Віктор ЛЕОНЕНКО: «У першому таймі грала лише Зоря»

Спеціаліст розкритикував гру «Шахтаря» в першій частині матчу з луганчанами

© ТК Футбол. Віктор Леоненко
Колишній нападник київського «Динамо» Віктор Леоненко розкритикував гру донецького «Шахтаря» в першому таймі матчу 7-го туру УПЛ проти «Зорі» (4:3).

«Перший тайм лише «Зоря» і грала. Шахтар забив на 42-й хвилині — перший удар перетворився на перший гол. У першому таймі «Зоря» виглядала краще, це навіть не обговорюється», — сказав Леоненко в ефірі програми «Великий футбол».
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!