Мессі зіграв перший матч в сезоні після травми

Аргентинський форвард «Барселони» провів поза полем шість тижнів

© ФК Барселона. Ліонель Мессі
Форвард «Барселони» Ліонель Мессі вперше зіграв за каталонський клуб в сезоні 2019/20 після відновлення від травми, отриманої в перші дні початку передсезонної підготовки.

Після шести тижнів поза полем Мессі був названий в резерві на матч 1-го туру Ліги чемпіонів проти «Боруссії» з Дортмунда. Ліонель вийшов на поле у другому таймі замість Ансу Фаті, наймолодшого гравця, який коли-небудь виступав за «Барсу» в Європі.

Матч завершився внічию з рахунком 0:0. На 57-й хвилині гравець дортмундського клубу Марко Ройс не реалізував пенальті.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!