Еліна Світоліна - Даліла Якупович. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу першого кола турніру в китайському Гуанчжоу

Еліна Світоліна - Даліла Якупович. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© US Open. Еліна Світоліна
25-річна українська тенісистка Еліна Світоліна (№3 WTA) у вівторок, 17-го вересня, зіграє поєдинок першого кола турніру в китайському Гуанчжоу. Суперницею Еліни стане 28-річна словенська спортсменка Даліла Якупович (№151 WTA).
 
Поєдинок розпочнеться третім запуском на центральному корті після зустрічі Кенін - Зігемунд. Орієнтовний час початку матчу - 14:40 за київським часом.
 
Раніше дівчата не зустрічалися.
 

 

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Vladdal
    Vladdal, 17.09.2019 16:13
    +3
    captain2009, 17.09.2019 15:54
    Ви бачили ту заявку? Що дійсно вона туда заявлена? на сайті турніру інфи нема, на сайті WTA також нема. Може я не там шукаю? То підкажіть, де глянути. )
    Ни Элины, ни Даяны в заявке нет.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 17.09.2019 16:09
    +1
    Stanislav Matusevych, 17.09.2019 16:03
    Перемога на класі, хоч і не без проблем. В лайві Еліна знову входить до вісімки у Гонці.
    9-та
    vizuals
      vizuals, 17.09.2019 16:05
    +1
    Stanislav Matusevych, 17.09.2019 16:03
    Перемога на класі, хоч і не без проблем. В лайві Еліна знову входить до вісімки у Гонці.
    Які там проблеми, Стас. Матч лише трохи більше години продовжувався
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 17.09.2019 16:05
    +2
    Хороший разминочный матч, здоровья Эле.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 17.09.2019 16:03
    +4
    Перемога на класі, хоч і не без проблем. В лайві Еліна знову входить до вісімки у Гонці.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 17.09.2019 15:58
    +2
    captain2009, 17.09.2019 15:54
    Ви бачили ту заявку? Що дійсно вона туда заявлена? на сайті турніру інфи нема, на сайті WTA також нема. Може я не там шукаю? То підкажіть, де глянути. )
    Теж хочу. Силочку, будь-ласка!
    captain2009
      captain2009, 17.09.2019 15:54
    +3
    dudigo78, 17.09.2019 15:37
    вона там заявилась, але якщо буде вистарчати очок для попадання на Підсумковий, то є всі шанси, що зніметься
    Ви бачили ту заявку? Що дійсно вона туда заявлена? на сайті турніру інфи нема, на сайті WTA також нема. Може я не там шукаю? То підкажіть, де глянути. )
    vizuals
      vizuals, 17.09.2019 15:54
    -3
    О це вже стара добра Еля, яка виносить посередніх суперниць не пітніючи
    sergo1957
      sergo1957, 17.09.2019 15:44
    +2
    Да,это,конечно, не соперница для Элины. На классе !
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 17.09.2019 15:44
    -5
    3 ракетка проти 151 ! - повинна просто розмазати по корту!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 17.09.2019 15:37
    -4
    captain2009, 17.09.2019 15:30
    Шкода, що ваш світогляд обмежений тільки московією. Поки що офіційного підтвердження, що вона там буде грати, немає. Сподіваюсь, що в неї вистачить розуму відмовити моск@лям.
    вона там заявилась, але якщо буде вистарчати очок для попадання на Підсумковий, то є всі шанси, що зніметься
    captain2009
      captain2009, 17.09.2019 15:30
    +4
    VITASS, 17.09.2019 15:21
    на московії ))
    Шкода, що ваш світогляд обмежений тільки московією. Поки що офіційного підтвердження, що вона там буде грати, немає. Сподіваюсь, що в неї вистачить розуму відмовити моск@лям.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 17.09.2019 15:23
    +3
    VITASS, 17.09.2019 15:21
    на московії ))
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 17.09.2019 15:22
    +1
    6 эйсов за сет, полет нормальный!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 17.09.2019 15:22
    +2
    Еліна грає без напрягу в тренувальному режимі. В перших геймах подумав, що буде взагалі зливати і готуватись до Ухань. Але бачу вирішила це коло подолати і заробити 30 очечків
    VITASS
      VITASS, 17.09.2019 15:21
    -5
    captain2009, 17.09.2019 14:51
    Затейповане коліно в Елінкі, і це не є добре. Мала, бажаю тобі добре виступити, але бережи себе - попереду маєш важливіші матчі.
    на московії ))
    viktor112007
      viktor112007, 17.09.2019 15:19
    +1
    програвала 0:2, але варто було Еліні увімкнути оберти, як суперниця вже пливе. клас зовсім різний
    Ярослав 999
    Ярослав 999, 17.09.2019 15:09
    +3
    Нічого собі Еля ейси лупашить
    ihor7003
    online
      ihor7003, 17.09.2019 15:02
    0
    Если не подведет колено Свитолина победит. Соперница не выдержит физически
    captain2009
      captain2009, 17.09.2019 14:51
    +1
    Затейповане коліно в Елінкі, і це не є добре. Мала, бажаю тобі добре виступити, але бережи себе - попереду маєш важливіші матчі.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 17.09.2019 11:19
    +9
    Ярослав 999, 17.09.2019 11:12
    6-3;7-5
    Вы, как и вчера, забыли написать в чью пользу
    olya403
      olya403, 17.09.2019 14:06
    +7
    B0N1K, 17.09.2019 12:12
    з одного боку так, але з іншого рівень суперниць на прем'єрі вищий і виграти 4 матчі там часто складніше, ніж 5 на інтернешнл
    в 1/2 стара добра знайома Кенін вимальовується ;) Якщо обидві туди дійдуть.
    А взагалі Еліні би здалося для настрою хоч якийсь турнір виграти. А то цього сезону якось без титулів
    vital
    online
      vital, 17.09.2019 10:59
    +5
    dudigo78, 17.09.2019 10:37
    а чому ви думаєте, що Серена не захоче брати участь у Підсумковому. 4 млн. для переможця не погана прибавка до пенсії
    Ну так я це бачу: через свій вік Серена грає обмаль турнірів, вона більш заточена під шлеми, бо марить побиттям рекорду Маргарет Корт. Та й на шлемах у неї в перших раундах є час на розкачку, на повільний набір форми по ходу турніру з слабкими суперницями. А на Підсумковому у суперниках лише ТОПи, з ними не буде часу на розкачку. Програвати Серені там не має резону, це погано для її реноме і спонсорів.
    Гроші - не факт, бо Серена лише на рекламних контрактах має 16 млн. у рік.
    Тому не думаю, що молодша Вільямс ризикне прийняти участь у Підсумковому. Хіба щоб виграти і одразу піти на пенсію . Але не віриться що Серена завершить свої виступи: швидше, як і Вінус, обоє будуть грати навіть до 40 років.
    disiny5
      disiny5, 17.09.2019 10:54
    +5
    dudigo78, 17.09.2019 10:37
    а чому ви думаєте, що Серена не захоче брати участь у Підсумковому. 4 млн. для переможця не погана прибавка до пенсії
    Виграть 5 матчей на итоговом у молодых топов для ”яжемать” задача архисложная. Это не ноунеймов на шлемах уничтожать.
    Как пример ее подинки с Осакой, Халеп, Андрееску....
    vital
    online
      vital, 17.09.2019 10:34
    +5
    За великим рахунком, не потрібний для Еліни малорейтинговий турнір. Але такі правила: гравець ТОП-10 має хоч 1 раз на рік прийняти участь у турнірі рівня інтернешнл. Парадокс, але для титулу тут треба виграти 5 матчів і отримати за це 280 очок у рейтинг. А на Прем'єрі для виграшу рейтингу ТОПу, який пропускає 1-ий раунд, треба виграти лише 4 матчі і отримати за це 470 очок. Жаль що не склалося з погодою минулого тижня Елі.
    За великим рахунком, у Чемпіонській гонці для потрапляння в ТОП-8 Еліні треба випередити Бертенс, Серена вірогідно, не захоче брати участь у Підсумковому чемпі. Усім крім Конти, до Еліни 1000+ очок, та й британці треба на 700 очок більше, ніж Еліні набрати. Навіть не знаю що чекати у Гуанчжоу від Еліни. Одна перемога і Еля випередить Кікі.
    Бертенс для того щоб набрати ще очки в Чемпіонську гонку, потрібно здобути мінімум 2 поспіль перемоги на одному турнірі, бо в неї найгірший результат у 16 кращих турнірів становить 105 очок, а в Елі ще є 1. Тому Світоліній, на відміну від Бертенс, будь-яка перемога піде в плюс у гонку.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 17.09.2019 16:03
    +4
    Перемога на класі, хоч і не без проблем. В лайві Еліна знову входить до вісімки у Гонці.
    captain2009
      captain2009, 17.09.2019 15:30
    +4
    VITASS, 17.09.2019 15:21
    на московії ))
    Шкода, що ваш світогляд обмежений тільки московією. Поки що офіційного підтвердження, що вона там буде грати, немає. Сподіваюсь, що в неї вистачить розуму відмовити моск@лям.
    Vladdal
    online
    Vladdal, 17.09.2019 16:13
    +3
    captain2009, 17.09.2019 15:54
    Ви бачили ту заявку? Що дійсно вона туда заявлена? на сайті турніру інфи нема, на сайті WTA також нема. Може я не там шукаю? То підкажіть, де глянути. )
    Ни Элины, ни Даяны в заявке нет.
    captain2009
      captain2009, 17.09.2019 15:54
    +3
    dudigo78, 17.09.2019 15:37
    вона там заявилась, але якщо буде вистарчати очок для попадання на Підсумковий, то є всі шанси, що зніметься
    Ви бачили ту заявку? Що дійсно вона туда заявлена? на сайті турніру інфи нема, на сайті WTA також нема. Може я не там шукаю? То підкажіть, де глянути. )
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 17.09.2019 15:23
    +3
    VITASS, 17.09.2019 15:21
    на московії ))
    Ярослав 999
    Ярослав 999, 17.09.2019 15:09
    +3
    Нічого собі Еля ейси лупашить
    Vladdal
    online
      Vladdal, 17.09.2019 11:18
    +3
    "Жаль що не склалося з погодою минулого тижня Елі."
    ______________
    Так там и сейчас дождь идёт...
    vizuals
      vizuals, 17.09.2019 10:21
    +3
    У здоровому вигляді Еліна має проходити цю Ділайлу без питань
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 17.09.2019 16:05
    +2
    Хороший разминочный матч, здоровья Эле.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 17.09.2019 15:58
    +2
    captain2009, 17.09.2019 15:54
    Ви бачили ту заявку? Що дійсно вона туда заявлена? на сайті турніру інфи нема, на сайті WTA також нема. Може я не там шукаю? То підкажіть, де глянути. )
    Теж хочу. Силочку, будь-ласка!
    sergo1957
      sergo1957, 17.09.2019 15:44
    +2
    Да,это,конечно, не соперница для Элины. На классе !
    dudigo78
    online
      dudigo78, 17.09.2019 15:22
    +2
    Еліна грає без напрягу в тренувальному режимі. В перших геймах подумав, що буде взагалі зливати і готуватись до Ухань. Але бачу вирішила це коло подолати і заробити 30 очечків
    B0N1K
      B0N1K, 17.09.2019 12:12
    +2
    vital, 17.09.2019 10:34
    За великим рахунком, не потрібний для Еліни малорейтинговий турнір. Але такі правила: гравець ТОП-10 має хоч 1 раз на рік прийняти участь у турнірі рівня інтернешнл. Парадокс, але для титулу тут треба виграти 5 матчів і отримати за це 280 очок у рейтинг. А на Прем'єрі для виграшу рейтингу ТОПу, який пропускає 1-ий раунд, треба виграти лише 4 матчі і отримати за це 470 очок. Жаль що не склалося з погодою минулого тижня Елі.
    За великим рахунком, у Чемпіонській гонці для потрапляння в ТОП-8 Еліні треба випередити Бертенс, Серена вірогідно, не захоче брати участь у Підсумковому чемпі. Усім крім Конти, до Еліни 1000+ очок, та й британці треба на 700 очок більше, ніж Еліні набрати. Навіть не знаю що чекати у Гуанчжоу від Еліни. Одна перемога і Еля випередить Кікі.
    Бертенс для того щоб набрати ще очки в Чемпіонську гонку, потрібно здобути мінімум 2 поспіль перемоги на одному турнірі, бо в неї найгірший результат у 16 кращих турнірів становить 105 очок, а в Елі ще є 1. Тому Світоліній, на відміну від Бертенс, будь-яка перемога піде в плюс у гонку.
    з одного боку так, але з іншого рівень суперниць на прем'єрі вищий і виграти 4 матчі там часто складніше, ніж 5 на інтернешнл
    vizuals
      vizuals, 17.09.2019 11:43
    +2
    Вони там ганчірками воду прибирають))) Одне слово GZOPEN. Для сучасного Кітаю це трохи дивно
    dudigo78
    online
      dudigo78, 17.09.2019 10:37
    +2
    vital, 17.09.2019 10:34
    За великим рахунком, не потрібний для Еліни малорейтинговий турнір. Але такі правила: гравець ТОП-10 має хоч 1 раз на рік прийняти участь у турнірі рівня інтернешнл. Парадокс, але для титулу тут треба виграти 5 матчів і отримати за це 280 очок у рейтинг. А на Прем'єрі для виграшу рейтингу ТОПу, який пропускає 1-ий раунд, треба виграти лише 4 матчі і отримати за це 470 очок. Жаль що не склалося з погодою минулого тижня Елі.
    За великим рахунком, у Чемпіонській гонці для потрапляння в ТОП-8 Еліні треба випередити Бертенс, Серена вірогідно, не захоче брати участь у Підсумковому чемпі. Усім крім Конти, до Еліни 1000+ очок, та й британці треба на 700 очок більше, ніж Еліні набрати. Навіть не знаю що чекати у Гуанчжоу від Еліни. Одна перемога і Еля випередить Кікі.
    Бертенс для того щоб набрати ще очки в Чемпіонську гонку, потрібно здобути мінімум 2 поспіль перемоги на одному турнірі, бо в неї найгірший результат у 16 кращих турнірів становить 105 очок, а в Елі ще є 1. Тому Світоліній, на відміну від Бертенс, будь-яка перемога піде в плюс у гонку.
    а чому ви думаєте, що Серена не захоче брати участь у Підсумковому. 4 млн. для переможця не погана прибавка до пенсії