш?? АПЛ СЕРЕДНІЙ ЧЕМПІОНАТ??? ОРУУУ.. МАН Ю АУТСАЙДЕР АПЛ?? ХОЧА Б РАЗ ФУТБОЛ НОРМАЛЬНЫЙ ДИВИВСЬ ЧИ ТІЛЬКИ ЖОПУ АХМЕТКІ ВИЛИЗУЄШ?? УНІКАЛЬНЕ СТВОРІННЯ))
    Тупоголовый, открой словарь терминов, ищи слово сарказм. Дбл блд
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 22.09.2019 23:36
    +26
    Андрей Шав, 22.09.2019 23:21
    ну забил аутсайдеру в средненьком чемпе, уже поднесли до небес, бревноленко бьіл и остался в шахтере такие играют в марике.
    Що ти несеш?? АПЛ СЕРЕДНІЙ ЧЕМПІОНАТ??? ОРУУУ.. МАН Ю АУТСАЙДЕР АПЛ?? ХОЧА Б РАЗ ФУТБОЛ НОРМАЛЬНЫЙ ДИВИВСЬ ЧИ ТІЛЬКИ ЖОПУ АХМЕТКІ ВИЛИЗУЄШ?? УНІКАЛЬНЕ СТВОРІННЯ))
    Андрей Шав
    Андрей Шав, 22.09.2019 23:21
    -42
    ну забил аутсайдеру в средненьком чемпе, уже поднесли до небес, бревноленко бьіл и остался в шахтере такие играют в марике.
    bonv
    online
      bonv, 22.09.2019 23:15
    +17
    Ярмола набирає форму. Приємно і за забитий гол, і за те що визнали кращим гравцем матчу..
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 22.09.2019 23:36
    +26
    Андрей Шав, 22.09.2019 23:21
    ну забил аутсайдеру в средненьком чемпе, уже поднесли до небес, бревноленко бьіл и остался в шахтере такие играют в марике.
    Що ти несеш?? АПЛ СЕРЕДНІЙ ЧЕМПІОНАТ??? ОРУУУ.. МАН Ю АУТСАЙДЕР АПЛ?? ХОЧА Б РАЗ ФУТБОЛ НОРМАЛЬНЫЙ ДИВИВСЬ ЧИ ТІЛЬКИ ЖОПУ АХМЕТКІ ВИЛИЗУЄШ?? УНІКАЛЬНЕ СТВОРІННЯ))
    samird
    online
      samird, 22.09.2019 23:45
    +23
    Андрей Шав, 22.09.2019 23:21
    ну забил аутсайдеру в средненьком чемпе, уже поднесли до небес, бревноленко бьіл и остался в шахтере такие играют в марике.
    Нет, малыш, в Шахтере ТАКИЕ не играют. Могли бы играть. Зинченко, Малиновский. Но их выбросили. Играют - Болбат, Коваленко и прочие "кудесники". Если ты перспективный украинский игрок - в Шахтере есть шансы играть только в защитной линии. Без вариантов.
    bonv
    online
      bonv, 22.09.2019 23:15
    +17
    Ярмола набирає форму. Приємно і за забитий гол, і за те що визнали кращим гравцем матчу..
    korsun_skif
      korsun_skif, 23.09.2019 08:52
    +6
    Поздравьте все украинского игрока с успехами на международной арене. И порадуйтесь за украинскую сборную. А то только и радости, что вылезть на свет божий да желчью изрыгнуть.
    Tasha19
      Tasha19, 23.09.2019 12:47
    +2
    Ярмола передал пламенный привет всем диванным экспертам, которые его критиковали)))
    Serg81
      Serg81, 23.09.2019 06:45
    +2
    Андрей Шав, 22.09.2019 23:21
    ну забил аутсайдеру в средненьком чемпе, уже поднесли до небес, бревноленко бьіл и остался в шахтере такие играют в марике.
    После поражения от Мансити, у многих кроликов поподгорало. Ну ничего, убогих везде хватает.
    Ваня
      Ваня, 23.09.2019 10:44
    +1
    Два дебила это сила: Андрей Шав и Юрий Остапов
    korsun_skif
      korsun_skif, 23.09.2019 08:50
    0
    Юрий Остапов, 22.09.2019 23:46
    Где вас только делают ? (Олень, это риторический вопрос)
    Там же, где и тебя!