МИХАЙЛИЧЕНКО: «Приємно, що травмовані гравці повертаються в стрій»

Наставник «Динамо» розповів про підготовку до поєдинку Ліги Європи з «Мальме»

МИХАЙЛИЧЕНКО: «Приємно, що травмовані гравці повертаються в стрій»
© ФК Динамо. Олексій Михайличенко

Наставник «біло-блакитних» вважає, що нинішній стан команди дозволяє здобувати перемоги, як на внутрішній, так і на міжнародній арені.

– На вечір вівторка продано всього 11 тисяч квитків на матч. Чи очікуєте ви серйозну підтримку в матчі з «Мальме»?
– Напевно, ми самі заслужили таке ставлення. Нам нарікати нема на що, ми розуміємо, що тільки своєю грою і результатом можемо повернути уболівальників на стадіон. Прийде на стадіон одна людина – заради неїї і будемо грати.

– Що б ви хотіли сказати 12-му гравцеві?
– Перш за все, величезне дякую. 12-й гравець - це той, хто готовий підставити плече, допомогти, а не тільки радіти і брати участь в банкетах. Найближчим часом хочемо порадувати нашого 12-го гравця і довести, в першу чергу собі, а потім і іншим, що ми та команда, яка повинна і буде перемагати.

– Чи всі готуються до гри з «Мальме»? В якому фізичному стані перебувають гравці?
– Радує, що травмовані гравці повертаються в стрій. Попов повернувся і провів два тренування, Шапаренко теж почав тренуватися. Гру з «Мальме» пропускає Бурда. Навіть Самбрано зі збірною приїхав в гарному настрої і працює. На даний момент скаржитися нема на що. У нас попереду низка важливих матчів, тому нам не завадить велика обойма. Фізичний стан дозволяє досягати результату в цих іграх.

– Чи дозволяють матчі чемпіонату України підготуватися до старту Ліги Європи належним чином? Як у гравців стерти негативні емоції після невдач в чемпіонаті?
– Не секрет, що фізично відновитися набагато легше, ніж психологічно. Але ми не готувалися через ігри чемпіонату до Ліги Європи. Чемпіонат і Ліга Європи - два важливих і рівноцінних турніру. Ці турніри важливі для нас в рівній мірі. Ми провели хорошу і конструктивну підготовку і зможемо показати футбол, який від нас чекають.

– «Мальме» – головний конкурент в боротьбі за перше місце в групі або «Копенгаген» – сильніший суперник?
– Важко сказати на старті турніру. Група у нас гарна, рівна. Поки ми готуємося до «Мальме», яке ми вивчали. Гарна, цікава команда, у неї є досвід - середній вік під 30 років. Русенбергу 37 років, він як другий тренер на полі. Є Крістіансен, Баширу - гравці, які добре виглядають. Але і в цілому «Мальме» виглядає непогано, добре фізично підготовлена ​​команда. Всі скандинави відрізняються непоступливістю, бажанням боротися. До цього можна додати тактичну виучку.

– У матчі з «Десною» були помилки в обороні. Це - індивідуальні помилки або комплексна проблема?
– Будь-яка комплексна помилка складається з індивідуальних помилок. У будь-якому пропущеному м'ячі можна знайти, як мінімум, низку з трьох помилок. Звичайно, індивідуальні помилки призводять до пропущених м'ячів. На жаль, нас за кожну помилку наказують, а ми прощаємо. Потрібно, щоб було навпаки.

Нагадаємо, матч пройде в Києві 19 вересня. Початок поєдинку о 19:55.

Нагадаємо, матч пройде в Києві 19 вересня. Початок поєдинку о 19:55.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    cucumber
    online
      cucumber, 19.09.2019 09:47
    0
    с нетерпением жду сегодняшней игры и последующих высеров и попыткой оправдать игру от Цыганыка и Франкова. Нравится как эти псевдожурналисты выкручиваются как ужи на сковородке и опытаются хоть как то обелить бездарную игру одной команды с великими традициями.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 19.09.2019 09:47
    +1
    Блин,как противно смотреть на это лицо с испуганным взглядом
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 18.09.2019 20:36
    0
    Чалый Павел, 18.09.2019 18:37
    Искренне желаю Динамо уверенной победы. И в первую очередь выйти из психологического кризиса.
    І тоді ще на 5 років шлімазл не чухатиметься!
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 18.09.2019 20:35
    0
    Trollface, 18.09.2019 19:06
    В следующем туре Ворскле влетят полным составом.
    Скоріше би!
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 18.09.2019 20:35
    0
    Дурний піп і дурна його молитва...
    Trollface
    online
      Trollface, 18.09.2019 19:06
    +4
    В следующем туре Ворскле влетят полным составом.
    trasher87 trasher87
    online
      trasher87 trasher87, 18.09.2019 19:05
    +3
    «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 17:53
    25 тысяч душевнобольных, которым на всё насрать. Вместо того чтоб устроить акцию протеста и вообще перестать ходить на это убожество, они дают губастенбькому отличную козырную карту. Ему теперь будет чем крыть. Он об этих 25 тысячах, будет рассказывать в каждом интервью!!!
    Я такой же))). Не могу я бросить команду. Это не правильно
    zhyr
    online
      zhyr, 18.09.2019 19:01
    -3
    Бачив інфу, що хочуть виплатити Зорі 2 млн., щоб Скрипника забрати))
    marko2020
      marko2020, 18.09.2019 18:44
    +3
    Ой, та йди вже госпаді, розбійник
    Чалый Павел
      Чалый Павел, 18.09.2019 18:37
    +4
    Искренне желаю Динамо уверенной победы. И в первую очередь выйти из психологического кризиса.
    gocha2010
      gocha2010, 18.09.2019 18:32
    +1
    «Радует, что многие травмированные возвращаются в строй»
    Травмированные в строю не нужны, нужны здоровые
    VITASS
      VITASS, 18.09.2019 18:31
    0
    Радует, что многие травмированные возвращаются в строй
    гыгы. команда инвалидов.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 18:23
    +5
    Владимир Пидвирный, 18.09.2019 18:08
    Та йди вже у відставку. Завтра знову провал. А тебе все радує. Ну не тренер ти для Динамо, не тренер. Не мучай себе і команду.
    У відставку воно не піде, бо хто йому ще такі гроші платить буде? Де він ще такого дебіла як Суркіс знайде?
    Alex86 1
      Alex86 1, 18.09.2019 18:22
    +2
    Радует, но не вдохновляет.
    Даже если вернутся то всегда найдутся отговорки почему нет результата. Увы.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 18.09.2019 18:08
    +4
    Та йди вже у відставку. Завтра знову провал. А тебе все радує. Ну не тренер ти для Динамо, не тренер. Не мучай себе і команду.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 17:53
    +1
    trasher87 trasher87, 18.09.2019 17:28
    Насчёт Попова Шапаренко и Сомбрано это позитив.
    Болельщиков будет больше 25000 продали уже 18000
    25 тысяч душевнобольных, которым на всё насрать. Вместо того чтоб устроить акцию протеста и вообще перестать ходить на это убожество, они дают губастенбькому отличную козырную карту. Ему теперь будет чем крыть. Он об этих 25 тысячах, будет рассказывать в каждом интервью!!!
    SamojlovS
    online
      SamojlovS, 18.09.2019 17:50
    -1
    А что он у Михайличенко про ошибки команды в обороне спрашивает? Он что - не знает, что спрашивать надо у Несенюка?
    SamojlovS
    online
      SamojlovS, 18.09.2019 17:48
    +4
    Так вот что такое 12-й игрок - это когда 11 на поле и есть один болельщик.
    stopor2016
      stopor2016, 18.09.2019 17:37
    +4
    Можно подумать , что он выставит на игру Попова , Шапаренко и конечно же Самбрано . Лишь бы ляпнуть.
    trasher87 trasher87
    online
      trasher87 trasher87, 18.09.2019 17:28
    +1
    Насчёт Попова Шапаренко и Сомбрано это позитив.
    Болельщиков будет больше 25000 продали уже 18000
    zhyr
    online
      zhyr, 18.09.2019 17:17
    +13
    Придет на стадион один человек – ради него и будем играть.
    ----------
    Суркіс
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 17:14
    +13
    11 тысяч, это еще и дохера с такой игрой. 11 тысяч мазохистов
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 18.09.2019 17:11
    +7
    Но плохо что вся система в динамо травмированная, и она в строй не приходит....
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 18:23
    +5
    Владимир Пидвирный, 18.09.2019 18:08
    Та йди вже у відставку. Завтра знову провал. А тебе все радує. Ну не тренер ти для Динамо, не тренер. Не мучай себе і команду.
    У відставку воно не піде, бо хто йому ще такі гроші платить буде? Де він ще такого дебіла як Суркіс знайде?
    Trollface
    online
      Trollface, 18.09.2019 19:06
    +4
    В следующем туре Ворскле влетят полным составом.
    Чалый Павел
      Чалый Павел, 18.09.2019 18:37
    +4
    Искренне желаю Динамо уверенной победы. И в первую очередь выйти из психологического кризиса.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 18.09.2019 18:08
    +4
    Та йди вже у відставку. Завтра знову провал. А тебе все радує. Ну не тренер ти для Динамо, не тренер. Не мучай себе і команду.
    SamojlovS
    online
      SamojlovS, 18.09.2019 17:48
    +4
    Так вот что такое 12-й игрок - это когда 11 на поле и есть один болельщик.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 18.09.2019 17:37
    +4
    Можно подумать , что он выставит на игру Попова , Шапаренко и конечно же Самбрано . Лишь бы ляпнуть.
    trasher87 trasher87
    online
      trasher87 trasher87, 18.09.2019 19:05
    +3
    «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 17:53
    25 тысяч душевнобольных, которым на всё насрать. Вместо того чтоб устроить акцию протеста и вообще перестать ходить на это убожество, они дают губастенбькому отличную козырную карту. Ему теперь будет чем крыть. Он об этих 25 тысячах, будет рассказывать в каждом интервью!!!
    Я такой же))). Не могу я бросить команду. Это не правильно
    marko2020
      marko2020, 18.09.2019 18:44
    +3
    Ой, та йди вже госпаді, розбійник
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 18.09.2019 18:22
    +2
    Радует, но не вдохновляет.
    Даже если вернутся то всегда найдутся отговорки почему нет результата. Увы.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 19.09.2019 09:47
    +1
    Блин,как противно смотреть на это лицо с испуганным взглядом
    gocha2010
      gocha2010, 18.09.2019 18:32
    +1
    «Радует, что многие травмированные возвращаются в строй»
    Травмированные в строю не нужны, нужны здоровые
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 17:53
    +1
    trasher87 trasher87, 18.09.2019 17:28
    Насчёт Попова Шапаренко и Сомбрано это позитив.
    Болельщиков будет больше 25000 продали уже 18000
    25 тысяч душевнобольных, которым на всё насрать. Вместо того чтоб устроить акцию протеста и вообще перестать ходить на это убожество, они дают губастенбькому отличную козырную карту. Ему теперь будет чем крыть. Он об этих 25 тысячах, будет рассказывать в каждом интервью!!!
    trasher87 trasher87
    online
      trasher87 trasher87, 18.09.2019 17:28
    +1
    Насчёт Попова Шапаренко и Сомбрано это позитив.
    Болельщиков будет больше 25000 продали уже 18000
    cucumber
    online
      cucumber, 19.09.2019 09:47
    0
    с нетерпением жду сегодняшней игры и последующих высеров и попыткой оправдать игру от Цыганыка и Франкова. Нравится как эти псевдожурналисты выкручиваются как ужи на сковородке и опытаются хоть как то обелить бездарную игру одной команды с великими традициями.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 18.09.2019 20:36
    0
    Чалый Павел, 18.09.2019 18:37
    Искренне желаю Динамо уверенной победы. И в первую очередь выйти из психологического кризиса.
    І тоді ще на 5 років шлімазл не чухатиметься!
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 18.09.2019 20:35
    0
    Trollface, 18.09.2019 19:06
    В следующем туре Ворскле влетят полным составом.
    Скоріше би!
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 18.09.2019 20:35
    0
    Дурний піп і дурна його молитва...