9

СУРКІС: «Я підтримую Михайличенко, ми кожен день зідзвонюємося»

Президент «Динамо» попросив уболівальників вірити в нового тренера команди

ФК Динамо Київ. Ігор Суркіс

Президент «Динамо» Ігор Суркіс висловився про гру киян з «Мальме» в Лізі Європи (1:0), а також поділився думкою щодо роботи тренера Олексія Михайличенка.

У нас була низка матчів без перемог, в чемпіонаті України поразка в останньому матчі. Говорити про те, що є якийсь психологічний підйом... Багато хто говорить, що від зміни тренера таке відбувається. Але я б не хотів, щоб ми зіграли кілька матчів на емоційному підйомі, а потім команда почала регресувати. Ми зазнали цей складний місячний період. Сподіваюся, що завдяки цій перемозі команда налаштується на чемпіонат і буде радувати уболівальників хорошим футболом. Але головне - результат. Скільки б моментів ми б сьогодні не створили, але не виграли, у всіх була б незадоволеність. Раз ми виграли, потрібно максимум 15-20 хвилин відсвяткувати першу перемогу в Лізі Європи і готуватися до «Ворскли».

- Ви підтримуєте тренерський штаб, який зараз багато критикують?
- Я підтримую тим, що ми кожен день зідзвонюємося. Розумів, призначаючи Михайличенка, що будуть якщо не кардинальні зміни, то великі. Вони відбуваються в тренувальному процесі. Михайличенко - людина зі своєю філософією футболу. У Хацкевича вона була інша. Я підтримую Михайличенка і хотів би, щоб уболівальники вірили в те, що у нього все вийде. Тоді йому буде легше працювати.

- Сьогодні на стадіон прийшла 21 тисяча вболівальників. Можна подякувати їм?
- Це говорить про те, що команду підтримують. Величезне їм спасибі, що в таку прохолодну погоду після поразки від «Десни» вони прийшли на стадіон.