Група А. АПОЕЛ програв Дюделанжу, забивши три м'ячі за чотири хвилини

«Севілья» без проблем розгромила «Карабах» на виїзді

2358
0
ФК АПОЕЛ
У поєдинку 1-го туру групового етапу Ліги Європи кіпрський АПОЕЛ вдома програв люксембурзькому «Дюделанжу» з рахунком 3:4. При цьому АПОЕЛ тричі забив за чотири хвилини — з 54-ї по 58-у.

У другому матчі «Севілья» на виїзді легко розгромила «Карабах» з рахунком 3:0. Всі голи іспанська команда забила у другому таймі зустрічі.

Група А

АПОЕЛ — «Дюделанж» — 3:4
Голи: Павлович, 54, 58, Де Вінсенті, 56, з пенальті — Сінані, 36, 82, Берньє, 51, Штольц, 71,

АПОЕЛ: Белець, Матіч, Іоанну, Меркіс, Лукас (Жоаузінью, 46), Генцоглу, Де Вінсенті (Ефрем, 76), Яколіш (Аль-Тамарі, 46), Михайлович, Безяк, Павлович.
«Дюделанж»: Жубер, Кірх (Лескуа, 63), Шнель, Бушуарі, Гаро, Покар, Морран, Сінані, Штольц (Колс, 90), Берньє, Менді (Лаві, 67).
Попередження: Морран (28), Лескуа (66), Генцоглу (87).

«Карабах» «Севілья» 0:3
Голи: Ернандес, 62, Мунір, 78, Олівер Торрес, 85

«Карабах»: Бегович, Медведєв, Гусейнов, Гусейнов, Аїлтон, Зубір, Гараєв (Ібрагімлі, 85), Ромеро (Кінтана, 77), Ришард, Мічел, Гуйє (Абдуллаєв, 67).
«Севілья»: Вацлік, Дієго Карлос, Ескудеро, Кунде, Жордан (Роні Лопеш, 58), Олівер Торрес (Даббур, 86), Васкес, Гудель, Посо, Ернандес (Банега, 72), Мунір.
Попередження: Аїлтон (36), Медведєв (73), Гудель (90).