Світоліна і Ястремська - в заявці на Кубок Кремля

Українки планують виступити на турнірі в Москві

Світоліна і Ястремська - в заявці на Кубок Кремля
© US Open. Еліна Світоліна і Даяна Ястремська
Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна очолила заявочний список турніру серії Прем'єр у Москві. Також у топ-5 посіву: Симона Халеп, Петра Квітова, Кікі Бертенс і Йоханна Конта.
 
В списку присутня і ще одна українка - Даяна Ястремська.
 
Еліна Світоліна в останній раз приїжджала на цей турнір в 2016 році і стала півфіналісткою, поступившись майбутній чемпіонці Світлані Кузнєцовій.

Даяна Ястремська брала участь в Кубку Кремля один раз, у 2017 році вона програла Ользі Савчук на старті відбірного турніру.
 
Турнір під назвою «Кубок Кремля» пройде з 14 по 20 жовтня, призовий фонд змагань - $ 1,032,000.
 
Відзначимо, що в 2019 році підсумкові турніри (WTA Finals і WTA Elite Trophy) помінялися місцями, тому після російського Прем'єра у топових тенісисток буде ще цілий тиждень для відпочинку перед великим підсумковим турніром (WTA Finals стартує в Шеньчжені 28 жовтня).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 20.09.2019 14:32
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    да...гибридные спортсмены..и такие же гибридные болельщики....ставящие минусы))
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 20.09.2019 14:28
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ukrop45, 19.09.2019 00:55
    Дійсно,давайте притормозим до офіційного підтвердження, хотя емоції переповнюють
    инфа уже есть на сайте кубка кремля)))) какое тебе ещё надо подтверждение?))) теперь можно только сняться))) да и до этого во время войны выступали они..и не тольки они...))) даже у кого-то с кем-то там междусобойчики там были)))
    Сергій Каратнюк
      Сергій Каратнюк, 20.09.2019 14:14
    0
    В такому випадку, обом бажаю успішного вильоту в першому ж турі!
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 19.09.2019 05:18
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    ну...вроде бы уже эти ездили на этот турнир во время войны с московской империей....свитолина в 2016 году...другая - в 2017))) или это не считается?))) и уже послали документы организаторам и в этом году)) что...в 2016.....2017 было можно..а сейчас нельзя?)) некоторые ещё пишут..если поедут..то не будут болеть..да уже дали добро...а дальше могут быть разные причины..участия или неучастия)) а если поедут и сыграют....то что..скажете, что не будете болеть, если в следующем году поедут?)))
    ukrop45
    ukrop45, 19.09.2019 00:55
    +2
    Elis, 18.09.2019 19:16
    Прочитала "кЛубок Кремля". По Фрейду, як-то кажуть))
    Прокоментую ЯКЩО інфа дійсно підтвердиться і дівчата поїдуть. А поки обговорювати - це г*** в ополонці ганяти.
    Дійсно,давайте притормозим до офіційного підтвердження, хотя емоції переповнюють
    Minolt
      Minolt, 18.09.2019 20:37
    -2
    Как же, как же, надо же порадовать и доставить удовольствие москалям своей игрой
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 18.09.2019 19:30
    +1
    Что нас объединяет и делает народом? Если ничего, то и у меня нет ничего из мотива болеть за таких чуждых мне граждан.
    Та же "сложная" Костюк говорила на эту тему.
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 18.09.2019 19:24
    -7
    Козы одесские
    Elis
      Elis, 18.09.2019 19:16
    +1
    Прочитала "кЛубок Кремля". По Фрейду, як-то кажуть))
    Прокоментую ЯКЩО інфа дійсно підтвердиться і дівчата поїдуть. А поки обговорювати - це г*** в ополонці ганяти.
    dudigo78
      dudigo78, 18.09.2019 18:31
    +8
    Вадім Рубік, 18.09.2019 16:18
    Твою пі.. ш уже весь ресурс невитримує.. Ось ты яким сам боком до Європи?? Тільки вмієш, що брудом поливати наших спортсменів, ще один тут клоун є як ты Андрій Гак чи Чак два безтолкових, шо нічому нерозбираються, але обгаджують все підряд:ось вы двоє типові "сокові" люди з російським менталітетом...про Зеленського-що вы з нього хочете, якшо Порох підписував дибільне Мінськ договори, збагатився в 7разів за часи Війни на Донбассі, про Котли і корупцію взагалі мовчу)) дайте вы людині працювати:причому акцентувати вчора увагу:будь які вибори іможуть відбутись лише коли українці контролюватимуть територію до всього кордону з Росією, а санкції знятися можуть лише коли Крим буде українців)))
    От навіщо писати неправду? Порох збагатився на війні не в 7 раз, а в 100500 разів. Мамой Ріммой клянусь))). А взагалі то, щоб не виглядати тупуватим бажано звертатись до перевірених іджерел інформації. Наприклад Forbes, Bloomberg, а не тільки слухати канал г+г і бабок на базарі. До речі, судячи з вашої логіки, то зараз на війні вже хтось інший наживається. Чи то ще далі клятий барига Порох?
    chackk
      chackk, 18.09.2019 18:05
    0
    Две дешёвые безмозглые колоборантки
    chackk
      chackk, 18.09.2019 18:04
    0
    Теннисные курвы...пожелаю им только ,чтоб они об этой поездки крупно пожалели....миротворец по ним плачет
    svv72
      svv72, 18.09.2019 18:03
    +2
    Кубок какого кремеля? Травму лечи. Стыдно будет падать на колени в кремеле. Срану позорить.
    chackk
      chackk, 18.09.2019 18:00
    -1
    Две козы вышли на "трассу".....минус моей поваги до них
    olya403
      olya403, 18.09.2019 17:58
    +5
    «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 17:24
    Не в 7, а в 8 раз. Это заявление было сделано американским правительством. Деньги, которые США давали Украине на покупку бронежилетов для армии и т д, оказывались у Пети в офшорах. А бронежилеты, которые были куплены для армии, пальцем пробить можно!
    а може в 78 раз? ))
    ви оце все на повному серйозі написали? Чи це стьоб такий? ну не вірю, що людина може дійсно таку маячню писати
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 18.09.2019 17:34
    +4
    О каком патриотизме этих спортсменок можно говорить? Не смешите мои тапочки... Деньги, еще раз деньги и снова деньги...Это их выбор. Они давно потеряли связь с Украиной, для них родина там, где можно потратить с удовольствием заработанные деньги. Я даже подозреваю, что на турнир они получили приглашение не от последних людей в Кремле - для карлика-педофила сейчас очень важно, чтобы украинские спортсмены приезжали на их соревнования и турниры, расея ведь только добра нам желает, старается как может, чтобы погасить у нас пожар гражданской войны...А после таких поездок читаем их высказывания по поводу всебщей любви - мы же братья!
    Ва Са
      Ва Са, 18.09.2019 17:32
    +1
    Ну и зачем это ? Зачем им тот сраный кацапский кубок . !!? Не понимаю .. Дают лишь ещё один повод скабейчихе ,цинично и ехидно порассуждать о кацапско-украинском "неразрывном брацтве" .
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 17:24
    -5
    Т. Артём, 18.09.2019 17:13
    От куда инфа что порох обогатился в 7 раз если он в разы победнел? По ТВ бэни и Медведчука услышал?))))
    Не в 7, а в 8 раз. Это заявление было сделано американским правительством. Деньги, которые США давали Украине на покупку бронежилетов для армии и т д, оказывались у Пети в офшорах. А бронежилеты, которые были куплены для армии, пальцем пробить можно!
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 17:21
    +7
    Этот кубок Крембля проводится с одной целью. Ради пиара и самолюбования силиконовой, бледной моли...
    Т. Артём
      Т. Артём, 18.09.2019 17:13
    +9
    Вадім Рубік, 18.09.2019 16:18
    Твою пі.. ш уже весь ресурс невитримує.. Ось ты яким сам боком до Європи?? Тільки вмієш, що брудом поливати наших спортсменів, ще один тут клоун є як ты Андрій Гак чи Чак два безтолкових, шо нічому нерозбираються, але обгаджують все підряд:ось вы двоє типові "сокові" люди з російським менталітетом...про Зеленського-що вы з нього хочете, якшо Порох підписував дибільне Мінськ договори, збагатився в 7разів за часи Війни на Донбассі, про Котли і корупцію взагалі мовчу)) дайте вы людині працювати:причому акцентувати вчора увагу:будь які вибори іможуть відбутись лише коли українці контролюватимуть територію до всього кордону з Росією, а санкції знятися можуть лише коли Крим буде українців)))
    От куда инфа что порох обогатился в 7 раз если он в разы победнел? По ТВ бэни и Медведчука услышал?))))
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 18.09.2019 15:24
    +16
    Чем больше мы будем туда ездить и делать вид, что ничего не происходит, тем это выгоднее руководству РФ. По-моему это тоже элементарно. Не, если бы наши ездили туда, выигрывали и делали какие-то жесты, что бы привлечь внимание мирового и российского сообщества к нашей проблеме, то это другое. Ну например выиграла Эля кубок Кремля и толкнула какую-то речь не лицеприятную для РФ на награждении, или вышла на матч в футболке "Крым - это Украина" - другое дело. Только боюсь вся братская любовь в таком случае пропадет и она вместо оваций услышит свист и станет не въездной.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 18.09.2019 14:51
    +10
    Наша политическая нация будет формироваться еще ни одно поколение. Можно за короткое время получить независимость, конституцию, символы государства, свою денежную единицу, но сформироваться как единая политическая нация быстро невозможно. Тем более в условиях полной свободы и демократии.
    Т. Артём
      Т. Артём, 18.09.2019 17:13
    +9
    Вадім Рубік, 18.09.2019 16:18
    Твою пі.. ш уже весь ресурс невитримує.. Ось ты яким сам боком до Європи?? Тільки вмієш, що брудом поливати наших спортсменів, ще один тут клоун є як ты Андрій Гак чи Чак два безтолкових, шо нічому нерозбираються, але обгаджують все підряд:ось вы двоє типові "сокові" люди з російським менталітетом...про Зеленського-що вы з нього хочете, якшо Порох підписував дибільне Мінськ договори, збагатився в 7разів за часи Війни на Донбассі, про Котли і корупцію взагалі мовчу)) дайте вы людині працювати:причому акцентувати вчора увагу:будь які вибори іможуть відбутись лише коли українці контролюватимуть територію до всього кордону з Росією, а санкції знятися можуть лише коли Крим буде українців)))
    От куда инфа что порох обогатился в 7 раз если он в разы победнел? По ТВ бэни и Медведчука услышал?))))
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 18.09.2019 15:33
    +9
    trasher87 trasher87, 18.09.2019 15:27
    Так это будет провокация. Зачем???
    Можно взять флаг Украины, и сказать уважаемые Россияне загляните в рейтинг wta я 3 ракетка а ваши где???
    И все. Это будет свист, и т.д
    Но Ноя будет огромное количество.
    Это не провокация, а объективная реальность, которую в РФ пытаются перевернуть с ног на голову. А если наши согласны ехать и соглашаться с этой перевернутой реальностью, то это их выбор.
    dudigo78
      dudigo78, 18.09.2019 18:31
    +8
    Вадім Рубік, 18.09.2019 16:18
    Твою пі.. ш уже весь ресурс невитримує.. Ось ты яким сам боком до Європи?? Тільки вмієш, що брудом поливати наших спортсменів, ще один тут клоун є як ты Андрій Гак чи Чак два безтолкових, шо нічому нерозбираються, але обгаджують все підряд:ось вы двоє типові "сокові" люди з російським менталітетом...про Зеленського-що вы з нього хочете, якшо Порох підписував дибільне Мінськ договори, збагатився в 7разів за часи Війни на Донбассі, про Котли і корупцію взагалі мовчу)) дайте вы людині працювати:причому акцентувати вчора увагу:будь які вибори іможуть відбутись лише коли українці контролюватимуть територію до всього кордону з Росією, а санкції знятися можуть лише коли Крим буде українців)))
    От навіщо писати неправду? Порох збагатився на війні не в 7 раз, а в 100500 разів. Мамой Ріммой клянусь))). А взагалі то, щоб не виглядати тупуватим бажано звертатись до перевірених іджерел інформації. Наприклад Forbes, Bloomberg, а не тільки слухати канал г+г і бабок на базарі. До речі, судячи з вашої логіки, то зараз на війні вже хтось інший наживається. Чи то ще далі клятий барига Порох?
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 18.09.2019 14:56
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    tima fialko, 18.09.2019 14:41
    Треба Монфісу розтлумачити,що його пассія приймає участь в такому ж турнірі,якби він грав в расистській ЮАР до Нельсона Мандели.Поки не кажу,що Світоліна зрадниця,просто дурепа.А далі подивимось.А дівчинці Даяні,може папа скаже щоб не ганьбила фамілію.
    По Даяні все очевидно:раптом пощасливиться потрапити на Малий Підсумковий турнір, плюс згоряють очки за Гонконг, на який вона планувала заявлятись, але там заворушення, тому турнір відмінили, Еліна просто перестраховується вразі, якшо очків нехвататиме на Підсумковий, згадуємо, що того року Еліна хотіла взяти карту в Гонконг, але було вже пізно
    «УАФ– М а ф і я!»
      «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 17:21
    +7
    Этот кубок Крембля проводится с одной целью. Ради пиара и самолюбования силиконовой, бледной моли...
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 18.09.2019 14:58
    +7
    Світоліна поїде на КК-шний турнір, якщо не забезпечить собі місце у підсумковому турнірі. Це як останній (запасний) шанс!!! Минулого року її теж "сватали" туди, однак участі вона там не брала.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 18.09.2019 14:41
    +6
    Треба Монфісу розтлумачити,що його пассія приймає участь в такому ж турнірі,якби він грав в расистській ЮАР до Нельсона Мандели.Поки не кажу,що Світоліна зрадниця,просто дурепа.А далі подивимось.А дівчинці Даяні,може папа скаже щоб не ганьбила фамілію.
    olya403
      olya403, 18.09.2019 17:58
    +5
    «УАФ– М а ф і я!» , 18.09.2019 17:24
    Не в 7, а в 8 раз. Это заявление было сделано американским правительством. Деньги, которые США давали Украине на покупку бронежилетов для армии и т д, оказывались у Пети в офшорах. А бронежилеты, которые были куплены для армии, пальцем пробить можно!
    а може в 78 раз? ))
    ви оце все на повному серйозі написали? Чи це стьоб такий? ну не вірю, що людина може дійсно таку маячню писати
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 18.09.2019 15:48
    +5
    Знають на цьому сайті, на чому найбільше балів можна заробити - на політиці !!! І пофік, що сайт спортивний ! АБСОЛЮТНО НЕ ПІДТВЕРДЖЕНА НОВИНА, а люди готові клацати по клавіатурі хоч безкінечно і розказувати, що патріотично, а що ні в які ворота не лізе.
    vizuals
      vizuals, 18.09.2019 15:28
    +5
    Vladislav Pohily, 18.09.2019 15:24
    Чем больше мы будем туда ездить и делать вид, что ничего не происходит, тем это выгоднее руководству РФ. По-моему это тоже элементарно. Не, если бы наши ездили туда, выигрывали и делали какие-то жесты, что бы привлечь внимание мирового и российского сообщества к нашей проблеме, то это другое. Ну например выиграла Эля кубок Кремля и толкнула какую-то речь не лицеприятную для РФ на награждении, или вышла на матч в футболке "Крым - это Украина" - другое дело. Только боюсь вся братская любовь в таком случае пропадет и она вместо оваций услышит свист и станет не въездной.
    Я півностю с вами пігіджуюсь, як сказав би Микола Якович))
    Rumata Kastorsky
      Rumata Kastorsky, 18.09.2019 15:11
    +5
    дивимося на джерело - неофіційний твітер ВТА. робимо висновки: термін подачи заявок на КК (кацапський кухоль) минув ще в понеділок. тобто пройшло вже 2 доби, а офіційного ростеру турніра ще немає, вірогідно, що деяки тенісистки не прийняли запрошення. бензоколонка не вгамовується і піднімає ставки. що з цього вийде - побачимо дуже скоро.
    тому зараз хаяти дівчат поки що немає за що. але якщо .... засуджувати їх, звичайно, напевне буде неправильно - це їхні кар,єри, гроші і, в кінці-кінців - життя, але зробити відповідні висновки ми всі, звичайно, маємо право.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 18.09.2019 17:34
    +4
    О каком патриотизме этих спортсменок можно говорить? Не смешите мои тапочки... Деньги, еще раз деньги и снова деньги...Это их выбор. Они давно потеряли связь с Украиной, для них родина там, где можно потратить с удовольствием заработанные деньги. Я даже подозреваю, что на турнир они получили приглашение не от последних людей в Кремле - для карлика-педофила сейчас очень важно, чтобы украинские спортсмены приезжали на их соревнования и турниры, расея ведь только добра нам желает, старается как может, чтобы погасить у нас пожар гражданской войны...А после таких поездок читаем их высказывания по поводу всебщей любви - мы же братья!
    Vit18
      Vit18, 18.09.2019 16:06
    +4
    Список спортсменів-колаборантів потрохи поповнюється
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 18.09.2019 15:46
    +4
    trasher87 trasher87, 18.09.2019 15:38
    Недавно дура российская орала на делегации ОБСЕ российский Крым это провокация. Правильно наши сделали вышли из нее.
    Тоже самое и здесь вы толкаете спортсменок на не нужные вещи.
    Надо хитрее быть.
    Сказать после выигрыша турнира, где же ваши чемпионы??
    Это больнее поверьте.
    140 млн страна родила только орущую допинговую Шарапову
    Это позор.
    А у нас девочки гордость.
    Надо таким бить. Это гораздо сильнее.
    А если, допустим, через год у РФ будет 2-3 теннисистки в топ 10, что тогда говорить? Это как-то меняет ситуацию? Или тогда будем говорить: "у вас никогда не будет своей Серены, как у американцев"? По-моему мы с вами говорим о разном. Вы говорите, что бы как-то уколоть россиян, а я, что бы донести правду.
    vizuals
      vizuals, 18.09.2019 15:18
    +4
    Rumata Kastorsky, 18.09.2019 15:11
    дивимося на джерело - неофіційний твітер ВТА. робимо висновки: термін подачи заявок на КК (кацапський кухоль) минув ще в понеділок. тобто пройшло вже 2 доби, а офіційного ростеру турніра ще немає, вірогідно, що деяки тенісистки не прийняли запрошення. бензоколонка не вгамовується і піднімає ставки. що з цього вийде - побачимо дуже скоро.
    тому зараз хаяти дівчат поки що немає за що. але якщо .... засуджувати їх, звичайно, напевне буде неправильно - це їхні кар,єри, гроші і, в кінці-кінців - життя, але зробити відповідні висновки ми всі, звичайно, маємо право.
    Так, за ними таке водиться. Подивимося
    vizuals
      vizuals, 18.09.2019 15:08
    +3
    Вадім Рубік, 18.09.2019 15:00
    Пустослов, де це Захід зменшує підтримку України чи з неба придумав???
    Зеленого в Європі вже як пацана посилають з Донбасом та інш. Лише США. Польща та Балтіка тримаються
    ukrop45
    ukrop45, 19.09.2019 00:55
    +2
    Elis, 18.09.2019 19:16
    Прочитала "кЛубок Кремля". По Фрейду, як-то кажуть))
    Прокоментую ЯКЩО інфа дійсно підтвердиться і дівчата поїдуть. А поки обговорювати - це г*** в ополонці ганяти.
    Дійсно,давайте притормозим до офіційного підтвердження, хотя емоції переповнюють
    svv72
      svv72, 18.09.2019 18:03
    +2
    Кубок какого кремеля? Травму лечи. Стыдно будет падать на колени в кремеле. Срану позорить.