Яремчук забив за Гент 7 голів у 9 матчах нового сезону

Український форвард демонструє хорошу результативність

Яремчук забив за Гент 7 голів у 9 матчах нового сезону
© ФК Гент. Роман Яремчук
23-річний український нападник «Гента» Роман Яремчук відзначився голом у матчі 7-го туру чемпіонату Бельгії проти «Мехелена» (2:0, триває другий тайм).
 
На 29-й хвилині зустрічі форвард збірної України відкрив рахунок в поєдинку.
 
Відзначимо, що цей гол став для Яремчука 7-м в 9 матчах нового сезону за «Гент». Також в активі українця 3 результативних паси.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Александр Ковтун
      Александр Ковтун, 15.09.2019 23:08
    +1
    та не он сырой ! вон в динамо его сырым считают а белгийцы просто не розбераются в футболе))
    Тролль
      Тролль, 15.09.2019 21:02
    0
    Lucky Lucky, 15.09.2019 20:09
    он никакой, нужно шмораеса на поле...кукарекайте дальше, черти)
    Еще Зозулядрочеры есть..или были..
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 15.09.2019 20:59
    +6
    Лучший украинский форвард на данный момент. И тут двух мнений быть не может
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 15.09.2019 20:09
    +4
    он никакой, нужно шмораеса на поле...кукарекайте дальше, черти)
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 15.09.2019 20:59
    +6
    Лучший украинский форвард на данный момент. И тут двух мнений быть не может
    Lucky Lucky
    online
      Lucky Lucky, 15.09.2019 20:09
    +4
    он никакой, нужно шмораеса на поле...кукарекайте дальше, черти)
    Александр Ковтун
      Александр Ковтун, 15.09.2019 23:08
    +1
    та не он сырой ! вон в динамо его сырым считают а белгийцы просто не розбераются в футболе))
    Тролль
      Тролль, 15.09.2019 21:02
    0
    Lucky Lucky, 15.09.2019 20:09
    он никакой, нужно шмораеса на поле...кукарекайте дальше, черти)
    Еще Зозулядрочеры есть..или были..