Еліна Світоліна - Марія Боузкова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу другого кола турніру в китайському Гуанчжоу

Еліна Світоліна - Марія Боузкова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
У середу, 18-го вересня, українська тенісистка Еліна Світоліна (№3 WTA) зіграє поєдинок другого кола на турнірі міжнародної серії в китайському Гуанчжоу. Суперницею українки стане Марія Боузкова з Чехії (№63 WTA).
 
Поєдинок розпочнеться першим запуском вечірньої сесії на центральному корті після матчу Стоянович - Пен Шуай. Час початку матчу - 15:30 за київським часом.
 
Раніше дівчата не зустрічалися.
 

Переможниця матчу в 1/4 фіналу зіграє проти Анни Блінкової (Росія) або Олександри Круніч (Сербія).
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.09.2019 18:40
    +3
    Oleksandr Kelym, 18.09.2019 17:44
    Бездарно злитий матч!
    Світоліна не є і ніколи не буде ТОПОМ, - не тягне розумом на топ.
    Грає вкрай примітивно, при надзвичайному фізичному обдаруванні, на жаль не тягне розумово..... Немає стійкої психіки, впертості та відповідальності - без яких великими у спорті не стають... тримається в дитячому інфантилізмі.
    І всі балачки про фізичний стан ні до чого. Вийшла на корт - зцепи зуби і доказуй, що ти ТРЕТЯ РАКЕТКА ! Та нічим доказувати..... тоді до Монфіса - він втішить.
    І якже Халеп була першою ракеткою і вигравала шоломи? Вона ж програла Бузковій без шансів і травмованою не була. Люди, які поняття зеленого в спорті не мають, але вважають що строчать мудрі речі, деколи так смішно виглядають
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 18.09.2019 18:15
    +9
    Oleksandr Kelym, 18.09.2019 17:44
    Бездарно злитий матч!
    Світоліна не є і ніколи не буде ТОПОМ, - не тягне розумом на топ.
    Грає вкрай примітивно, при надзвичайному фізичному обдаруванні, на жаль не тягне розумово..... Немає стійкої психіки, впертості та відповідальності - без яких великими у спорті не стають... тримається в дитячому інфантилізмі.
    І всі балачки про фізичний стан ні до чого. Вийшла на корт - зцепи зуби і доказуй, що ти ТРЕТЯ РАКЕТКА ! Та нічим доказувати..... тоді до Монфіса - він втішить.
    Вже набридли. Під кожною новиною якусь гидоту пишете. Ще довго будете?
    Ва Са
      Ва Са, 18.09.2019 17:49
    +1
    kollekciy, 18.09.2019 17:33
    Чому ви недооцінюєте Боузькову? Вона поки що стабільно йде шляхом Андриеску. Рік тому вона була 190, а сьогодні вже 63 ( і тільки тому що Серена героїчно зупинила її в Торонто). Побачите де вона буде через півроку. Ви бачите як вона гарно подає, така подача мрія навіть для Світоліни.
    Просто поражает как некоторые , из - ничего , могут делать - шось . Уже и из Бузковой слепили " сынсацыю" . Ну стоит какой нибудь тинейджерке , пару-тройку раз удачно ударить ракеткой по мячу и она сразу - " звязда" . ! Афигеть просто ..
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 18.09.2019 17:44
    -9
    Бездарно злитий матч!
    Світоліна не є і ніколи не буде ТОПОМ, - не тягне розумом на топ.
    Грає вкрай примітивно, при надзвичайному фізичному обдаруванні, на жаль не тягне розумово..... Немає стійкої психіки, впертості та відповідальності - без яких великими у спорті не стають... тримається в дитячому інфантилізмі.
    І всі балачки про фізичний стан ні до чого. Вийшла на корт - зцепи зуби і доказуй, що ти ТРЕТЯ РАКЕТКА ! Та нічим доказувати..... тоді до Монфіса - він втішить.
    GeloN83
      GeloN83, 18.09.2019 17:40
    -10
    Пропоную Світоліній закінчити кар'єру... Стільки поразок - пора вже...
    nomad
    online
      nomad, 18.09.2019 17:40
    +1
    Serhiy (Миколаїв), 18.09.2019 17:32
    Гатовся на маскву, элина)))))
    Уже в заявке.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 18.09.2019 17:36
    +3
    kollekciy, 18.09.2019 17:33
    Чому ви недооцінюєте Боузькову? Вона поки що стабільно йде шляхом Андриеску. Рік тому вона була 190, а сьогодні вже 63 ( і тільки тому що Серена героїчно зупинила її в Торонто). Побачите де вона буде через півроку. Ви бачите як вона гарно подає, така подача мрія навіть для Світоліни.
    Их много таких в 20 лет появляется. Стабильность свидетельствует о классе. А так есть пример Остапенко и Касаткиной.
    kollekciy
      kollekciy, 18.09.2019 17:33
    -2
    Чому ви недооцінюєте Боузькову? Вона поки що стабільно йде шляхом Андриеску. Рік тому вона була 190, а сьогодні вже 63 ( і тільки тому що Серена героїчно зупинила її в Торонто). Побачите де вона буде через півроку. Ви бачите як вона гарно подає, така подача мрія навіть для Світоліни.
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 18.09.2019 17:32
    0
    Гатовся на маскву, элина)))))
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 18.09.2019 17:31
    0
    sergo1957, 18.09.2019 17:27
    Снимайся уже,не поэорься !
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 18.09.2019 17:31
    +4
    Зовсім погані справи, що навіть зніматися довелося. А Ухань вже зовсім поруч...
    serg
      serg, 18.09.2019 17:30
    0
    да, таки снялась
    sergo1957
      sergo1957, 18.09.2019 17:27
    -10
    Снимайся уже,не поэорься !
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 18.09.2019 17:26
    +2
    dudigo78, 18.09.2019 17:18
    Їй цей турнір потрібен лише тому що треба раз в сезоні зіграти такої категорії. Зрозуміло було, що якщо не в першому, так в другому колі зніметься. Ніхто тут не збирався доходити до вирішальних матчів, з понеділка Ухань набагато важливіший
    Згода. Бузковой більш потрібний цей турнір, тому й викладається по максимуму.
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 18.09.2019 17:21
    0
    Sviatoslav Kudelych, 18.09.2019 17:18
    Якщо не вболіваєте, то що тут забули. Так, як і більшість українців - пообсирати?
    Де я кого обісрав? Чесно спробував подивитись перший сет, емоції вже зовсчм не ті, щось між байдужістю і навіть злорадством після програшу.
    Sashamar
    Sashamar, 18.09.2019 17:19
    -4
    От не треба було взагалі тут грати. Чи вважала, що обіграє всіх на одній нозі
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 18.09.2019 17:19
    +2
    Stanislav Matusevych, 18.09.2019 17:14
    Так, було схоже на негаразди зі здоров'ям. Чому було б не зіграти один international вже після головної спарки? А так не в кращому стані грати тут, а потім ще наступного тижня. Дивне рішення, яке може вилізти боком.
    Удобно тем, что тут же в Китае. Не ехать куда-то в Люксембург, Австрию...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.09.2019 17:18
    +2
    sergo1957, 18.09.2019 17:14
    Это какой-то позор!!! 3-я ракетка мира ты или как ,или где ?
    Їй цей турнір потрібен лише тому що треба раз в сезоні зіграти такої категорії. Зрозуміло було, що якщо не в першому, так в другому колі зніметься. Ніхто тут не збирався доходити до вирішальних матчів, з понеділка Ухань набагато важливіший
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 18.09.2019 17:18
    +5
    Nyeyedyaka, 18.09.2019 17:13
    Та я розумію, що їй то все до сраки. Як і більшості українців, власне. Тому я навіть сильно і не звинувачую, кожен сам робить свій вибір. Ну і я теж роблю вибір перестати вболівати за Еліну,бо для мене це принципово.
    Якщо не вболіваєте, то що тут забули. Так, як і більшість українців - пообсирати?
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 18.09.2019 17:18
    -2
    Это называется "в погоне за баблом"...
    Все же надеюсь про "кубок кремля" запоребрики сами слухи распускают и ни Свитолина, ни Ястремская туда не поедут, не хочется терять двух теннисисток.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 18.09.2019 18:15
    +9
    Oleksandr Kelym, 18.09.2019 17:44
    Бездарно злитий матч!
    Світоліна не є і ніколи не буде ТОПОМ, - не тягне розумом на топ.
    Грає вкрай примітивно, при надзвичайному фізичному обдаруванні, на жаль не тягне розумово..... Немає стійкої психіки, впертості та відповідальності - без яких великими у спорті не стають... тримається в дитячому інфантилізмі.
    І всі балачки про фізичний стан ні до чого. Вийшла на корт - зцепи зуби і доказуй, що ти ТРЕТЯ РАКЕТКА ! Та нічим доказувати..... тоді до Монфіса - він втішить.
    Вже набридли. Під кожною новиною якусь гидоту пишете. Ще довго будете?
    vital
      vital, 18.09.2019 11:21
    +6
    Сподіваюся в Елі хороший план на азійську серію, щоб набрати максимум очок для потрапляння на Підсумковий чемп.
    По першій грі видно, що Еля суміщає гру з посередніми суперниця із тренувальним режимом. Агресивна, атакуюча гра. Видно що Еліна пробує набити більш сильну по швидкості другу подачу. З цим і пов'язана велика кількість подвійних у матчі.
    Здоров'я Еліні!
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 18.09.2019 17:18
    +5
    Nyeyedyaka, 18.09.2019 17:13
    Та я розумію, що їй то все до сраки. Як і більшості українців, власне. Тому я навіть сильно і не звинувачую, кожен сам робить свій вибір. Ну і я теж роблю вибір перестати вболівати за Еліну,бо для мене це принципово.
    Якщо не вболіваєте, то що тут забули. Так, як і більшість українців - пообсирати?
    Павло Троян
      Павло Троян, 18.09.2019 13:48
    +5
    А почему вы решили, что Бузкова слабая? У неё в этом году есть победы на турнирах, а поражения в основном от топов. При том есть и победы над топами (Халеп, Стивенс). Той же Серене Уильямс Бузкова проиграла только в трех сетах в полуфинале премьера в Торонто.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 18.09.2019 17:31
    +4
    Зовсім погані справи, що навіть зніматися довелося. А Ухань вже зовсім поруч...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 18.09.2019 17:14
    +4
    Так, було схоже на негаразди зі здоров'ям. Чому було б не зіграти один international вже після головної спарки? А так не в кращому стані грати тут, а потім ще наступного тижня. Дивне рішення, яке може вилізти боком.
    captain2009
      captain2009, 18.09.2019 16:46
    +4
    Oleksandr Kelym, 18.09.2019 16:40
    Боузкова паше! А Світоліна - в.йобується... і при цьому - страждає..... ні-і-і, не бути їй першою ракеткою ніколи !
    Чому Ви взяли, що Еліна страждає?? Вона грає собі на розслабоні. Взагалі, є таке відчуття, що Еля в реалі намагається відпрацювати іншу модель гра, а саме: б'є по кутах, намагається грати широко, намагається сильніше виконувати другу подачу. Де ще вона це може зробити, як не на таких другорядних турнірах, який вона змушена грати? Якщо програє, то нічого страшного не відбудеться.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 18.09.2019 16:42
    +4
    Oleksandr Kelym, 18.09.2019 16:40
    Боузкова паше! А Світоліна - в.йобується... і при цьому - страждає..... ні-і-і, не бути їй першою ракеткою ніколи !
    Про Світоліну і першу ракетку - у вас що, параноя?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.09.2019 18:40
    +3
    Oleksandr Kelym, 18.09.2019 17:44
    Бездарно злитий матч!
    Світоліна не є і ніколи не буде ТОПОМ, - не тягне розумом на топ.
    Грає вкрай примітивно, при надзвичайному фізичному обдаруванні, на жаль не тягне розумово..... Немає стійкої психіки, впертості та відповідальності - без яких великими у спорті не стають... тримається в дитячому інфантилізмі.
    І всі балачки про фізичний стан ні до чого. Вийшла на корт - зцепи зуби і доказуй, що ти ТРЕТЯ РАКЕТКА ! Та нічим доказувати..... тоді до Монфіса - він втішить.
    І якже Халеп була першою ракеткою і вигравала шоломи? Вона ж програла Бузковій без шансів і травмованою не була. Люди, які поняття зеленого в спорті не мають, але вважають що строчать мудрі речі, деколи так смішно виглядають
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 18.09.2019 17:36
    +3
    kollekciy, 18.09.2019 17:33
    Чому ви недооцінюєте Боузькову? Вона поки що стабільно йде шляхом Андриеску. Рік тому вона була 190, а сьогодні вже 63 ( і тільки тому що Серена героїчно зупинила її в Торонто). Побачите де вона буде через півроку. Ви бачите як вона гарно подає, така подача мрія навіть для Світоліни.
    Их много таких в 20 лет появляется. Стабильность свидетельствует о классе. А так есть пример Остапенко и Касаткиной.
    Borys Yablonski
      Borys Yablonski, 18.09.2019 17:14
    +3
    Люди включіть краще волейбол - там наші естонців валять!
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 18.09.2019 16:56
    +3
    Элине скучно. Мотивации нет. Думаю, если бы был запас очков для гонки - вообще б не играла азиатские турниры до Пекина.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 18.09.2019 16:54
    +3
    Пока писал и ушел сет.... Теперь надо спокойно слить второй и дальше готовиться к решающей спарке премьеров.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 18.09.2019 16:53
    +3
    Дуже погана гра поки від Еліни. Нема першої, купа дрібних помилок - против будь-якої чешки так грати не можна.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 18.09.2019 16:53
    +3
    Хм... Смотрю в майскоре...Расслабуха на подачах Боузковой и зарубы на Элининых... Все плохо?
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 18.09.2019 17:26
    +2
    dudigo78, 18.09.2019 17:18
    Їй цей турнір потрібен лише тому що треба раз в сезоні зіграти такої категорії. Зрозуміло було, що якщо не в першому, так в другому колі зніметься. Ніхто тут не збирався доходити до вирішальних матчів, з понеділка Ухань набагато важливіший
    Згода. Бузковой більш потрібний цей турнір, тому й викладається по максимуму.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 18.09.2019 17:19
    +2
    Stanislav Matusevych, 18.09.2019 17:14
    Так, було схоже на негаразди зі здоров'ям. Чому було б не зіграти один international вже після головної спарки? А так не в кращому стані грати тут, а потім ще наступного тижня. Дивне рішення, яке може вилізти боком.
    Удобно тем, что тут же в Китае. Не ехать куда-то в Люксембург, Австрию...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.09.2019 17:18
    +2
    sergo1957, 18.09.2019 17:14
    Это какой-то позор!!! 3-я ракетка мира ты или как ,или где ?
    Їй цей турнір потрібен лише тому що треба раз в сезоні зіграти такої категорії. Зрозуміло було, що якщо не в першому, так в другому колі зніметься. Ніхто тут не збирався доходити до вирішальних матчів, з понеділка Ухань набагато важливіший
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 18.09.2019 16:48
    +2
    captain2009, 18.09.2019 16:46
    Чому Ви взяли, що Еліна страждає?? Вона грає собі на розслабоні. Взагалі, є таке відчуття, що Еля в реалі намагається відпрацювати іншу модель гра, а саме: б'є по кутах, намагається грати широко, намагається сильніше виконувати другу подачу. Де ще вона це може зробити, як не на таких другорядних турнірах, який вона змушена грати? Якщо програє, то нічого страшного не відбудеться.
    Теж розділяю подібну думку.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 18.09.2019 16:42
    +2
    Oleksandr Kelym, 18.09.2019 16:37
    №3 грає проти №63 ? По грі - я б не сказав!
    Мені здається, вам краще не казати, а малювати.