Сергій РЕБРОВ: «Вболівальники Динамо чекають участі в Лізі чемпіонів»

Наставник «Ференцвароша» - про роботу в Угорщині, гру в теніс зі Стаховським і про фанів «Динамо»

Сергій РЕБРОВ: «Вболівальники Динамо чекають участі в Лізі чемпіонів»
© ФК Ференцварош. Сергій Ребров

Головний тренер «Ференцвароша» Сергій Ребров в неділю побував на матчі Кубку Девіса Угорщина - Україна. Наставник чемпіона Угорщини підтримував українську команду в цілому, а також свого кума Сергія Стаховського особисто. Першу половину ігрового дня Ребров разом із сім'єю провів на трибуні поруч з українськими уболівальниками, трохи пізніше пересів в бокси, де тінь рятувала від палючого сонця. А закінчував спостерігати за ходом останнього матчу, перебуваючи поруч із командою.

Після закінчення тенісного матчу Сергій Ребров дав ексклюзивне інтерв'ю SPORT.UA.

У суботу «Ференцварош» впевнено виграв матч чемпіонату Угорщини. Які завдання стоять перед командою в новому сезоні?
— Ніхто не ставить завдань «на п'ятирічку». Всі задоволені, що виграли 30-е чемпіонство. Зараз працюємо, намагаємося виграти кожен матч. Всі цілі рано чи пізно будуть досягнуті. 

 — У четвер ви стартуєте в груповому раунді Ліги Європи. Перший суперник — «Еспаньол», який в кваліфікації вибив «Зорю». З Віктором Скрипником не спілкувалися з приводу іспанського клубу?

— Ні, з Віктором я не говорив. Але у нас є достатньо відеоматеріалів, наш тренер переглядав їхні матчі. І сьогоднішню гру ( «Ейбар» - «Еспаньол». - Прим. Sport.ua) він теж дивиться. В цілому, можу сказати, що інформації більш ніж достатньо. Думаю, її нам вистачить.

— Як оціните інших суперників по групі — «Лудогорець», ЦСКА?
— У групі всі команди сильні. 15 років «Ференцварош» не був у груповій стадії Ліги Європи. Тому я вважаю, що вихід туди — вже великий успіх для команди. Будемо працювати, будемо боротися за кожне очко. Ліга Європи — дуже цікавий турнір і вболівальники з нетерпінням чекають матчів.

Фото Сергій Конторчик

— У матчі-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів «Ференцварош» крупно програв загребському «Динамо». Як вдалося налаштувати команду на відбір Ліги Європи?
— Це футбол, трапиться може і не таке. Без поразок не буде перемог. Ми проаналізували двоматчеве протистояння з хорватами, зробили висновки, добре налаштувалися на «Судуву» і пройшли в груповий раунд.

Навіть незважаючи на поразку, вболівальники команду тепло підтримали. В Україні уявити подібне після 0:4 складно. Чим відрізняється менталітет українських і угорських уболівальників?
— Тут теж дуже вимогливі вболівальники. Але вони приземлені, розуміють можливості команди. Вони бачили, що команда старалася. Ми можемо програти і 0:4, і 0:5, але, якщо видно, що команда боролася — вони будуть аплодувати. Я думаю, що гравці це заслужили.

За рахунку 0:1 у нас було багато шансів, але, коли пропустили другий м'яч, потрібно було забивати 3 і це було практично нереально. Загалом, культури у вболівальників тут трохи більше.

Наприклад, якщо взяти київське «Динамо», то вболівальники чекають від команди участі в груповому раунді Ліги чемпіонів, всі живуть тими іграми і тими перемогами, які були в минулому. Тут же 15 років «Ференцварош» не добивався серйозних успіхів в єврокубках, тому участь в груповому турнірі Ліги Європи для нашої команди на даний момент — велике досягнення.

— Ви з сім'єю прийшли підтримати Сергія Стаховського на Кубку Девіса. (Стаховський також живе в Будапешті і є кумом Реброва - Прим. Sport.ua). Чи граєте з кумом в тенісбол у вільний час?
— Ми граємо в теніс. Він на половину майданчика, а я — на весь. Звичайно ж, він виграє. Ми граємо до 7, у мене завдання не програти більше, ніж 4:7. Іноді мені це вдається.

Фото Sport.ua. Сергій Ребров з дітьми та своїм кумом - Сергієм Стаховським.

— А ще з якимись відомими тенісистами перетинаєтеся на кортах Будапешта?
— Я багато граю в теніс, із тренером Стаховського, наприклад. Пару граю. Якщо є час, то завжди вибираюся пограти в теніс. Мені це дуже цікаво.

— Ви — чи не єдиний успішний український тренер, який працює на високому рівні за кордоном. У чому головна проблема інших українських фахівців?
— Не знаю, які проблеми у інших українських тренерів. Давайте не будемо характеризувати всіх тренерів одразу. Хтось працює успішно, хтось — ні. Дуже важливо знати мову не тільки для того, щоб працювати тренером, а й для того, щоб розвиватися, спілкуватися з людьми по всьому світу. Я думаю, що мова — це дуже важливий інструмент для кожної людини.

— Як вам зміни в збірній України?
— Команда грає в футбол першим номером, домінує на полі. Мені це дуже подобається. Звичайно, іноді бувають і не такі яскраві гри, але саме напрямок розвитку збірної мені дуже подобається. Думаю, що він подобається і вболівальникам. Головне, що це дає результат. Комусь може подобається такий футбол, комусь оборонний, але в футболі дуже важливий результат.

— Розкажіть, як в Угорщині йдуть справи зі спортивними експертами. Є фахівці калібру Віктора Леоненка?
— На жаль, я не розумію угорську мову. Але, коли був на телебаченні, всі ставилися дуже доброзичливо. А у нас такі канали ... Завжди вирішує політика каналу. Що стосується Леоненка, то канал сам вирішує, чи тримати таку людину, чи ні.

— Чи можете підтвердити інформацію про те, що ви рекомендували Вісенте Гомеса «Олімпіку»?
— Без коментарів.

Володимир КЛЕПАЧ, Sport.ua з Будапешта

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Д. Быков
      Д. Быков, 17.09.2019 09:37
    -1
    «Сергей РЕБРОВ: «Болельщики Динамо ждут участия в Лиге чемпионов».
    Бхахахахаха!
    dima.krot
      dima.krot, 17.09.2019 00:45
    0
    Вылет Динамо из этой ЛЧ я бы приравнял к вылету Суркиса из Динамо.
    Ничто не стоит устроить мини-майдан у стадиона Лобановского с требованием ухода Суркиса и продажи Динамо арабам.
    P/S/ C арабами ПСЖ, Ман-Сити и прочие клубы из конца таблицы стали мировыми ГРАНДАМИ!!!!!! А СукиС убивает не только клуб, а и весь чемпионат.
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 17.09.2019 00:31
    -1
    Ukraine, 16.09.2019 13:01
    Я вболівальник.
    Але ДК бажаю провалу по повній.
    Надіюсь тоді Суркісь щось зрозуміє
    Є ще куди падати хоопці ... є
    А для чого чекати дна улюбленої команди?Чи може щось зміниться якщо в четвер команда раптом виграє у Мальме?Чому би фанам Динамо не поставити вимогу перед власником клубу продати його?Принаймі виставити на торги!!! Чому арабські шейхи купляють англійськи чи французьські клуби і їм би не купити Динамо?З*явиться новий менежмент клубу,клуб буде розвиватися!!!Розвиватися як кожен нормальний клуб,а не буде зібрання бувших динамівців .
    Geniyfootball1985
    online
      Geniyfootball1985, 17.09.2019 00:16
    0
    KoPoJIb_KpoToB, 16.09.2019 20:17
    Адекватные болельщики Динамо ,уже давно ничего не ждут . А после матча с Десной , тем более не ждут !
    Браво реальный коммент от болельщика Динамо
    Pavlo
      Pavlo, 16.09.2019 22:35
    0
    Игры неты и ничего нету, так что обидно но я щас ни чего не жду...
    Kherson384
      Kherson384, 16.09.2019 21:09
    -2
    Ukraine, 16.09.2019 13:01
    Я вболівальник.
    Але ДК бажаю провалу по повній.
    Надіюсь тоді Суркісь щось зрозуміє
    Є ще куди падати хоопці ... є
    Хозяина клуба нужно менять. Пусть не жлобится. Если порядок навести не может.
    KoPoJIb_KpoToB
      KoPoJIb_KpoToB, 16.09.2019 20:17
    +4
    Адекватные болельщики Динамо ,уже давно ничего не ждут . А после матча с Десной , тем более не ждут !
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 16.09.2019 17:34
    0
    Не дождутся с этими физруками и этим президентом, долбодятлом!!
    Alex86 1
    online
    Alex86 1, 16.09.2019 17:11
    +1
    Shevchenka2019, 16.09.2019 14:04
    А 4 допінгованих,як нашкребли?)
    Видимо неслучайно, но шахта хоть игру обычно показывает, хоть и получает регулярно мордой в газон
    MaxUa
    online
    MaxUa, 16.09.2019 15:59
    0
    Для наших болельщиков важен результат. Либо ты первый, либо ты никто. В этом видимо есть отголоски имперских амбиций.
    Geniyfootball1985
    online
      Geniyfootball1985, 16.09.2019 15:47
    +1
    Болельщики Динамо ждут лигу чемпионов,а что там делать с такой игрой???
    KoPoJIb_KpoToB
      KoPoJIb_KpoToB, 16.09.2019 15:30
    -5
    Последние место в группе займёт Фаренцварош . Эспаньел минимум 4 отгрузит.
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 16.09.2019 14:42
    -1
    Shevchenka2019, 16.09.2019 14:04
    А 4 допінгованих,як нашкребли?)
    наверное единственное что вам остается делать, так это обсырать Шахту)) мне вас жалко
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 16.09.2019 14:39
    -1
    Shevchenka2019, 16.09.2019 12:59
    Скажи це шьюхтьору....скільки від мансіті получили?))))
    вы такие интересные. Шахта по краййней мере играет с топами и проходит бронзового призера германии
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 16.09.2019 14:05
    +4
    Ребров ставил Динамо атакующий футбол. Хацкевич - от обороны, совсем не присущий Динамо.
    Как по мне, Ребров для Динамо сегодня просто лучший вариант.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 16.09.2019 14:04
    -3
    Alex86 1, 16.09.2019 13:32
    Я имею в виду когда результаты как при демьяненко, шахта хоть на 3ее место нашкребает обычно, сомнительно что это дк способно даже на это, а 5-6 матчей влета ... смысл выходить туда. Хотя в этом году и за ЛЕ стремно
    А 4 допінгованих,як нашкребли?)
    Omen
    online
      Omen, 16.09.2019 14:01
    -5
    Да позор болельщикам Динамо и админам этого сайта. Если бы не болели за это гнилое ДК, а приходили и говном поливали, может и задумалося бы руководство клуба. А так тащат за уши везде этот говноклюб.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.09.2019 13:36
    +1
    Ukraine, 16.09.2019 13:01
    Я вболівальник.
    Але ДК бажаю провалу по повній.
    Надіюсь тоді Суркісь щось зрозуміє
    Є ще куди падати хоопці ... є
    О чем можно говорить если дк уже занимало даже четвертое место в чукре и повторяло анти рекорд спартака в лч? На круговорот физруков это не повлияло ни малейшим образом, а ск лет уже прошло ведь с тех пор.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.09.2019 13:32
    0
    Shevchenka2019, 16.09.2019 12:59
    Скажи це шьюхтьору....скільки від мансіті получили?))))
    Я имею в виду когда результаты как при демьяненко, шахта хоть на 3ее место нашкребает обычно, сомнительно что это дк способно даже на это, а 5-6 матчей влета ... смысл выходить туда. Хотя в этом году и за ЛЕ стремно
    George Abuladze
      George Abuladze, 16.09.2019 13:05
    +3
    Команду нормальную сделайте, чтоб играла, тренера пригласите без сердца Динамовского, зачем болельщикам смотреть сейчас извращения в Лиге Чемпионов, не дай бог, была б еще та стыдоба в этом году
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 16.09.2019 11:22
    +16
    Серёга, вернись!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 16.09.2019 13:01
    +11
    Я вболівальник.
    Але ДК бажаю провалу по повній.
    Надіюсь тоді Суркісь щось зрозуміє
    Є ще куди падати хоопці ... є
    Владимир Любченко
      Владимир Любченко, 16.09.2019 12:50
    +5
    По поводу шахтёра можно поспорить,это наверное единственный клуб на территории СНГ,который по крайне мере не работает в минус,там с коммерцией все ок
    KoPoJIb_KpoToB
      KoPoJIb_KpoToB, 16.09.2019 20:17
    +4
    Адекватные болельщики Динамо ,уже давно ничего не ждут . А после матча с Десной , тем более не ждут !
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 16.09.2019 14:05
    +4
    Ребров ставил Динамо атакующий футбол. Хацкевич - от обороны, совсем не присущий Динамо.
    Как по мне, Ребров для Динамо сегодня просто лучший вариант.
    pike1
    online
      pike1, 16.09.2019 12:59
    +4
    Сергей Долина, 16.09.2019 12:52
    Как болейщики могут аплодировать, когда команда проигрывает 0 : 4 или 0 : 5 , по словам Реброва? И что это за такая борьба?
    Он же сказал что болельщики адекватно оценивают возможность команды, а не как у нас от Шахтёра ждут победу над МС, простите, но даже ничья будет огромной сенсацией
    Роман Захарчук
      Роман Захарчук, 16.09.2019 11:45
    +4
    Что касается Леоненко, то канал сам решает держать ли такого человека, или нет.
    Судя по ответу , он не очень то считает Леоненка експертом
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 16.09.2019 13:05
    +3
    Команду нормальную сделайте, чтоб играла, тренера пригласите без сердца Динамовского, зачем болельщикам смотреть сейчас извращения в Лиге Чемпионов, не дай бог, была б еще та стыдоба в этом году
    Trollface
    online
      Trollface, 16.09.2019 11:39
    +3
    Зачем ему это болото?
    Alex86 1
    online
    Alex86 1, 16.09.2019 17:11
    +1
    Shevchenka2019, 16.09.2019 14:04
    А 4 допінгованих,як нашкребли?)
    Видимо неслучайно, но шахта хоть игру обычно показывает, хоть и получает регулярно мордой в газон
    Geniyfootball1985
    online
      Geniyfootball1985, 16.09.2019 15:47
    +1
    Болельщики Динамо ждут лигу чемпионов,а что там делать с такой игрой???
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.09.2019 13:36
    +1
    Ukraine, 16.09.2019 13:01
    Я вболівальник.
    Але ДК бажаю провалу по повній.
    Надіюсь тоді Суркісь щось зрозуміє
    Є ще куди падати хоопці ... є
    О чем можно говорить если дк уже занимало даже четвертое место в чукре и повторяло анти рекорд спартака в лч? На круговорот физруков это не повлияло ни малейшим образом, а ск лет уже прошло ведь с тех пор.
    dima.krot
      dima.krot, 17.09.2019 00:45
    0
    Вылет Динамо из этой ЛЧ я бы приравнял к вылету Суркиса из Динамо.
    Ничто не стоит устроить мини-майдан у стадиона Лобановского с требованием ухода Суркиса и продажи Динамо арабам.
    P/S/ C арабами ПСЖ, Ман-Сити и прочие клубы из конца таблицы стали мировыми ГРАНДАМИ!!!!!! А СукиС убивает не только клуб, а и весь чемпионат.
    Geniyfootball1985
    online
      Geniyfootball1985, 17.09.2019 00:16
    0
    KoPoJIb_KpoToB, 16.09.2019 20:17
    Адекватные болельщики Динамо ,уже давно ничего не ждут . А после матча с Десной , тем более не ждут !
    Браво реальный коммент от болельщика Динамо
    Pavlo
      Pavlo, 16.09.2019 22:35
    0
    Игры неты и ничего нету, так что обидно но я щас ни чего не жду...
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 16.09.2019 17:34
    0
    Не дождутся с этими физруками и этим президентом, долбодятлом!!
    MaxUa
    online
    MaxUa, 16.09.2019 15:59
    0
    Для наших болельщиков важен результат. Либо ты первый, либо ты никто. В этом видимо есть отголоски имперских амбиций.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.09.2019 13:32
    0
    Shevchenka2019, 16.09.2019 12:59
    Скажи це шьюхтьору....скільки від мансіті получили?))))
    Я имею в виду когда результаты как при демьяненко, шахта хоть на 3ее место нашкребает обычно, сомнительно что это дк способно даже на это, а 5-6 матчей влета ... смысл выходить туда. Хотя в этом году и за ЛЕ стремно
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.09.2019 12:10
    0
    Если получать там кошелки по 0:4, то лучше обойтись без такого участия