Наполі — Ліверпуль — 2:0. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу Ліги чемпіонов

Наполі  — Ліверпуль — 2:0. Текстова трансляція матчу
© liverpoolfc.com
У вівторок, 17-го вересня відбудеться матч першого туру Ліги чемпіонів групи Е, в якому зустрінуться «Наполі» і «Ліверпуль». Зустріч пройде в Неаполі на стадіоні «Сан-Паоло», початок о 22.00 за київським часом.
 
Другий рік поспіль жереб зводить в одній групі «Наполі» і «Ліверпуль». У минулому сезоні мерсисайдці тільки завдяки домашній перемозі в останньому турі над «Наполі» зуміли вийти в плей-офф, після чого взяли трофей. На цей раз особливих проблем у англійців та італійців з виходом з групи виникнути не повинно, адже в суперниках вже не грізний ПСЖ (як в минулому сезоні), а «Генк» і «Зальцбург». «Ліверпуль» здорово почав сезон в АПЛ, здобувши п'ять перемог поспіль, в тому числі і над «Ньюкаслом» в останньому туріі, а "Наполі" виграв в Серії А дві гри з трьох, поступившись в дивовижному матчі «Ювентусу» через автогол Кулібалі.
 
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Наполі» - «Ліверпуль». Стежити за текстовою трансляцією матчу можна за цим посиланням.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Andy_P
    online
      Andy_P, 18.09.2019 00:14
    -2
    Тупые и агрессивные - это как раз о глорах ливера. Быстро вспоминаем историю Я не болею за Наполи, если че Но все равно доволен, что лоси не перебегали очередную команду
    easterly
    online
      easterly, 18.09.2019 00:03
    0
    Andy_P, 17.09.2019 23:57
    Отлично, лосей в стойло
    Интересно - на что вы тупые надеетесь? В прошлось розыгрыше такое же было начало. И где ваше тупорылое наполи было? Не вспомните? Мне вас с макарронниками жалко - ещё играть в Ливерпуле. Страшно представить какое жестокое пор"но там произойдёт.
    Скажите большое спасибо брыху и к* за левейший пеналь. Но в пользу вам это не пойдёт. Скриньте
    Andy_P
    online
      Andy_P, 17.09.2019 23:57
    0
    Отлично, лосей в стойло
    Yura Voller
      Yura Voller, 17.09.2019 23:55
    0
    russol30, 17.09.2019 22:47
    Ліверпуль виграє
    Майже вгадав, Наполі 2-0 Ліверпуль ))
    roman_kros
      roman_kros, 17.09.2019 23:52
    0
    russol30, 17.09.2019 22:47
    Ліверпуль виграє
    Ага, так і є
    russol30
    online
      russol30, 17.09.2019 22:47
    0
    Ліверпуль виграє
    Едуард Корнієнко
    Едуард Корнієнко, 17.09.2019 22:21
    -1
    You'll never walk alone 🔴
    Український Крим
      Український Крим, 17.09.2019 21:59
    +1
    Наполі, постав будулая на місце!
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 17.09.2019 21:58
    +3
    Сегодня Ливер отгребет! Клопяра аут!
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 17.09.2019 21:58
    +3
    Сегодня Ливер отгребет! Клопяра аут!
    Український Крим
      Український Крим, 17.09.2019 21:59
    +1
    Наполі, постав будулая на місце!
    easterly
    online
      easterly, 18.09.2019 00:03
    0
    Andy_P, 17.09.2019 23:57
    Отлично, лосей в стойло
    Интересно - на что вы тупые надеетесь? В прошлось розыгрыше такое же было начало. И где ваше тупорылое наполи было? Не вспомните? Мне вас с макарронниками жалко - ещё играть в Ливерпуле. Страшно представить какое жестокое пор"но там произойдёт.
    Скажите большое спасибо брыху и к* за левейший пеналь. Но в пользу вам это не пойдёт. Скриньте
    Andy_P
    online
      Andy_P, 17.09.2019 23:57
    0
    Отлично, лосей в стойло
    Yura Voller
      Yura Voller, 17.09.2019 23:55
    0
    russol30, 17.09.2019 22:47
    Ліверпуль виграє
    Майже вгадав, Наполі 2-0 Ліверпуль ))
    roman_kros
    online
      roman_kros, 17.09.2019 23:52
    0