Воротар Олімпіка: «Післясмак після матчу не найприємніший»

Володимир Кринський – про нічию з «Маріуполем»

© ФК Олімпік Донецьк
Голкіпер донецького «Олімпіка» Володимир Кринський прокоментував нічию з «Маріуполем» (1:1) в матчі 7-го туру української Прем'єр-ліги.

«Ми добре грали. З одного боку ми не реалізували багато моментів, але з іншого боку не можна не відзначити Рустама Худжамова. Він сьогодні в ряді епізодів виручив свою команду. Буду відвертий, післясмак після матчу не найприємніший. Такі матчі хочеться вигравати. Хочу привітати Вісенте з дебютом. У перерві йому вдалося знайти потрібні слова. Тренер дуже емоційно закликав нас не здаватися. Він - відмінний мотиватор. Прикро пропускати гол, коли у суперника в першому таймі всього один удар в площину воріт. Тренер воротарів Володимир Савченко акцентує нашу увагу на те, що ми занадто багато пропускаємо. Будемо намагатися мінімізувати цей показник», - сказав Кринський.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!