ТАЙСОН: «Тренуюся на 100% можливостей і сподіваюся зіграти в ЛЧ»

Лідер «гірників» хоче допомогти команді проти «Манчестер Сіті»

ТАЙСОН: «Тренуюся на 100% можливостей і сподіваюся зіграти в ЛЧ»
© instagram.com. Тайсон
Вінгер «Шахтаря» Тайсон прокоментував отриману травму в нещодавньому поєдинку проти «Зорі» (4:3), через яку він був достроково замінений та покинув поле на ношах.
 
«Я записав це відео, щоб заспокоїти і подякувати всім за ті повідомлення, які я отримав в ці дні. У мене була непритомність та напади через сильний удар, який я отримав у суботній грі. Але я вже тренуюся на 100% можливостей і сподіваюся, що зможу зіграти в середу в Лізі чемпіонів», - зазначив Тайсон.
Раніше лікар «Шахтаря» Артур Глущенко повідомив, що участь Тайсона в матчі Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті» все ще знаходиться під питанням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Globo

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Павлик Сусанин
      Павлик Сусанин, 17.09.2019 18:42
    +1
    Лучше бы ему конечно повременить с играми.Сотрясение мозга,это не шутки.
    Xron7777
      Xron7777, 17.09.2019 14:43
    -3
    Я горжусь Тим шо на половину росіянин.що в мені тече крапля Петра першого.всі хейтери йдуть лісом.
    ВВВ
      ВВВ, 17.09.2019 12:02
    +11
    Тут починають бруд лити ті кому добряче в голову не прилітало.А шкода,треба було аби прилетіло!!! Радий за Тайсона,що обійшлося,але все ж таки гадаю що завтра його на поле не випустять лікарі.Якщо діагностували струс мозку то це серьозно! Здоров*я капітану і такої ж яскравої гри !!!
    Кум Кума
      Кум Кума, 17.09.2019 11:48
    -12
    Обичний нокдаун а крику больше
    Александр Ковтун
      Александр Ковтун, 17.09.2019 11:43
    -13
    симулянт
    Comrade Me
      Comrade Me, 17.09.2019 09:11
    -6
    Ясно, что в среду он не выйдет.
    Врачи не мазохисты.
    Ukraine
    online
      Ukraine, 17.09.2019 08:37
    +15
    Здоров‘я!
    Голів у ворота суперників!
    Міцну бабу!
    Всіх благ!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 17.09.2019 08:37
    +15
    Здоров‘я!
    Голів у ворота суперників!
    Міцну бабу!
    Всіх благ!
    ВВВ
      ВВВ, 17.09.2019 12:02
    +11
    Тут починають бруд лити ті кому добряче в голову не прилітало.А шкода,треба було аби прилетіло!!! Радий за Тайсона,що обійшлося,але все ж таки гадаю що завтра його на поле не випустять лікарі.Якщо діагностували струс мозку то це серьозно! Здоров*я капітану і такої ж яскравої гри !!!
    Павлик Сусанин
      Павлик Сусанин, 17.09.2019 18:42
    +1
    Лучше бы ему конечно повременить с играми.Сотрясение мозга,это не шутки.