Кубок Девіса. Стаховський переміг на тай-брейку і зрівняв рахунок

Переможця в протистоянні України та Угорщини визначить п'ятий матч

Кубок Девіса. Стаховський переміг на тай-брейку і зрівняв рахунок
© Sport.ua. Сергій Стаховський
У четвертому матчі протистояння чоловічих команд Угорщини та України в рамках матчевої зустрічі Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса Сергій Стаховський зіграв проти Мартона Фучовіча.
 
У другому поєдинку фінального ігрового дня перші номери команд віддали всі сили на грунтовому корті. У першому сеті угорець був сильніше, проте в другому Стаховський знайшов свою гру і досить впевнено перевів гру в третю партію.
 
Вирішальний сет затягнувся до тай-брейка, де перемогу здобув українець.
 
Кубок Девіса 2019. Європа/Африка. Група 1
 
Україна – Угорщина. 4-й матч.
 
Сергій Стаховський – Мартон Фучовіч – 5:7, 6:3, 7:6(3)
 
У матчі Кубка Девіса в Будапешті рахунок знову став рівним (2:2). Попереду ще поєдинок Іллі Марченка проти Аттіли Балажа, в якому визначиться переможець.
 
Відеофрагмент: сетбол першого сету
 
 
Відеофрагмент: сетбол другого сету
 
 
Відеофрагмент: матчбол
 
 
Фотогалерея матчу
 
 
 
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 15.09.2019 20:41
    0
    Молодчина Стах.Но Марчелла порешает по-своему один х...
    Elis
      Elis, 15.09.2019 19:42
    -2
    KREKER, 15.09.2019 19:24
    Левченка Олексія ще можна
    KREKER
      KREKER, 15.09.2019 19:24
    0
    Elis, 15.09.2019 19:09
    А ви пропонуєте кого ставити? Світоліну?
    Левченка Олексія ще можна
    KREKER
      KREKER, 15.09.2019 19:24
    0
    Elis, 15.09.2019 19:09
    А ви пропонуєте кого ставити? Світоліну?
    Левченка Олексія ще можна
    Elis
      Elis, 15.09.2019 19:09
    0
    Алексей Левченко, 15.09.2019 18:52
    Жаль Серегиных усилий, днище Марченко один фиг сольет.
    А ви пропонуєте кого ставити? Світоліну?
    Алексей Левченко
      Алексей Левченко, 15.09.2019 18:52
    -1
    Жаль Серегиных усилий, днище Марченко один фиг сольет.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 15.09.2019 18:27
    +2
    Серёга да, супер.
    Но комментаторы на Першому... Проходят года, а условный "Савелий" (не важно, что женщина) продолжает портить трансляции.
    Ну неужели в Украине нет никого, кто мог бы нормально комментировать игру??
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 15.09.2019 18:26
    +8
    Несподівано, але Сергій виявився фізично і психологічно краще готовим за суперника, хоча обидва грали проводили третю гру. Та і не зламався після неподачі на матч. Такої кількості помилок від Фучовіча у простих ситуаціях ніколи не бачив. Але це не применшує заслуги Стаха, який, враховуючи покриття, зробив маленьке тенісне чудо. Ми в грі!
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 15.09.2019 18:15
    +14
    Сергій - борець до мізку костей!!! Патріот - грав як лев!!! Отак молоді потрібно за країну вигризати перемоги!!!
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 15.09.2019 18:15
    +14
    Сергій - борець до мізку костей!!! Патріот - грав як лев!!! Отак молоді потрібно за країну вигризати перемоги!!!
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 15.09.2019 18:26
    +8
    Несподівано, але Сергій виявився фізично і психологічно краще готовим за суперника, хоча обидва грали проводили третю гру. Та і не зламався після неподачі на матч. Такої кількості помилок від Фучовіча у простих ситуаціях ніколи не бачив. Але це не применшує заслуги Стаха, який, враховуючи покриття, зробив маленьке тенісне чудо. Ми в грі!
    Vladdal
    online
      Vladdal, 15.09.2019 18:27
    +2
    Серёга да, супер.
    Но комментаторы на Першому... Проходят года, а условный "Савелий" (не важно, что женщина) продолжает портить трансляции.
    Ну неужели в Украине нет никого, кто мог бы нормально комментировать игру??
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 15.09.2019 20:41
    0
    Молодчина Стах.Но Марчелла порешает по-своему один х...
    KREKER
      KREKER, 15.09.2019 19:24
    0
    Elis, 15.09.2019 19:09
    А ви пропонуєте кого ставити? Світоліну?
    Левченка Олексія ще можна
    KREKER
      KREKER, 15.09.2019 19:24
    0
    Elis, 15.09.2019 19:09
    А ви пропонуєте кого ставити? Світоліну?
    Левченка Олексія ще можна
    Elis
      Elis, 15.09.2019 19:09
    0
    Алексей Левченко, 15.09.2019 18:52
    Жаль Серегиных усилий, днище Марченко один фиг сольет.
    А ви пропонуєте кого ставити? Світоліну?