Російський боксер кинув виклик Ломаченку

Петро Петров вважає, що готовий до бою з Василем Ломаченком

Російський боксер кинув виклик Ломаченку
© instagram.com/lomachenkovasiliy

Російський боксер Петро Петров, який раніше двічі був претендентом на чемпіонський титул в середній вазі, заявив, що хоче провести бій проти одного з топ-боксерів дивізіону:

«Я до сих пір один з кращих бійців легкого дивізіону в світі. Я бачу, що Девін Хейні завоював звання «тимчасового» чемпіона. Я думаю, у нас з ним вийшов би відмінний матчап.

Однак я хочу битися і з іншими серйозними суперниками. Гарсія, Ломаченко - я готовий до боїв з ними».

Раніше Ломаченко продовжив контракт з промоутерською компанією Top Rank.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Worldboxingnews

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Rebrow
    Rebrow, 21.09.2019 17:59
    -1
    Нічого дивного. Просто "срєднєвєс" Пєтя хоче наостанок перед пенсією отримати чек на п'ять нулів.
    Мистер Нокаут
      Мистер Нокаут, 21.09.2019 05:42
    +3
    Так в среднем или легком весе?
    Ajvar
      Ajvar, 21.09.2019 03:31
    +5
    Ваааау... ЕДИНСТВЕННАЯ новость бокса за день! ОМГ, вы это сделали!
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.09.2019 23:07
    +9
    Я ща кину вызов Уайлдеру. Я, правда, совсем не боксер и никогда боксером не был. Если он откажется, то я всем буду говорить, что Уайлдер испугался меня.
    intour
      intour, 20.09.2019 20:03
    +3
    Эх Вася Вася, думал хоть ты не рашковатный. В интервью катсапскому каналу сказать "На Украине" это достойно его лептеногих друзей Гвоздя и Уса.
    Вася талант в боксе без вопросов, но особо следить за его карьерой уже не хочется.
    Молчал бы лучше как до этого.
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 20.09.2019 19:50
    +1
    шо это?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 20.09.2019 19:02
    -3
    Петров сміливий,бо знає що Лома як і Усик з "сваими"не боксують
    Elblanko
    online
      Elblanko, 20.09.2019 18:24
    +13
    Такий відомий боксер, що аж форточки його не знайшли. Б'ється так само?
    bonv
    online
      bonv, 20.09.2019 18:23
    +5
    а гроші в тебе є на бій?
    Alessandro Glukh
    Alessandro Glukh, 20.09.2019 18:07
    +9
    Камикадзе !
    nomad
    online
      nomad, 20.09.2019 17:56
    -4
    Та давайте на нейтралке в Минске!
    vizuals
    online
      vizuals, 20.09.2019 17:54
    +15
    Боярки перепив він, чи що))))). Звичайний средненькій 36-річний боксер з 6 поразками людям, які і поряд з рівнем Ломаченка не стоять
    ihor7003
    online
      ihor7003, 20.09.2019 16:56
    +8
    Так в среднем или легком весе? Как говорят в Адессе это две большие разницы
    vizuals
    online
      vizuals, 20.09.2019 17:54
    +15
    Боярки перепив він, чи що))))). Звичайний средненькій 36-річний боксер з 6 поразками людям, які і поряд з рівнем Ломаченка не стоять
    Elblanko
    online
      Elblanko, 20.09.2019 18:24
    +13
    Такий відомий боксер, що аж форточки його не знайшли. Б'ється так само?
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.09.2019 23:07
    +9
    Я ща кину вызов Уайлдеру. Я, правда, совсем не боксер и никогда боксером не был. Если он откажется, то я всем буду говорить, что Уайлдер испугался меня.
    Alessandro Glukh
    Alessandro Glukh, 20.09.2019 18:07
    +9
    Камикадзе !
    ihor7003
    online
      ihor7003, 20.09.2019 16:56
    +8
    Так в среднем или легком весе? Как говорят в Адессе это две большие разницы
    Ajvar
      Ajvar, 21.09.2019 03:31
    +5
    Ваааау... ЕДИНСТВЕННАЯ новость бокса за день! ОМГ, вы это сделали!
    bonv
    online
      bonv, 20.09.2019 18:23
    +5
    а гроші в тебе є на бій?
    Мистер Нокаут
      Мистер Нокаут, 21.09.2019 05:42
    +3
    Так в среднем или легком весе?
    intour
      intour, 20.09.2019 20:03
    +3
    Эх Вася Вася, думал хоть ты не рашковатный. В интервью катсапскому каналу сказать "На Украине" это достойно его лептеногих друзей Гвоздя и Уса.
    Вася талант в боксе без вопросов, но особо следить за его карьерой уже не хочется.
    Молчал бы лучше как до этого.
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 20.09.2019 19:50
    +1
    шо это?