Ігор БУРБАС: «Кононова пропонували Суркісу. Марно»

Президент «Динамо» не захотів бачити біля керма київського клубу патріота Росії

Ігор БУРБАС: «Кононова пропонували Суркісу. Марно»
© ФК Спартак Москва. Олег Кононов

53-річного російського головного тренера «Спартака» Олега Кононова пропонували в якості наставника «Динамо» президенту київського клубу Ігорю Суркісу, але він відкинув цю пропозицію.

«А Кононова дійсно президенту Динамо пропонували. Марно. Суркіс — це вже виважена у своїх рішеннях людина, яка оцінює усі ризики запрошення патріота зовсім недружньої нам країни. Білорусу тут не пробачили б славнозвісної футболки і публічного прислуговування явному недругу України», — написав в твіттері український спортивний журналіст Ігор Бурбас.

В середині серпня Олександра Хацкевича на посаді головного тренера «Динамо» змінив українець Олексій Михайличенко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 20.09.2019 21:52
    0
    можно подумать, поцреот Кононов бы рискнул сюда приехать.
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 20.09.2019 20:09
    +3
    ну да,ну да...
    Суркис- старший в ЗаЖопе
    а младший - прям патриот
    товарисч Бурбас, втюхивайте это фуфло у себя на колхозе, сейчас как бы век диджитализации, как говорит наше новый през.
    Автоточка 5.10
      Автоточка 5.10, 20.09.2019 19:39
    +3
    Да угомонитесь уже. Суркис ждет Шеву после летнего чемпионата европы, если тому не предложат что-то круче
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 20.09.2019 19:11
    +1
    Да, если даже опустить все нюансы, то 7ое место (!) спартака + вылет из еврокубков от довольно-таки проходных команд прям "то, что доктор прописал для дк!"
    jekаfunny
      jekаfunny, 20.09.2019 18:45
    0
    Все верно, таким как Кононов не место в таком клубе как Динамо
    Ваня
      Ваня, 20.09.2019 18:32
    0
    UKRAINE FAN, 20.09.2019 18:01
    Суркис старший тоже патриот недружественной страны и это норм для болельщиков!
    і Ахметов
    REALIST
    online
      REALIST, 20.09.2019 18:28
    +1
    патриот - тот, кто любит СВОЮ родину... как может быть белорус патриотом рассеи? коллаборантом - да! угро-финнской подстилкой - да! путиноидом - да... но точно не патриотом!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 20.09.2019 18:01
    +3
    Суркис старший тоже патриот недружественной страны и это норм для болельщиков!
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 20.09.2019 17:46
    0
    Couch, 20.09.2019 16:59
    Пусть сидит в России этот Кононов.
    во-первых - на россии, а не в, во-вторых почему с большой буквы?
    Ваня
      Ваня, 20.09.2019 17:31
    -2
    Вадо ти де, зараз ваш припіздок за ДК говорить, чому ти не говориш те ж саме що Циганик там шось плів за ШД
    Александр Федько
      Александр Федько, 20.09.2019 17:25
    +1
    А что за футболка ?
    Couch
      Couch, 20.09.2019 16:59
    +3
    Пусть сидит в России этот Кононов.
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 20.09.2019 20:09
    +3
    ну да,ну да...
    Суркис- старший в ЗаЖопе
    а младший - прям патриот
    товарисч Бурбас, втюхивайте это фуфло у себя на колхозе, сейчас как бы век диджитализации, как говорит наше новый през.
    Автоточка 5.10
      Автоточка 5.10, 20.09.2019 19:39
    +3
    Да угомонитесь уже. Суркис ждет Шеву после летнего чемпионата европы, если тому не предложат что-то круче
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 20.09.2019 18:01
    +3
    Суркис старший тоже патриот недружественной страны и это норм для болельщиков!
    Couch
      Couch, 20.09.2019 16:59
    +3
    Пусть сидит в России этот Кононов.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 20.09.2019 19:11
    +1
    Да, если даже опустить все нюансы, то 7ое место (!) спартака + вылет из еврокубков от довольно-таки проходных команд прям "то, что доктор прописал для дк!"
    REALIST
    online
      REALIST, 20.09.2019 18:28
    +1
    патриот - тот, кто любит СВОЮ родину... как может быть белорус патриотом рассеи? коллаборантом - да! угро-финнской подстилкой - да! путиноидом - да... но точно не патриотом!
    Александр Федько
      Александр Федько, 20.09.2019 17:25
    +1
    А что за футболка ?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 20.09.2019 21:52
    0
    можно подумать, поцреот Кононов бы рискнул сюда приехать.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 20.09.2019 18:45
    0
    Все верно, таким как Кононов не место в таком клубе как Динамо
    Ваня
      Ваня, 20.09.2019 18:32
    0
    UKRAINE FAN, 20.09.2019 18:01
    Суркис старший тоже патриот недружественной страны и это норм для болельщиков!
    і Ахметов
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 20.09.2019 17:46
    0
    Couch, 20.09.2019 16:59
    Пусть сидит в России этот Кононов.
    во-первых - на россии, а не в, во-вторых почему с большой буквы?