Нападник «Манчестер Сіті» вражаючим чином почав сезон

5704
3
Squawka. Серхіо Агуеро
Серхіо Агуеро встановив кілька досягнень в матчі 6-го туру англійської Прем'єр-ліги проти «Вотфорда». «Сіті» вже до 18-й хвилині повели з рахунком 5:0.

Один з голів у матчі забив Агуеро. На 7-й хвилині зустрічі аргентинець реалізував пенальті. Завдяки цьому голу Серхіо встановив новий рекорд Прем'єр-ліги. Агуеро забивав в кожному з перших шести турів чемпіонату. Зараз на рахунку форварда 7 м'ячів.

Попередній рекорд належав форварду «Арсенала» Хосе Антоніо Рейесу (2004/05) і нападаючому «Манчестер Юнайтед» Уейну Руні (2011/12), які забивали в перших п'яти турах чемпіонату.

Відзначимо також, що цей м'яч став 100-м для Агуеро на стадіоні «Етіхад». Це третій показник результативності футболіста на одному стадіоні в історії Прем'єр-ліги.

На першому місці Тьєррі Анрі, який забив 114 м'ячів на «Хайбері», на другому місці з 101-м голом Вейн Руні на «Олд Траффорд».
(15)

ВІДЕО. Контрольний в голову. Невертон добив Зорю голом на 90+1
Футбол | 18 квітня 2024, 17:44 5

Бразилець встановив кінцевий рахунок зустрічі

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів