ВІДЕО. Дубль Яремчука допоміг Генту зіграти внічию в гостьовому матчі

Зюльте-Варегем два рази виходив вперед, і двічі Яремчук зрівнював рахунок

ВІДЕО. Дубль Яремчука допоміг Генту зіграти внічию в гостьовому матчі
© ФК Гент. Роман Яремчук
22 вересня відбулися матчі 8-го туру чемпіонату Бельгії. «Гент» у гостьовому поєдинку з «Зюльте-Варегем» зіграв внічию з рахунком 2:2. Господарі поля двічі виходили вперед, і двічі Роман Яремчук зрівнював рахунок в матчі. У першому таймі Роман відзначився з пенальті, а в другому зрівняв ситуацію після пасу Девіда. Таким чином, в українського форварда вже 9 забитих м'ячів в 11 матчах поточного сезону.
 
Чемпіонат Бельгії
 
8-й тур, 22 вересня
 
«Зюльте-Варегем» – «Гент» – 2:2
 
Голи: Сек, 12, Ларін, 68 – Яремчук, 34 (пен), 76.
 
Вилучення: Одіджа-Офо, 83 («Гент»).
 
«Стандард» – «Ейпен» – 3:0
 
Голи: Лайфіс, 6, Больєвіч, 27, 61.
 
«Брюгге» – «Андерлехт» – 2:1
 
Голи: ван Кромбрюгге, 6 (автогол), Діаттп, 69 – Шадлі, 5.
 
Турнірна таблиця чемпіонату Бельгії
 
ВІДЕО. Перший гол Яремчука
 
 
ВІДЕО. Другий гол Яремчука
 
Найкращі моменти матчу Зюлте-Варегем - Гент
76' ГОЛ ! Мяч забил Роман Яремчук (Гент).
69' ГОЛ ! Мяч забил Кайл Ларин (Зюлте-Варегем).
35' ГОЛ ! С пенальти забил Роман Яремчук (Гент).
12' ГОЛ ! Мяч забил Ибрахима Сек (Зюлте-Варегем).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    alefteev77
    online
      alefteev77, 23.09.2019 11:10
    +1
    lasua, 23.09.2019 00:12
    Что Яремчук, что Теодорчик, сейчас Русин и Супряга Динамо Киев не подошли. Беседин форвард, а те пацаны нет... Даже интересно, как "эксперты" ДК определяют профпригодность игроков, ведь в свое время были забракованы такие личности, как Кака, Роналду, а Месси бы точно не подошел физ. данными.
    В Динамо К зазвичай шукають проблему в гравцях. То захисники погані, то форвардів немає.
    Якщо ми візьмемо військо, то проблема не в солдатах, а проблема в офіцерах (лейтенантах, майорах, полковниках, генералах).
    Коли на заводі найбільший проблема, надзвичайна ситуація або провал - причина сидить у кріслі керівника та власника цього заводу.
    Якщо керівник дивиться на себе в дзеркало, самокритичний, вимагає від себе більше ніж від інших, тоді його команда, підлеглі, футбольний клуб - будуть рости.
    В Україні - майже немає потужних керівників, які показують приклад, самокритичні, віддані свої справі, скромні та чесні перш за все до самих себе.
    Але це стосується кожної людини - треба починати з себе - і думати - може проблема криється в мені, може я неякісно роблю свою справу, може я мало докладаю зусиль, може я мало і погано вчусь, мало працюю над собою.
    Entho
      Entho, 23.09.2019 10:26
    +2
    lasua, 23.09.2019 00:12
    Что Яремчук, что Теодорчик, сейчас Русин и Супряга Динамо Киев не подошли. Беседин форвард, а те пацаны нет... Даже интересно, как "эксперты" ДК определяют профпригодность игроков, ведь в свое время были забракованы такие личности, как Кака, Роналду, а Месси бы точно не подошел физ. данными.
    А теперь представь чтобы вытворял Беседин перейдя в чемпионат Бельгии
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 23.09.2019 02:10
    +1
    Молодец!
    lasua
      lasua, 23.09.2019 00:12
    +5
    Что Яремчук, что Теодорчик, сейчас Русин и Супряга Динамо Киев не подошли. Беседин форвард, а те пацаны нет... Даже интересно, как "эксперты" ДК определяют профпригодность игроков, ведь в свое время были забракованы такие личности, как Кака, Роналду, а Месси бы точно не подошел физ. данными.
    andre_lui
      andre_lui, 22.09.2019 23:03
    +22
    Да, знатный сегодня денек для украинского футбола!Динамо, Ярмоленко, Малиновский и вот теперь Яремчук!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 22.09.2019 23:03
    +16
    Второй гол, вообще, офигительный!
    bonv
      bonv, 22.09.2019 22:59
    +12
    Яремчук рулить в Генті ..
    andre_lui
      andre_lui, 22.09.2019 23:03
    +22
    Да, знатный сегодня денек для украинского футбола!Динамо, Ярмоленко, Малиновский и вот теперь Яремчук!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 22.09.2019 23:03
    +16
    Второй гол, вообще, офигительный!
    bonv
    online
      bonv, 22.09.2019 22:59
    +12
    Яремчук рулить в Генті ..
    lasua
      lasua, 23.09.2019 00:12
    +5
    Что Яремчук, что Теодорчик, сейчас Русин и Супряга Динамо Киев не подошли. Беседин форвард, а те пацаны нет... Даже интересно, как "эксперты" ДК определяют профпригодность игроков, ведь в свое время были забракованы такие личности, как Кака, Роналду, а Месси бы точно не подошел физ. данными.
    Entho
      Entho, 23.09.2019 10:26
    +2
    lasua, 23.09.2019 00:12
    Что Яремчук, что Теодорчик, сейчас Русин и Супряга Динамо Киев не подошли. Беседин форвард, а те пацаны нет... Даже интересно, как "эксперты" ДК определяют профпригодность игроков, ведь в свое время были забракованы такие личности, как Кака, Роналду, а Месси бы точно не подошел физ. данными.
    А теперь представь чтобы вытворял Беседин перейдя в чемпионат Бельгии
    alefteev77
    online
      alefteev77, 23.09.2019 11:10
    +1
    lasua, 23.09.2019 00:12
    Что Яремчук, что Теодорчик, сейчас Русин и Супряга Динамо Киев не подошли. Беседин форвард, а те пацаны нет... Даже интересно, как "эксперты" ДК определяют профпригодность игроков, ведь в свое время были забракованы такие личности, как Кака, Роналду, а Месси бы точно не подошел физ. данными.
    В Динамо К зазвичай шукають проблему в гравцях. То захисники погані, то форвардів немає.
    Якщо ми візьмемо військо, то проблема не в солдатах, а проблема в офіцерах (лейтенантах, майорах, полковниках, генералах).
    Коли на заводі найбільший проблема, надзвичайна ситуація або провал - причина сидить у кріслі керівника та власника цього заводу.
    Якщо керівник дивиться на себе в дзеркало, самокритичний, вимагає від себе більше ніж від інших, тоді його команда, підлеглі, футбольний клуб - будуть рости.
    В Україні - майже немає потужних керівників, які показують приклад, самокритичні, віддані свої справі, скромні та чесні перш за все до самих себе.
    Але це стосується кожної людини - треба починати з себе - і думати - може проблема криється в мені, може я неякісно роблю свою справу, може я мало докладаю зусиль, може я мало і погано вчусь, мало працюю над собою.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 23.09.2019 02:10
    +1
    Молодец!