Віктор СКРИПНИК: «Краще так програти, ніж стояти автобусом з Шахтарем»

Наставник прокоментував видовищний матч

Віктор СКРИПНИК: «Краще так програти, ніж стояти автобусом з Шахтарем»
© zarya-lugansk.com

«Зоря» в матчі проти «Шахтаря» вела по ходу зустрічі 2:0, проте в підсумку поступилася 3:4, пропустивши в кінці поєдинку.

Гру прокоментував наставник «Зорі» Віктор Скрипник.

«По-перше, вітаю «Шахтар» з перемогою. Поразка, за яку не соромно. Ми зіграли так, як хотіли. Намагалися противника спантеличити. Були два швидких форварда, є Будківський, який додавав росту в атаці. Допускали помилки, але я не можу сказати їм погані слова. Хлопці віддавалися на полі, але були помилки».

«Подивимося, яка буде реакція. Хотілося заробити очки, але грали ми гідно, це вселяє оптимізм. Не все у нас виходить, і це було видно ще в матчі з «Еспаньолом».

«Перший тайм хороший, і при 2:3 ми намагалися йти в атаку. Ми дійсно намагалися обіграти «Шахтар». Краще така поразка, ніж стояти автобусом і програти 0:1. Забили 3 на виїзді», - сказав Скрипник.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 15.09.2019 04:57
    0
    RooDiK312, 14.09.2019 19:38
    Гарний результат, МОЛОДЦІ, було приємно дивитися.
    Forever_young_14
      Forever_young_14, 14.09.2019 21:52
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Пидвирный, 14.09.2019 21:50
    Краще все ж таки виграти. Чорні після цигана давно посередня команда. ПСИХОЛОГІЯ у всіх команд ліги вкрай на дуже низькому рівні. Бачать футболку чорних і вже себе хоронять. Ви могли 3 забити. Чорні скоро впадуть, запам'ятайте мої слова.
    Баба Ванга ты штоле???
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 14.09.2019 21:50
    -6
    Краще все ж таки виграти. Чорні після цигана давно посередня команда. ПСИХОЛОГІЯ у всіх команд ліги вкрай на дуже низькому рівні. Бачать футболку чорних і вже себе хоронять. Ви могли 3 забити. Чорні скоро впадуть, запам'ятайте мої слова.
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 14.09.2019 20:56
    +10
    Как минимум за этот подход стоит их поддерживать.
    jwls1914
      jwls1914, 14.09.2019 20:27
    +7
    Ukraine, 14.09.2019 19:31
    Золоті слова
    1 - шахта
    2 - Зоря
    3 - Ворскла
    4 - ДК в кваліфікації на ЛЕ в следующем году уступают и не попадают.
    Ворскла? Я с Полтавы, но Ворсклу в тройке не вижу) Скорее, Александрия. Хотя трансферы дают слабую надежду, но хотелось бы и толкового тренера увидеть
    Kevko
    online
      Kevko, 14.09.2019 20:24
    +12
    Все правильно. Молодцы! Играли в футбол, играли за победу!
    Добавить бы еще физической выносливости.
    Forever_young_14
      Forever_young_14, 14.09.2019 19:45
    +25
    Коментар згорнуто. Показати
    Мои поздравления Заре за великолепную игру. Браво Скрипник!
    RooDiK312
      RooDiK312, 14.09.2019 19:38
    +7
    Гарний результат, МОЛОДЦІ, було приємно дивитися.
    Ukraine
    online
      Ukraine, 14.09.2019 19:31
    +17
    russol30, 14.09.2019 19:14
    Золоті слова, удачі дальше і щоб зайняли друге місце, може тоді щось Суркісу дійде)
    Золоті слова
    1 - шахта
    2 - Зоря
    3 - Ворскла
    4 - ДК в кваліфікації на ЛЕ в следующем году уступают и не попадают.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 14.09.2019 19:24
    +17
    Коментар згорнуто. Показати
    Играли хорошо, без сомнения, Шахтер в пером тайме был обескуражен. И в этом заслуга конечно тренера!!
    Руслан Сиренко
      Руслан Сиренко, 14.09.2019 19:17
    +6
    russol30, 14.09.2019 19:14
    Золоті слова, удачі дальше і щоб зайняли друге місце, може тоді щось Суркісу дійде)
    Что например? Было уже и 3-4 при блохе
    Алексей Ильин
    online
      Алексей Ильин, 14.09.2019 19:15
    +23
    Умница Скрипник, всё верно! Наиграешь свою команду и будешь брать регулярно очки и с Шахтой и Динамо, команда развивается, это видно!
    russol30
    online
      russol30, 14.09.2019 19:14
    +28
    Золоті слова, удачі дальше і щоб зайняли друге місце, може тоді щось Суркісу дійде)
    russol30
    online
      russol30, 14.09.2019 19:14
    +28
    Золоті слова, удачі дальше і щоб зайняли друге місце, може тоді щось Суркісу дійде)
    Forever_young_14
      Forever_young_14, 14.09.2019 19:45
    +25
    Коментар згорнуто. Показати
    Мои поздравления Заре за великолепную игру. Браво Скрипник!
    Алексей Ильин
    online
      Алексей Ильин, 14.09.2019 19:15
    +23
    Умница Скрипник, всё верно! Наиграешь свою команду и будешь брать регулярно очки и с Шахтой и Динамо, команда развивается, это видно!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 14.09.2019 19:31
    +17
    russol30, 14.09.2019 19:14
    Золоті слова, удачі дальше і щоб зайняли друге місце, може тоді щось Суркісу дійде)
    Золоті слова
    1 - шахта
    2 - Зоря
    3 - Ворскла
    4 - ДК в кваліфікації на ЛЕ в следующем году уступают и не попадают.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 14.09.2019 19:24
    +17
    Коментар згорнуто. Показати
    Играли хорошо, без сомнения, Шахтер в пером тайме был обескуражен. И в этом заслуга конечно тренера!!
    Kevko
    online
      Kevko, 14.09.2019 20:24
    +12
    Все правильно. Молодцы! Играли в футбол, играли за победу!
    Добавить бы еще физической выносливости.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 14.09.2019 20:56
    +10
    Как минимум за этот подход стоит их поддерживать.
    jwls1914
    online
      jwls1914, 14.09.2019 20:27
    +7
    Ukraine, 14.09.2019 19:31
    Золоті слова
    1 - шахта
    2 - Зоря
    3 - Ворскла
    4 - ДК в кваліфікації на ЛЕ в следующем году уступают и не попадают.
    Ворскла? Я с Полтавы, но Ворсклу в тройке не вижу) Скорее, Александрия. Хотя трансферы дают слабую надежду, но хотелось бы и толкового тренера увидеть
    RooDiK312
      RooDiK312, 14.09.2019 19:38
    +7
    Гарний результат, МОЛОДЦІ, було приємно дивитися.
    Руслан Сиренко
      Руслан Сиренко, 14.09.2019 19:17
    +6
    russol30, 14.09.2019 19:14
    Золоті слова, удачі дальше і щоб зайняли друге місце, може тоді щось Суркісу дійде)
    Что например? Было уже и 3-4 при блохе
    Forever_young_14
      Forever_young_14, 14.09.2019 21:52
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Пидвирный, 14.09.2019 21:50
    Краще все ж таки виграти. Чорні після цигана давно посередня команда. ПСИХОЛОГІЯ у всіх команд ліги вкрай на дуже низькому рівні. Бачать футболку чорних і вже себе хоронять. Ви могли 3 забити. Чорні скоро впадуть, запам'ятайте мої слова.
    Баба Ванга ты штоле???
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 15.09.2019 04:57
    0
    RooDiK312, 14.09.2019 19:38
    Гарний результат, МОЛОДЦІ, було приємно дивитися.