ЧЄ-2019. 1/8 фіналу. Бельгія – Україна – 2:3. Текстовая трансляція

Слідкуйте о 21:30 за матчем 1/8 фіналу ЧЄ-2019 за участю збірної України

ЧЄ-2019. 1/8 фіналу. Бельгія – Україна – 2:3. Текстовая трансляція
© CEV. Дмитро Терьоменко в атаці
21 вересня збірна України на чемпіонаті Європи з волейболу серед чоловіків проведе гру 1/8 фіналу проти команди Бельгії, однієї з господарів чемпіонату. Початок матчу в Антверпені заплановано на 21:30 за київським часом.
 
Збірна України вийшла у плей-оф з групи D з третього місця, поступившись лише Польщі (0:3) та Нідерландам (0:3). Підопічні Угіса Крастіньша переграли Чехію (3:1), Чорногорію (3:1) та Естонію (3:0).
 
Бельгійська збірна виступала у групі В і посіла друге місце слідом за командою Сербії (0:3). В активі збірної Бельгії були 4 перемоги над Австрією (3:0), Німеччиною (3:2), Іспанією (3:0) та Словаччиною (3:0).
 
Цікаво, що Бельгія і Україна зустрічалися на початку вересня у фіналі товариського турніру чотирьох в Північній Македонії. Тоді в півфіналі збірна України обіграла господарів, Північну Македонію (3:1), а бельгійці завдали поразки болгарам (3:1). У напруженому фінальному матчі Україна переграла Бельгію, сьогоднішнього суперника, з рахунком 3:1 (25:22, 22:25 25:20, 25:21).
 
Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію матчу плей-оф Бельгія – Україна.
 
Відеотрансляцію матчу 1/8 фіналу можна подивитися на телеканалі UA:ПЕРШИЙ.
 
Евроволлей-2019. Сітка 1/8 фіналу:
 
21.09. 20:30. Франція – Фінляндія – 3:0
22.09. 18:00. Італія – ​​Туреччина
21.09. 18:30. Сербія – Чехія – 3:0
21.09. 21:30. Бельгія – Україна – 2:3
21.09. 18:30. Росія – Греція – 3:0
21.09. 21:30. Словенія – Болгарія – 3:1
21.09. 21:00. Польща – Іспанія – 3:0
21.09. 17:00. Нідерланди – Німеччина – 1:3

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Автор — Николай Степанюк, Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 22.09.2019 01:22
    -4
    Ось так з тими гей-парадами треба вирішувати! Ставимо блок і пішли лісом! Слава Україні!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 22.09.2019 00:31
    -2
    Zaplitnyi, 21.09.2019 23:48
    Де всі ті диванні профі, які розказували про совок і бездарність? Стидно вам має бути! ( словом "вам" спеціально з малої букви ). Хлопці молодці. Показали характер.
    Рубік, це ти скотиняка, за цим ніком сховався, поцріот сраний???
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 22.09.2019 00:28
    0
    Руслан Шевченко, 21.09.2019 23:52
    С Сербией конечно будет как с Поляками, но для НАШЕГО волейбола єто тоже достижение, особенно после женского ЧЕ, вот там девченки должні біли быть в 1\16 легко, а как получилось.
    Руслан, в 1/8, в Європі не стільки багато команд на ЧЄ виходить, щоб 1/16 була)))
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 21.09.2019 23:56
    +4
    Я так рад, как-будто НАШИ Кубок выиграли!!!!!!!
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 21.09.2019 23:54
    +1
    Lazio, 21.09.2019 23:48
    Зараза, я собі лікоть розбив.. Дверка шафи була відкрита... Як то кажуть перемога без крові не обійшлася...
    Накапай себе что-нибудь перед сном. З перемогою друже!!!!
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 21.09.2019 23:52
    +2
    С Сербией конечно будет как с Поляками, но для НАШЕГО волейбола єто тоже достижение, особенно после женского ЧЕ, вот там девченки должні біли быть в 1\16 легко, а как получилось.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 21.09.2019 23:50
    +5
    Але що з Плотницьким? В нього впевненості було 0. В третій партії перейшов на планери, хоча і хороші, але говорить, що щось з ним не так. Може не з тої ноги встав? Адже матч з Чорногорією та і з Чехами саме він зробив різницю... З сербами буде важко, але нашим нема що втрачати, завдання на чемпіонат виконане, тому на рослабоні можуть видати хороший матч
    Lazio
    Lazio, 21.09.2019 23:48
    +3
    vizuals, 21.09.2019 23:47
    Це він мабуть навпаки потролив тих, хто таке писав в темі
    Мабуть, якщо так то соррі..
    Zaplitnyi
      Zaplitnyi, 21.09.2019 23:48
    +6
    Де всі ті диванні профі, які розказували про совок і бездарність? Стидно вам має бути! ( словом "вам" спеціально з малої букви ). Хлопці молодці. Показали характер.
    Lazio
    Lazio, 21.09.2019 23:48
    +8
    Зараза, я собі лікоть розбив.. Дверка шафи була відкрита... Як то кажуть перемога без крові не обійшлася...
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 21.09.2019 23:47
    +1
    vitaha33, 21.09.2019 23:46
    Фантастика!!!!
    Браво. І це в Плотницького не йшла гра, 22% тільки виграшів. Вієтський взяв на себе лідерство. Вся команда красавці!!!
    Ян сегодня на удивление хорошо играл.
    vizuals
      vizuals, 21.09.2019 23:47
    +4
    Lazio, 21.09.2019 23:46
    Кидай наркоту-вона тебе погубить...
    Це він мабуть навпаки потролив тих, хто таке писав в темі
    Lazio
    Lazio, 21.09.2019 23:46
    +3
    Андрей Шав, 21.09.2019 23:44
    ганьба рахіти 1/8 це потолок
    Кидай наркоту-вона тебе погубить...
    vitaha33
    online
      vitaha33, 21.09.2019 23:46
    +6
    Фантастика!!!!
    Браво. І це в Плотницького не йшла гра, 22% тільки виграшів. Вієтський взяв на себе лідерство. Вся команда красавці!!!
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 21.09.2019 23:45
    +2
    Крейзи, крейзи!!!!!!!!!!!!!
    Lazio
    Lazio, 21.09.2019 23:45
    +3
    Ухххх!!!! Оцее емоції!!! Браво пацани!!!
    Андрей Шав
    Андрей Шав, 21.09.2019 23:45
    0
    common_sense, 21.09.2019 23:43
    первый раз в жизни смотрел волейбол сборную Украины))) да и вообще первый раз в жизни смотрел волейбольный матч)
    я жінок часто дивився, а чоловіків не памятаю
    dimaprogs
      dimaprogs, 21.09.2019 23:44
    +2
    С ПОБЕДОЙ!!!
    Андрей Шав
    Андрей Шав, 21.09.2019 23:44
    -12
    ганьба рахіти 1/8 це потолок
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 21.09.2019 23:44
    +10
    БРАВО! Оце так матч, збожеволіти можна! Повинні були вигравати швидше, але все ж змогли зібратися та дотиснути. Молодці хлопці!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 21.09.2019 23:44
    +10
    БРАВО! Оце так матч, збожеволіти можна! Повинні були вигравати швидше, але все ж змогли зібратися та дотиснути. Молодці хлопці!
    rugby1970
    online
      rugby1970, 21.09.2019 16:47
    +10
    Отчаянно болею за замечательную команду, за которую - не то что не стыдно, а сердце наполняется гордостью! Спасибо, Угис, спасибо, ребята!!!
    Lazio
    Lazio, 21.09.2019 23:48
    +8
    Зараза, я собі лікоть розбив.. Дверка шафи була відкрита... Як то кажуть перемога без крові не обійшлася...
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 21.09.2019 23:44
    +7
    КРАЩІ, МОЛОДЦІ, СУПЕР!!!! Не нервуйте більше так, просто...
    vizuals
      vizuals, 21.09.2019 23:43
    +7
    Що скаже наш россійській друг, який тут розсказував нам тут про ПОТОЛКІ для української збірної)))
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 21.09.2019 23:43
    +7
    Пацаны, хлопці я вас поздравляю!!!!!!!!
    Zaplitnyi
      Zaplitnyi, 21.09.2019 23:48
    +6
    Де всі ті диванні профі, які розказували про совок і бездарність? Стидно вам має бути! ( словом "вам" спеціально з малої букви ). Хлопці молодці. Показали характер.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 21.09.2019 23:46
    +6
    Фантастика!!!!
    Браво. І це в Плотницького не йшла гра, 22% тільки виграшів. Вієтський взяв на себе лідерство. Вся команда красавці!!!
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 21.09.2019 23:43
    +6
    Браво хлопці
    Zaplitnyi
      Zaplitnyi, 21.09.2019 22:01
    +6
    Аж не віриться, що в Україні за багато років з'явилась дійсно конкурентно здатна команда. Беззаперечно головне відкриття цього Євро. При цьому думаю це не увесь потенціал команди, оскільки кістяк складають хлопці 21-22 роки. Молодці.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 21.09.2019 23:50
    +5
    Але що з Плотницьким? В нього впевненості було 0. В третій партії перейшов на планери, хоча і хороші, але говорить, що щось з ним не так. Може не з тої ноги встав? Адже матч з Чорногорією та і з Чехами саме він зробив різницю... З сербами буде важко, але нашим нема що втрачати, завдання на чемпіонат виконане, тому на рослабоні можуть видати хороший матч
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 21.09.2019 23:56
    +4
    Я так рад, как-будто НАШИ Кубок выиграли!!!!!!!
    vizuals
      vizuals, 21.09.2019 23:47
    +4
    Lazio, 21.09.2019 23:46
    Кидай наркоту-вона тебе погубить...
    Це він мабуть навпаки потролив тих, хто таке писав в темі
    common_sense
    online
      common_sense, 21.09.2019 23:42
    +4
    еееееееееееееееее
    common_sense
    online
      common_sense, 21.09.2019 23:42
    +4
    одно очко
    Lazio
    Lazio, 21.09.2019 23:48
    +3
    vizuals, 21.09.2019 23:47
    Це він мабуть навпаки потролив тих, хто таке писав в темі
    Мабуть, якщо так то соррі..
    Lazio
    Lazio, 21.09.2019 23:46
    +3
    Андрей Шав, 21.09.2019 23:44
    ганьба рахіти 1/8 це потолок
    Кидай наркоту-вона тебе погубить...
    Lazio
    Lazio, 21.09.2019 23:45
    +3
    Ухххх!!!! Оцее емоції!!! Браво пацани!!!
    Кум Кума
      Кум Кума, 21.09.2019 23:33
    +3
    Україна Україна Україна
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 21.09.2019 22:18
    +3
    Тролль, 21.09.2019 22:16
    главное не сбавлять обороты
    И раньше времени не праздновать успех.