БУРБАС: «Суркіс не прийняв відставку Михайличенка після двох нічиїх»

Український тренер був готовий піти з поста наставника київської команди

БУРБАС: «Суркіс не прийняв відставку Михайличенка після двох нічиїх»
© ФК Динамо Київ. Олексій Михайличенко

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс не прийняв відставку головного тренера київського клубу Олексія Михайличенка.

«Тішусь за Михайличенка. Він заслужив на перемогу своєю відданістю роботі, в якій дуже важливим моментом є довіра. Її коуч отримав від президента у скрутний момент, коли після двох стартових нічиїх були думки про відставку. Її Суркіс не прийняв, сказав продовжувати. Вірю, недарма», — написав в твіттері український спортивний журналіст Ігор Бурбас.

У поєдинку 1-го туру групового етапу Ліги Європи «Динамо» вдома обіграло «Мальме» з рахунком 1:0.

Михайличенко очолив «Динамо» в середині серпня після відставки з посади наставника команди Олександра Хацкевича.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 21.09.2019 19:10
    0
    знакомьтесь, новый пи...ар-мейкер Сурка(мл) - типажурналист Игорь Бурбас
    SportsMan
      SportsMan, 21.09.2019 03:48
    +1
    turist86, 20.09.2019 17:27
    https://www.youtube.com/watch?v=o8knxwOnkpU Если человек идиот, то это надолго Бриллиантовая рука
    Мне вспомнилось вот это: https://www.youtube.com/watch?v=v3Xqvy1jqio
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 20.09.2019 20:32
    0
    Все знают что с Михайличенко Динамо ничего не светит, помучаются год или два, и назначат Лужного, потом Хацкевича опять, через 10 лет снова Михайличенко будет
    Александр Ковтун
      Александр Ковтун, 20.09.2019 19:11
    +2
    к стати не было такого это вранье!
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 20.09.2019 18:01
    +4
    Вранье, если бы Михайличенко подавал в отставку, где то уже просочилось.
    Lion
    online
      Lion, 20.09.2019 17:55
    -2
    Цыганик инсайдер #1 в Украине!.!..
    turist86
      turist86, 20.09.2019 17:27
    -2
    https://www.youtube.com/watch?v=o8knxwOnkpU Если человек идиот, то это надолго Бриллиантовая рука
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 20.09.2019 17:01
    -1
    " Гомер, Мильтон и Паниковский - теп... теплая компания! Остап." Золотой теленок
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 20.09.2019 16:59
    0
    ОЙ, тот еще инсайдер а-ля балаболка циганык. Откуда знал о таком разговоре - сидели на троих соображали он суроок и миха?
    AlexDSan
      AlexDSan, 20.09.2019 16:37
    +2
    korsun_skif, 20.09.2019 16:29
    Вроде и достойный поступок Михайличенко, но с другой стороны он же понимал куда шел. Зачем вообще соглашался если нету ни плана, ни стратегии. Неужели и правда верил что подтянув физику решит все проблемы?
    Не вірте бурбасу. Тоді таких питань у вас виникати не буде.
    korsun_skif
      korsun_skif, 20.09.2019 16:29
    +3
    Вроде и достойный поступок Михайличенко, но с другой стороны он же понимал куда шел. Зачем вообще соглашался если нету ни плана, ни стратегии. Неужели и правда верил что подтянув физику решит все проблемы?
    waw
    waw, 20.09.2019 16:21
    +7
    цей мексиканський серіал- суркіс і його тренери уже всіх задовбав,хай сам борсається у своєму лайні,яка патетика- заслужив перемогу,ніби виграв чемпіонат
    Couch
      Couch, 20.09.2019 16:20
    -11
    Думаю что Михайличенко пожалел что согласился возглавить Динамо, его реально можно понять, сколько дерьма вылилось на него со стороны болельщиков. Поистине жаль его, не думаю что он виноват.
    DK1961
    DK1961, 20.09.2019 16:16
    +13
    ЛЮБАЯ информация от этого карабаса (тьфу, бургаса...) - фейк
    abc.ua
      abc.ua, 20.09.2019 16:14
    +2
    Изя?
    DK1961
    DK1961, 20.09.2019 16:16
    +13
    ЛЮБАЯ информация от этого карабаса (тьфу, бургаса...) - фейк
    waw
    waw, 20.09.2019 16:21
    +7
    цей мексиканський серіал- суркіс і його тренери уже всіх задовбав,хай сам борсається у своєму лайні,яка патетика- заслужив перемогу,ніби виграв чемпіонат
    Сергей Долина
    online
      Сергей Долина, 20.09.2019 18:01
    +4
    Вранье, если бы Михайличенко подавал в отставку, где то уже просочилось.
    korsun_skif
      korsun_skif, 20.09.2019 16:29
    +3
    Вроде и достойный поступок Михайличенко, но с другой стороны он же понимал куда шел. Зачем вообще соглашался если нету ни плана, ни стратегии. Неужели и правда верил что подтянув физику решит все проблемы?
    Александр Ковтун
      Александр Ковтун, 20.09.2019 19:11
    +2
    к стати не было такого это вранье!
    AlexDSan
      AlexDSan, 20.09.2019 16:37
    +2
    korsun_skif, 20.09.2019 16:29
    Вроде и достойный поступок Михайличенко, но с другой стороны он же понимал куда шел. Зачем вообще соглашался если нету ни плана, ни стратегии. Неужели и правда верил что подтянув физику решит все проблемы?
    Не вірте бурбасу. Тоді таких питань у вас виникати не буде.
    abc.ua
      abc.ua, 20.09.2019 16:14
    +2
    Изя?
    SportsMan
      SportsMan, 21.09.2019 03:48
    +1
    turist86, 20.09.2019 17:27
    https://www.youtube.com/watch?v=o8knxwOnkpU Если человек идиот, то это надолго Бриллиантовая рука
    Мне вспомнилось вот это: https://www.youtube.com/watch?v=v3Xqvy1jqio
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 21.09.2019 19:10
    0
    знакомьтесь, новый пи...ар-мейкер Сурка(мл) - типажурналист Игорь Бурбас
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 20.09.2019 20:32
    0
    Все знают что с Михайличенко Динамо ничего не светит, помучаются год или два, и назначат Лужного, потом Хацкевича опять, через 10 лет снова Михайличенко будет
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 20.09.2019 16:59
    0
    ОЙ, тот еще инсайдер а-ля балаболка циганык. Откуда знал о таком разговоре - сидели на троих соображали он суроок и миха?