ЦИГАНИК: «Суркіс шкодує, що не призначив Михайличенка в міжсезоння»

За даними журналіста, команда може бути оштрафована за наступні невдачі

ЦИГАНИК: «Суркіс шкодує, що не призначив Михайличенка в міжсезоння»
© dynamo.kiev.ua. Олексій Михайличенко
Український спортивний журналіст Ігор Циганик в авторській передачі «Циганик Live» розповів, що Олексій Михайличенко міг очолити київське «Динамо» набагато раніше:
 
«Не дивлячись на серію з трьох невдалих поєдинків, президент клубу Ігор Суркіс повністю довіряє Олексію Михайличенку, і на даному етапі ця віра є непохитною. Я можу розповісти таку невелику історію. Після того, як Динамо вилетіло від «Челсі» на стадії 1/8 фіналу Ліги Європи, отримавши 8 сухих м'ячів за 2 поєдинки, почалися розмови про можливу відставку Хацкевича, і вперше з'явилася кандидатура Олексія Михайличенка.
 
Тоді Ігор Суркіс серйозно розмірковував і навіть був близьким до того, щоб після закінчення сезону відбулася тренерська рокіровка. Зараз мені стало відомо абсолютно точно, що Суркіс шкодує, що не змінив тренера ще влітку. Але Хацкевич тоді зумів переконати президента, що він зможе пробитися в Лігу чемпіонів.
 
Ліга чемпіонів була головним завданням команди на цей сезон. Ця мета вже точно не виконана, друга (перемога в чемпіонаті України) – під дуже серйозним питанням. У всіх складається враження, що команда начебто проходить тренувальні збори. Віра в тренера у президента клубу є, і вона досить серйозна. А гравцям доведеться виконувати вимоги Олексія Михайличенка. Головне, щоб не було ніякої паніки. Треба заспокоїтися і виконувати те, що було заплановано.
 
Поєдинок в Лізі Європи з «Мальме» буде дуже важливим. Президент клубу поставив умову, щоб матч зі шведами зіграти результативно, потрібна перемога. В іншому випадку можуть бути штрафні санкції по відношенню до футболістів, до команди. І це фактор. Команда повинна ставити перед собою цілі та їх виконувати».
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    turist86
      turist86, 19.09.2019 14:29
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=o8knxwOnkpU Если человек идиот, то это надолго Бриллиантовая рука
    avtv5555
      avtv5555, 18.09.2019 12:09
    0
    Значит как минимум 2 года мучений, провальных результатов и опять мучительные раздумье какое очередное "динамовское сердце" назначить
    zack1976
      zack1976, 18.09.2019 10:44
    +1
    George Abuladze, 18.09.2019 10:13
    Игорь Михайлович сумашедший!
    Ну почему же, он прав во многом (ИМС) ЕСЛИ НАЗНАЧАТЬ Миху, то надо было это делать до начала сезона, а так... маетэ тэ що маетэ.- самый дурацкий расклад из всех возможных, я думаю вы еще и Ворскле влетите, ну не выиграете, по-крайней мере.
    Или же уже зимой... А Михайличенко не стоило всё томать сейчас, это тупо
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 18.09.2019 10:13
    +3
    Игорь Михайлович сумашедший!
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 18.09.2019 09:59
    +3
    А фотку к теме подобрали классную
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 18.09.2019 08:55
    +4
    Все,что могу сказать:"Шлимазл неизлечим".
    И это очень прискорбно.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.09.2019 08:53
    +3
    Та Ігорко мазохіст однако. Шкодує не про те, що призначив Михайличенка, а шкодує що не призначив його швидше -ГІДІОТ!!!!
    Валентин Вітковський
      Валентин Вітковський, 18.09.2019 07:40
    +14
    "Я наказую атакувати!"- кричав на тренера один з командуючих військовим округом, коли СКА програвав по ходу гри...
    Владислав Ткаченко
      Владислав Ткаченко, 18.09.2019 07:18
    +14
    Мля у Суркиса явно крыша на старости лет потекла,какая вера ,в кого
    Александр Купцов
    online
      Александр Купцов, 18.09.2019 06:56
    +3
    Ахахах, Цыганык)) у него что на столе 'соточка' стоит?!!😂 Закусывай, дорогой..)))
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 18.09.2019 04:35
    +16
    Если дела обстоят именно так, то про Динамо, как про конкурента за призовые места в ЧУ забываем минимум до конца сезона.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 18.09.2019 04:35
    +16
    Если дела обстоят именно так, то про Динамо, как про конкурента за призовые места в ЧУ забываем минимум до конца сезона.
    Валентин Вітковський
      Валентин Вітковський, 18.09.2019 07:40
    +14
    "Я наказую атакувати!"- кричав на тренера один з командуючих військовим округом, коли СКА програвав по ходу гри...
    Владислав Ткаченко
    online
      Владислав Ткаченко, 18.09.2019 07:18
    +14
    Мля у Суркиса явно крыша на старости лет потекла,какая вера ,в кого
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 18.09.2019 08:55
    +4
    Все,что могу сказать:"Шлимазл неизлечим".
    И это очень прискорбно.
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 18.09.2019 10:13
    +3
    Игорь Михайлович сумашедший!
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 18.09.2019 09:59
    +3
    А фотку к теме подобрали классную
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.09.2019 08:53
    +3
    Та Ігорко мазохіст однако. Шкодує не про те, що призначив Михайличенка, а шкодує що не призначив його швидше -ГІДІОТ!!!!
    Александр Купцов
    online
      Александр Купцов, 18.09.2019 06:56
    +3
    Ахахах, Цыганык)) у него что на столе 'соточка' стоит?!!😂 Закусывай, дорогой..)))
    zack1976
      zack1976, 18.09.2019 10:44
    +1
    George Abuladze, 18.09.2019 10:13
    Игорь Михайлович сумашедший!
    Ну почему же, он прав во многом (ИМС) ЕСЛИ НАЗНАЧАТЬ Миху, то надо было это делать до начала сезона, а так... маетэ тэ що маетэ.- самый дурацкий расклад из всех возможных, я думаю вы еще и Ворскле влетите, ну не выиграете, по-крайней мере.
    Или же уже зимой... А Михайличенко не стоило всё томать сейчас, это тупо
    turist86
    online
      turist86, 19.09.2019 14:29
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=o8knxwOnkpU Если человек идиот, то это надолго Бриллиантовая рука
    avtv5555