Тайсон попросив Шахтар відпустити його в січні - ЗМІ

Бразилець хоче піти, якщо в його послугах знову буде зацікавлений «Мілан»

Тайсон попросив Шахтар відпустити його в січні - ЗМІ
© ФК Шахтар. Тайсон
Вінгер «Шахтаря» Тайсон попросив керівництво «гірників» відпустити його в січневе трансферне вікно в разі, якщо інтерес до футболіста збереже представник Серії А - «Мілан».
 
«Россонері» активно боролися за право підписати 31-річного гравця в кінці серпня і аж до останніх годин 2 вересня - дати закриття трансферного вікна в Італії. Однак «Шахтар» був непохитний у своєму небажанні йти на торг і знижувати ціну за футболіста.
 
Зазначалося, що «Шахтар» був готовий відпустити Тайсона тільки в разі активації «Міланом» клаусули футболіста, яка становить 30 мільйонів євро. Італійський клуб пропонував оренду вінгера із зобов'язанням викупу за 25 мільйонів, однак це не влаштувало «гірників».
 
Нагадаємо, що після зриву переговорів з «Міланом» Тайсон неодноразово в соцмережах викладав неоднозначні статуси і фрази, які багатьма аналітиками сприймалися як спроби шантажу донецького клубу з боку футболіста.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Calciomercato

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    ffff
    ffff, 19.09.2019 09:40
    0
    Какое отпустить? Подписан контракт с клубом. Есть покупатель - есть цена. Какие ещё могут быть разговоры. Или в украинских клубов можно покупать игроков задармо, в отличии например от английских, где цена была-бы намного выше.
    Geniyfootball1985
    online
    Geniyfootball1985, 19.09.2019 00:53
    -1
    Отпустят в 36 лет в Флуминенсе ща 500 тысяч гривен
    Geniyfootball1985
    online
    Geniyfootball1985, 19.09.2019 00:49
    -2
    Ирина Морозюк тайно встречается с Тайсоном.спорт.юа
    viktor112007
    viktor112007, 19.09.2019 00:00
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    опути
    нипутю
    SKIF1927
    SKIF1927, 18.09.2019 23:55
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Mishatison, 18.09.2019 21:09
    ну... Я також не думаю що зимою його відпустять, як не крути це основний гравець, фундамент побудови швидкісних атак Шахтара. На полі завжди віддавався на всі 100. В Шахті він ЛІДЕР, в Мілані чи Ромі - незнаю. Нагадує історію Бернарда про якого вже не чути.
    В шахтi вiн п...дор, головний, я би даже сказав, капiтан п...дорiв ))
    Bogdan Moiseienko
    Bogdan Moiseienko, 18.09.2019 21:55
    +1
    Ребятушки, почитал комменты и прозрел... Вы реально превратились в расистов? В ненавистников? Будьте людьми, в первую очередь!
    Laeda
    Laeda, 18.09.2019 21:24
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Негр хочет в тамбов ты знаешь чикичикичики там
    Євген Давиденко
    Євген Давиденко, 18.09.2019 21:23
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Я думаю,цього бананоїда влітку переведуть в Марідуполь..
    Mishatison
    Mishatison, 18.09.2019 21:09
    +3
    ну... Я також не думаю що зимою його відпустять, як не крути це основний гравець, фундамент побудови швидкісних атак Шахтара. На полі завжди віддавався на всі 100. В Шахті він ЛІДЕР, в Мілані чи Ромі - незнаю. Нагадує історію Бернарда про якого вже не чути.
    Петя Рудик
    online
    Петя Рудик, 18.09.2019 20:58
    +5
    Могли б відпустити, заслужив.
    JulikoB
    JulikoB, 18.09.2019 20:49
    +4
    Начни забивать в собственные ворота, тогда продадут быстро.
    OKs100
    online
    OKs100, 18.09.2019 19:45
    -4
    Vbolivalnyk-Peter, 18.09.2019 19:35
    Та блін в чому проблема виклав би зі своєї кишені 5 лямів та пішов би в Мілан.
    Это большие деньги, столько он зарабатывает за 7-8 месяцев игры.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
    Vbolivalnyk-Peter, 18.09.2019 19:35
    +11
    Та блін в чому проблема виклав би зі своєї кишені 5 лямів та пішов би в Мілан.
    BekXan
    BekXan, 18.09.2019 19:29
    +7
    После его нитья и попытки нагнуть Шахтёр никто его не отпустит.И это очередное нитьё только укрепить позицию.Бразилы своенравные люди одному уступи начнут все ныть.Такие приколы с Шахтёром не пройдут.
    trasher87 trasher87
    trasher87 trasher87, 18.09.2019 19:26
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Отпустите меня)))).
    Alex86 1
    online
    Alex86 1, 18.09.2019 19:25
    -7
    Скорее всего отпустят, даже в ущерб себе $, чисто для поддержания ре-номе бразильской команды или команды где все устроено для бразил