Юрій САПРОНОВ: «Світоліній треба зайнятися коліном, аж до операції»

Еліна Світоліна не змогла завершити матч проти чешки Марії Боузкової

Юрій САПРОНОВ: «Світоліній треба зайнятися коліном, аж до операції»
© Twitter. Еліна Світоліна
Колишній віце-президент Федерації тенісу України Юрій Сапронов прокоментував поразку Еліни Світоліної на турнірі в китайському Гаунчжоу через зняття в зв'язку з травмою:
 
«Еліна Світоліна не змогла завершити матч проти чешки Марії Боузкової в Гуанчжоу. Травма правого коліна. Я висловлю свої особисті думки і роздуми. Я не знаю, як вчинить Еліна і тренерський штаб. Ця травма була отримана 16 лютого в Дубаї, в півфіналі проти Белінди Бенчіч. Неймовірна робота фізіо і лікарів дала можливість Еліні продовжувати грати сезон. Вважаю його успішним, бо вперше в кар'єрі є два півфінали Шоломів – Wimbledon і US Open.
 
Еліна зараз 3-тя в світі в поточному рейтингу і 9-та в рейтингу року на підсумковий чемпіонат WTA, який пройде в найближчі 5 років в китайському Шенчьжені, на кордоні з Гонконгом. Розумію, за що бореться Еліна. Занадто багато очок згорить, якщо вона не потрапить на підсумковий.
 
Залишилося два крутих за очками турніри: Ухань і Пекін. Я б не грав ці два турніри і забив би на підсумковий. Займався б предметно коліном. Аж до, не дай Бог, операції. 25 років, вся кар'єра попереду. 3,5 місяці до Австраліан Опен. Здоров'я тобі, Еліна. Мудрості та виваженості у прийнятті рішень».
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    yur
      yur, 20.09.2019 00:42
    +3
    Вадім Рубік, 19.09.2019 00:00
    Пора вже знати, спецу в лапках що цей Інтернешіоналі Еліна грала як обов'язковий, адже раз в сезоні гравець топ 10зобовязвний грати Інтернешіоналі, правила ніхто невідміняв
    З таким апломбом виголошувати брехню 🤣
    Відкрийте наприклад рейтинг Осаки чи Халеп і знайдіть в них цей міфічний "обов'язковий інтернешнл".
    За правилами топ-10 мають ПРАВО виступити лише на двух "ВТА інтернешнл" в рік.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 19.09.2019 14:16
    +1
    Вадім Рубік, 19.09.2019 00:00
    Пора вже знати, спецу в лапках що цей Інтернешіоналі Еліна грала як обов'язковий, адже раз в сезоні гравець топ 10зобовязвний грати Інтернешіоналі, правила ніхто невідміняв
    Пункт правил наведіть на цю маячню, будь ласка.
    Viktor Zabava
    Viktor Zabava, 19.09.2019 14:01
    -1
    Моє припущення, що Світоліна до Шеньчженя потрапляє вже зараз. І напевно вона і команда будуть діяти за тою ж схемою, що й торік. Вона буде грати меньше, може навіть знову на острови поїде. Але завдання таке як і перед Шоломами: не грати багато, щоб мати більше сил і енергії на підсумок. Це було в нагоді торік, коли дійсно багатьох дівчат просто фізично не вистачало на 2-3 тижні підряд і в Сингапурі вони просто видохлись.
    Viktor Zabava
    Viktor Zabava, 19.09.2019 13:57
    -2
    Логічно б виглядала відмова від маленьких турнірів до Вуханя та Пекіна. Серена напевно не буде грати, тому раціонально боротись за восьме місце на великих змаганнях.
    Та тут є велике "але" і питання. Скільки грошей платять маленькі інтернешенил за участь гравців топ-5? Немаленькі. Є контракти, є заработік, є гроші. Цей сценарій (погана гра, погане самопочуття) нагадує минулий рік. Чим усе закінчилось ми пам'ятаємо, тож навряд все настільки однозначно як це виглядає на публіку.
    Sashamar
    Sashamar, 19.09.2019 13:32
    +1
    Павлюченкова вибила Бертенс (питання, чи змогла б це зробити Даяна, якби виграла у Насті попередню зустріч, залишаємо відкритим). Отже, наразі Еліна дев’ята, причому в мене великі сумніви, що Серена гратиме Підсумковий.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 19.09.2019 12:50
    +2
    vital, 19.09.2019 08:14
    За великим рахунком, Еліна була заграна 6 тижнів із останніх 7-ми. І це з двома акліматизаціями до американського і азійського континентів. Дуже складний графік, як не крути. Найближча переслідувачка Елі, Конта я так розумію взагалі забила на Азію. Але, як кажуть: "Кожен Іван має свій план", чи "Знав би прикуп...". Еліна з командою вирішила, як вирішила, а зараз, заднім числом, чимало бажаючих сказати в чому Еля була не права...
    Еліні зараз не позаздриш, але, сподіваюся, вона з честю вийде з ситуації (немає значення з участю в Підсумковому, чи без), подолає свої болячки і буде ще багато років радувати вболівальників тенісу своєю грою і новими здобутками.
    Чесно - мене одразу здивувало, що Еліна після ЮСО поїхала до Чженчжоу. Ну те ще сяк-так, адже на ЮСО проблем з коліном нібито не було. Але після того, як воно знову вилізло, грати ще Гуанчжоу - пробачте, ну це ж самогубство в дусі Даші Лопатецької. Я розумію, що Еліна - максималістка та боєць до мозку кісток, але так ставитися до власного здоров'я...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 19.09.2019 12:43
    +3
    Вадім Рубік, 19.09.2019 12:34
    Умнік:в ту неділю якраз і мав бути Гонконг, але з причин безпорядків в цій країні турнір перенесений стыдно не знати таких речей, все гірше в вас стає з тенісом бачу)))
    Точно в неділю? А не в суботу чи четвер?
    Очевидно, товариш всерйоз вважає, що 3 тижні між Пекіном та Підсумковим потрібно просидіти в Азії, де в цей час турнірів не буде, щоб не втратити акліматизацію. На таке можна відповісти хіба що фейспалмом.
    Щось здається мені, потрібно припиняти спілкуватися в коментарях. Бо й до тенісу дістався натовп "знавців" з великим гонором та малими знаннями. З одного боку, велика дяка нашим тенісисткам за популяризацію виду спорту, з другого - вилазять отакі побічні ефекти.
    #цежлюди
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 19.09.2019 12:34
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Stanislav Matusevych, 19.09.2019 02:54
    А після Пекіну ж нічого, крім КК нема, вірно я розумію? Треба обов'язково зараз було з хворим коліном мучитись, так? Ну, щоб чотири тижні поспіль грати, це ж саме те, що треба?
    Умнік:в ту неділю якраз і мав бути Гонконг, але з причин безпорядків в цій країні турнір перенесений стыдно не знати таких речей, все гірше в вас стає з тенісом бачу)))
    vital
    online
      vital, 19.09.2019 08:14
    +5
    Stanislav Matusevych, 19.09.2019 02:54
    А після Пекіну ж нічого, крім КК нема, вірно я розумію? Треба обов'язково зараз було з хворим коліном мучитись, так? Ну, щоб чотири тижні поспіль грати, це ж саме те, що треба?
    За великим рахунком, Еліна була заграна 6 тижнів із останніх 7-ми. І це з двома акліматизаціями до американського і азійського континентів. Дуже складний графік, як не крути. Найближча переслідувачка Елі, Конта я так розумію взагалі забила на Азію. Але, як кажуть: "Кожен Іван має свій план", чи "Знав би прикуп...". Еліна з командою вирішила, як вирішила, а зараз, заднім числом, чимало бажаючих сказати в чому Еля була не права...
    Еліні зараз не позаздриш, але, сподіваюся, вона з честю вийде з ситуації (немає значення з участю в Підсумковому, чи без), подолає свої болячки і буде ще багато років радувати вболівальників тенісу своєю грою і новими здобутками.
    Sashamar
    Sashamar, 19.09.2019 07:54
    0
    Stanislav Matusevych, 18.09.2019 23:07
    Усе вірно, але особисто я б одразу планував інший розклад. Взагалі не грати після ЮСО до Уханя. Там та в Пекіні викластись на повну, а далі дивитися, що вийшло б з очками та коліном і робити висновки.
    А так Еліна сама себе вбила двома матчами за день у Чженчжоу. І часу на відновлення вже нема. Ну, що тепер казати: що зроблено, те зроблено.
    Ви абсолютно праві, хоч і зараз є варіант. Намагатися якомога далі пройти в Ухані та Пекіні і забити на Підсумковий. Тим більш, що можлива втрата очок вже більше ніж на третину компенсована ЮСО та Чженчжоу. Тобто сильно Еліна не впаде, бажаючі можуть самі від поточних 5160 відняти 1500 і пересвідчитися.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 19.09.2019 02:54
    +4
    Вадім Рубік, 19.09.2019 00:00
    Пора вже знати, спецу в лапках що цей Інтернешіоналі Еліна грала як обов'язковий, адже раз в сезоні гравець топ 10зобовязвний грати Інтернешіоналі, правила ніхто невідміняв
    А після Пекіну ж нічого, крім КК нема, вірно я розумію? Треба обов'язково зараз було з хворим коліном мучитись, так? Ну, щоб чотири тижні поспіль грати, це ж саме те, що треба?
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 19.09.2019 00:02
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    С приводу травми:сезон закінчувати потрібно було ще до ЮС Оупен, а не грати сь і тренеруватись на уколах, що тепер може аукнутись рецидивом
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 19.09.2019 00:00
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Stanislav Matusevych, 18.09.2019 23:07
    Усе вірно, але особисто я б одразу планував інший розклад. Взагалі не грати після ЮСО до Уханя. Там та в Пекіні викластись на повну, а далі дивитися, що вийшло б з очками та коліном і робити висновки.
    А так Еліна сама себе вбила двома матчами за день у Чженчжоу. І часу на відновлення вже нема. Ну, що тепер казати: що зроблено, те зроблено.
    Пора вже знати, спецу в лапках що цей Інтернешіоналі Еліна грала як обов'язковий, адже раз в сезоні гравець топ 10зобовязвний грати Інтернешіоналі, правила ніхто невідміняв
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 18.09.2019 23:40
    -18
    По идее, она должна выступать дальше, даже на уколах. Деньги нужны сегодня, а завтра неизвестно что будет... Жизнь такая короткая, для чего оставлять на завтра, то что можно заработать сегодня.
    vital
    online
      vital, 18.09.2019 23:27
    +1
    Не диванним експертам когось у чомусь звинувачувати...
    Еліні побажання здоров'я і хай травми не заважають їй демонструвати свою найкращу гру.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 18.09.2019 23:07
    +13
    Усе вірно, але особисто я б одразу планував інший розклад. Взагалі не грати після ЮСО до Уханя. Там та в Пекіні викластись на повну, а далі дивитися, що вийшло б з очками та коліном і робити висновки.
    А так Еліна сама себе вбила двома матчами за день у Чженчжоу. І часу на відновлення вже нема. Ну, що тепер казати: що зроблено, те зроблено.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 18.09.2019 23:07
    +13
    Усе вірно, але особисто я б одразу планував інший розклад. Взагалі не грати після ЮСО до Уханя. Там та в Пекіні викластись на повну, а далі дивитися, що вийшло б з очками та коліном і робити висновки.
    А так Еліна сама себе вбила двома матчами за день у Чженчжоу. І часу на відновлення вже нема. Ну, що тепер казати: що зроблено, те зроблено.
    vital
    online
      vital, 19.09.2019 08:14
    +5
    Stanislav Matusevych, 19.09.2019 02:54
    А після Пекіну ж нічого, крім КК нема, вірно я розумію? Треба обов'язково зараз було з хворим коліном мучитись, так? Ну, щоб чотири тижні поспіль грати, це ж саме те, що треба?
    За великим рахунком, Еліна була заграна 6 тижнів із останніх 7-ми. І це з двома акліматизаціями до американського і азійського континентів. Дуже складний графік, як не крути. Найближча переслідувачка Елі, Конта я так розумію взагалі забила на Азію. Але, як кажуть: "Кожен Іван має свій план", чи "Знав би прикуп...". Еліна з командою вирішила, як вирішила, а зараз, заднім числом, чимало бажаючих сказати в чому Еля була не права...
    Еліні зараз не позаздриш, але, сподіваюся, вона з честю вийде з ситуації (немає значення з участю в Підсумковому, чи без), подолає свої болячки і буде ще багато років радувати вболівальників тенісу своєю грою і новими здобутками.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 19.09.2019 02:54
    +4
    Вадім Рубік, 19.09.2019 00:00
    Пора вже знати, спецу в лапках що цей Інтернешіоналі Еліна грала як обов'язковий, адже раз в сезоні гравець топ 10зобовязвний грати Інтернешіоналі, правила ніхто невідміняв
    А після Пекіну ж нічого, крім КК нема, вірно я розумію? Треба обов'язково зараз було з хворим коліном мучитись, так? Ну, щоб чотири тижні поспіль грати, це ж саме те, що треба?
    yur
      yur, 20.09.2019 00:42
    +3
    Вадім Рубік, 19.09.2019 00:00
    Пора вже знати, спецу в лапках що цей Інтернешіоналі Еліна грала як обов'язковий, адже раз в сезоні гравець топ 10зобовязвний грати Інтернешіоналі, правила ніхто невідміняв
    З таким апломбом виголошувати брехню 🤣
    Відкрийте наприклад рейтинг Осаки чи Халеп і знайдіть в них цей міфічний "обов'язковий інтернешнл".
    За правилами топ-10 мають ПРАВО виступити лише на двух "ВТА інтернешнл" в рік.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 19.09.2019 12:43
    +3
    Вадім Рубік, 19.09.2019 12:34
    Умнік:в ту неділю якраз і мав бути Гонконг, але з причин безпорядків в цій країні турнір перенесений стыдно не знати таких речей, все гірше в вас стає з тенісом бачу)))
    Точно в неділю? А не в суботу чи четвер?
    Очевидно, товариш всерйоз вважає, що 3 тижні між Пекіном та Підсумковим потрібно просидіти в Азії, де в цей час турнірів не буде, щоб не втратити акліматизацію. На таке можна відповісти хіба що фейспалмом.
    Щось здається мені, потрібно припиняти спілкуватися в коментарях. Бо й до тенісу дістався натовп "знавців" з великим гонором та малими знаннями. З одного боку, велика дяка нашим тенісисткам за популяризацію виду спорту, з другого - вилазять отакі побічні ефекти.
    #цежлюди
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 19.09.2019 12:50
    +2
    vital, 19.09.2019 08:14
    За великим рахунком, Еліна була заграна 6 тижнів із останніх 7-ми. І це з двома акліматизаціями до американського і азійського континентів. Дуже складний графік, як не крути. Найближча переслідувачка Елі, Конта я так розумію взагалі забила на Азію. Але, як кажуть: "Кожен Іван має свій план", чи "Знав би прикуп...". Еліна з командою вирішила, як вирішила, а зараз, заднім числом, чимало бажаючих сказати в чому Еля була не права...
    Еліні зараз не позаздриш, але, сподіваюся, вона з честю вийде з ситуації (немає значення з участю в Підсумковому, чи без), подолає свої болячки і буде ще багато років радувати вболівальників тенісу своєю грою і новими здобутками.
    Чесно - мене одразу здивувало, що Еліна після ЮСО поїхала до Чженчжоу. Ну те ще сяк-так, адже на ЮСО проблем з коліном нібито не було. Але після того, як воно знову вилізло, грати ще Гуанчжоу - пробачте, ну це ж самогубство в дусі Даші Лопатецької. Я розумію, що Еліна - максималістка та боєць до мозку кісток, але так ставитися до власного здоров'я...
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 19.09.2019 14:16
    +1
    Вадім Рубік, 19.09.2019 00:00
    Пора вже знати, спецу в лапках що цей Інтернешіоналі Еліна грала як обов'язковий, адже раз в сезоні гравець топ 10зобовязвний грати Інтернешіоналі, правила ніхто невідміняв
    Пункт правил наведіть на цю маячню, будь ласка.
    Sashamar
    Sashamar, 19.09.2019 13:32
    +1
    Павлюченкова вибила Бертенс (питання, чи змогла б це зробити Даяна, якби виграла у Насті попередню зустріч, залишаємо відкритим). Отже, наразі Еліна дев’ята, причому в мене великі сумніви, що Серена гратиме Підсумковий.
    vital
    online
      vital, 18.09.2019 23:27
    +1
    Не диванним експертам когось у чомусь звинувачувати...
    Еліні побажання здоров'я і хай травми не заважають їй демонструвати свою найкращу гру.
    Sashamar
    Sashamar, 19.09.2019 07:54
    0
    Stanislav Matusevych, 18.09.2019 23:07
    Усе вірно, але особисто я б одразу планував інший розклад. Взагалі не грати після ЮСО до Уханя. Там та в Пекіні викластись на повну, а далі дивитися, що вийшло б з очками та коліном і робити висновки.
    А так Еліна сама себе вбила двома матчами за день у Чженчжоу. І часу на відновлення вже нема. Ну, що тепер казати: що зроблено, те зроблено.
    Ви абсолютно праві, хоч і зараз є варіант. Намагатися якомога далі пройти в Ухані та Пекіні і забити на Підсумковий. Тим більш, що можлива втрата очок вже більше ніж на третину компенсована ЮСО та Чженчжоу. Тобто сильно Еліна не впаде, бажаючі можуть самі від поточних 5160 відняти 1500 і пересвідчитися.