Артем ФРАНКОВ: «Версія про конфлікт в Динамо має місце бути»

Спеціаліст натякнув, що Михайличенко трохи перегнув з тренувальним навантаженням на футболістів

Артем ФРАНКОВ: «Версія про конфлікт в Динамо має місце бути»
© Sport.ua. Артем Франков
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков розповів про причини потенційного конфлікту всередині київського «Динамо».
 
«Чи є в команді конфлікт - це окреме питання, на яке я, на жаль, не зможу відповісти. Про це ніхто не може знати, крім гравців і тренерського штабу. Більш того, навіть тренери іноді можуть не знати про такі речі. В цілому ж версія про конфлікт має місце бути, але ані підтвердити, ані спростувати ми не можемо з великою долею ймовірності.
 
Спільна мова футболістів з тренером базується на одному: єдиній меті і способах її досягнення. От саме зі способами досягнення і могли виникнути питання. У Хацкевича відносини з колективом були чудові. Питання тільки в тому, на чому вони базувалися. Не виключаю, що гравців влаштовувало все те, що відбувалося раніше, тобто відсутність тренувальних навантажень як таких. Коли ж відбулися зміни, колектив, який звик за 3 роки до зовсім іншого, дав неадекватну реакцію. Футболісти просто не були переконані, що нові способи необхідні для досягнення результату і для виходу команди на нормальний рівень конкуренції», - повідомив Франков.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Геннадий Матиас
      Геннадий Матиас, 19.09.2019 01:31
    0
    ...Ребята! Это уже кончина Динамо! Лобановский перевернулся в гробу! На кой чёрт поставили Михайличенко? Ведь есть ещё тренеры получше его на целую голову! Надо бы было попросить Маркевича, хотя с Суркисом никто не сработается, ведь он недоумок....
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 18.09.2019 21:34
    +2
    Хороший тренер пресекает конфликт в команде еще в зародыше. Проблема в том, что после Лобановского в Динамо не было хорошего тренера и конфликты были всегда. Леоненко, Миля, Аля, Гусев тоже встал в позу, когда Шева вернулся.
    Тренер нужен!
    nomad
    online
      nomad, 18.09.2019 21:15
    0
    Йода Франков
    Алена Остапенко
      Алена Остапенко, 18.09.2019 21:13
    -4
    Одноглазый как всегда ни о чем, лишь бы пер днуть и про него не забывали
    JulikoB
      JulikoB, 18.09.2019 21:03
    0
    Если правда что игроки начали жать штангу, то набуя такие нагрузки футболистам?
    stopor2016
    online
      stopor2016, 18.09.2019 20:09
    +2
    Конфликт точно есть , в смысле - его нет .
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.09.2019 19:49
    +4
    Вова Чертрогатый, 18.09.2019 19:29
    да это пи3дец полный, а не зрелище
    Отож! Ладно когда звезды реала, скажем, конфликтуют, а не состав который даже в чукре не способен на результат, но, вероятно, гонору полные штаны т.к. некогда флагман дк - был. Но, к сожалению, сейчас это ошибочно очень.
    Saar
    online
      Saar, 18.09.2019 19:32
    +3
    Пусть менеджмент клуба, их психолого и прочие, едут на повышение квалификации по теме :"Методы мотивации игроков и способы достижения цели в этом взаимосимбиозе" в такие клубы, как Ювентус, Реал, Барселона, Наполи или Ливерпуль.
    Вова Чертрогатый
      Вова Чертрогатый, 18.09.2019 19:29
    +7
    Alex86 1, 18.09.2019 19:03
    С такими результатами еще конфликтовать - совсем печальное зрелище выходит
    да это пи3дец полный, а не зрелище
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.09.2019 19:03
    +15
    С такими результатами еще конфликтовать - совсем печальное зрелище выходит
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.09.2019 19:03
    +15
    С такими результатами еще конфликтовать - совсем печальное зрелище выходит
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 18.09.2019 19:29
    +7
    Alex86 1, 18.09.2019 19:03
    С такими результатами еще конфликтовать - совсем печальное зрелище выходит
    да это пи3дец полный, а не зрелище
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.09.2019 19:49
    +4
    Вова Чертрогатый, 18.09.2019 19:29
    да это пи3дец полный, а не зрелище
    Отож! Ладно когда звезды реала, скажем, конфликтуют, а не состав который даже в чукре не способен на результат, но, вероятно, гонору полные штаны т.к. некогда флагман дк - был. Но, к сожалению, сейчас это ошибочно очень.
    Saar
    online
      Saar, 18.09.2019 19:32
    +3
    Пусть менеджмент клуба, их психолого и прочие, едут на повышение квалификации по теме :"Методы мотивации игроков и способы достижения цели в этом взаимосимбиозе" в такие клубы, как Ювентус, Реал, Барселона, Наполи или Ливерпуль.
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 18.09.2019 21:34
    +2
    Хороший тренер пресекает конфликт в команде еще в зародыше. Проблема в том, что после Лобановского в Динамо не было хорошего тренера и конфликты были всегда. Леоненко, Миля, Аля, Гусев тоже встал в позу, когда Шева вернулся.
    Тренер нужен!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 18.09.2019 20:09
    +2
    Конфликт точно есть , в смысле - его нет .
    Геннадий Матиас
      Геннадий Матиас, 19.09.2019 01:31
    0
    ...Ребята! Это уже кончина Динамо! Лобановский перевернулся в гробу! На кой чёрт поставили Михайличенко? Ведь есть ещё тренеры получше его на целую голову! Надо бы было попросить Маркевича, хотя с Суркисом никто не сработается, ведь он недоумок....
    nomad
    online
      nomad, 18.09.2019 21:15
    0
    Йода Франков
    JulikoB
      JulikoB, 18.09.2019 21:03
    0
    Если правда что игроки начали жать штангу, то набуя такие нагрузки футболистам?