Віталій МИКОЛЕНКО: «Дві помилки — два голи»

Футболіст «Динамо» розчарований поразкою від «Десни» (1:2)

Віталій МИКОЛЕНКО: «Дві помилки — два голи»
© ФК Динамо Київ. Віталій Миколенко
20-річний захисник київського «Динамо» Віталій Миколенко прокоментував поразку від «Десни» (1:2) в поєдинку 7-го ранку УПЛ.
 
«Відчуваю себе погано, тому що через мою помилку пропустили другий м'яч. Хотів би вибачитися перед уболівальниками, командою. І хотів би сказати спасибі уболівальникам, які приходять на матчі.
 
Не хотів би говорити, що відбувається в роздягальні. Зараз момент не з кращих.
 
Кожен гравець «Динамо» задається питанням, коли вже виграємо. Я намагаюся розібратися в собі. Але нічого не виходить. Дві помилки — два голи», — сказав Миколенко.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Динамоманія

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Ваня
      Ваня, 16.09.2019 14:15
    0
    Viktor Zhdanov, 16.09.2019 11:54
    Дорогой внучек, Виталий, а вы знаете старую футбольную поговорку:
    - пусть соперники нам забьет сколько мячей, сколько смогут! А мы - сколько захотим.
    Пропускать мячи в свои ворота не стыдно и не преступно, а вот не бить по воротам противника, и не забивать мячи в них, вот это преступно и не простительно.
    Так вони били, раніше стільки ударів було за 2-3 матчі як з Десною за один, але не це головне, команду загробив Хац бо повторююсь ще таких бездарних зборів як в це літнє міжсезоння я ще не бачив, тай Лесь не той тренер що може вивести команду з перш за все психологічної ями, а вже потім фізика, тактика і т.д.
    Viktor Zhdanov
      Viktor Zhdanov, 16.09.2019 11:54
    +1
    Дорогой внучек, Виталий, а вы знаете старую футбольную поговорку:
    - пусть соперники нам забьет сколько мячей, сколько смогут! А мы - сколько захотим.
    Пропускать мячи в свои ворота не стыдно и не преступно, а вот не бить по воротам противника, и не забивать мячи в них, вот это преступно и не простительно.
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 16.09.2019 11:26
    +2
    yuryan, 16.09.2019 09:08
    Дуже шкода... що не дали довше попрацювати Реброву з командою... тоді по крайній мірі Динамо грало у футбол! Були заготовки, тактика.... так не без помилок... але... те що є зараз це плідна робота хацкевича... помножена на коефіцієнт Леся який майже дорівнює 0!
    За 20 років вболівання за Дк... такого дна ще не бачив(вони досягли його ще при Хацкевичові, а зараз таке враження що в цьому дні знайшли ще печеру якусь)! Вибачте, та наболіло вже... в 21 столітті грати «бий - біжи»... думаю що з такою грою дк програє навіть більшості команд з першої ліги...
    Думаю різниця в м’ячах Мальме-Дк буде більшою ніж різниця Ман-Сіті-ШД
    Ребруха был реалистом и знал, что таким составом играть можно только от обороны. Не слушал критиков, которым по душе поражения, но в красивом атакующем стиле. Вот, вчера проиграли в красивом, атакующем стиле...
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 16.09.2019 10:57
    +2
    Тренируйся больше и работай над ошибками, чтобы их не допускать!
    Владислав Ткаченко
      Владислав Ткаченко, 16.09.2019 09:15
    0
    Ошибися Суркис,по-жизни
    yuryan
    yuryan, 16.09.2019 09:08
    +5
    Дуже шкода... що не дали довше попрацювати Реброву з командою... тоді по крайній мірі Динамо грало у футбол! Були заготовки, тактика.... так не без помилок... але... те що є зараз це плідна робота хацкевича... помножена на коефіцієнт Леся який майже дорівнює 0!
    За 20 років вболівання за Дк... такого дна ще не бачив(вони досягли його ще при Хацкевичові, а зараз таке враження що в цьому дні знайшли ще печеру якусь)! Вибачте, та наболіло вже... в 21 столітті грати «бий - біжи»... думаю що з такою грою дк програє навіть більшості команд з першої ліги...
    Думаю різниця в м’ячах Мальме-Дк буде більшою ніж різниця Ман-Сіті-ШД
    common_sense
    online
      common_sense, 16.09.2019 07:04
    +2
    не фартит хочешь сказать?) работать нужно)
    yuryan
    online
    yuryan, 16.09.2019 09:08
    +5
    Дуже шкода... що не дали довше попрацювати Реброву з командою... тоді по крайній мірі Динамо грало у футбол! Були заготовки, тактика.... так не без помилок... але... те що є зараз це плідна робота хацкевича... помножена на коефіцієнт Леся який майже дорівнює 0!
    За 20 років вболівання за Дк... такого дна ще не бачив(вони досягли його ще при Хацкевичові, а зараз таке враження що в цьому дні знайшли ще печеру якусь)! Вибачте, та наболіло вже... в 21 столітті грати «бий - біжи»... думаю що з такою грою дк програє навіть більшості команд з першої ліги...
    Думаю різниця в м’ячах Мальме-Дк буде більшою ніж різниця Ман-Сіті-ШД
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 16.09.2019 11:26
    +2
    yuryan, 16.09.2019 09:08
    Дуже шкода... що не дали довше попрацювати Реброву з командою... тоді по крайній мірі Динамо грало у футбол! Були заготовки, тактика.... так не без помилок... але... те що є зараз це плідна робота хацкевича... помножена на коефіцієнт Леся який майже дорівнює 0!
    За 20 років вболівання за Дк... такого дна ще не бачив(вони досягли його ще при Хацкевичові, а зараз таке враження що в цьому дні знайшли ще печеру якусь)! Вибачте, та наболіло вже... в 21 столітті грати «бий - біжи»... думаю що з такою грою дк програє навіть більшості команд з першої ліги...
    Думаю різниця в м’ячах Мальме-Дк буде більшою ніж різниця Ман-Сіті-ШД
    Ребруха был реалистом и знал, что таким составом играть можно только от обороны. Не слушал критиков, которым по душе поражения, но в красивом атакующем стиле. Вот, вчера проиграли в красивом, атакующем стиле...
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 16.09.2019 10:57
    +2
    Тренируйся больше и работай над ошибками, чтобы их не допускать!
    common_sense
    online
      common_sense, 16.09.2019 07:04
    +2
    не фартит хочешь сказать?) работать нужно)
    Viktor Zhdanov
      Viktor Zhdanov, 16.09.2019 11:54
    +1
    Дорогой внучек, Виталий, а вы знаете старую футбольную поговорку:
    - пусть соперники нам забьет сколько мячей, сколько смогут! А мы - сколько захотим.
    Пропускать мячи в свои ворота не стыдно и не преступно, а вот не бить по воротам противника, и не забивать мячи в них, вот это преступно и не простительно.
    Ваня
      Ваня, 16.09.2019 14:15
    0
    Viktor Zhdanov, 16.09.2019 11:54
    Дорогой внучек, Виталий, а вы знаете старую футбольную поговорку:
    - пусть соперники нам забьет сколько мячей, сколько смогут! А мы - сколько захотим.
    Пропускать мячи в свои ворота не стыдно и не преступно, а вот не бить по воротам противника, и не забивать мячи в них, вот это преступно и не простительно.
    Так вони били, раніше стільки ударів було за 2-3 матчі як з Десною за один, але не це головне, команду загробив Хац бо повторююсь ще таких бездарних зборів як в це літнє міжсезоння я ще не бачив, тай Лесь не той тренер що може вивести команду з перш за все психологічної ями, а вже потім фізика, тактика і т.д.
    Владислав Ткаченко
    online
      Владислав Ткаченко, 16.09.2019 09:15
    0
    Ошибися Суркис,по-жизни