Артем ФРАНКОВ: «Львівський футбольний менеджмент – це діагноз»

За останній час в двох львівських командах змінився головний тренер

Артем ФРАНКОВ: «Львівський футбольний менеджмент – це діагноз»
© Лого клубів
Головний редактор тижневика «Футбол» Артем Франков поділився враженнями від зміни тренерів в двох львівських клубах Прем'єр-ліги:
 
«Не хочеться узагальнювати, але львівський футбольний менеджмент це, схоже, діагноз. Щоб з усіх трьох клубів найстабільнішим і навіть солідним на даному етапі здавався «Рух» – треба було постаратися!
 
На зміну історії Чижевський – Санжар в «Карпатах» радісно підкотила історія Блавацький – Мазяр в ПФК «Львів»: в понеділок Мазяр розлучився з «Гірником-Спорт» з причини поганого самопочуття, у вівторок його вже представили в якості нового головного тренера «Львова» . Прикол в тому, що контракт з попереднім клубом, наскільки мені відомо, не розірвано, а отже, продовження даної історії цілком може послідувати. Питання - до президента ГС Петра Каплуна. Ось буде хохма, якщо він запросить попрацювати Богдана Блавацького!
 
Повторюся, Леонід Кучук в «Руху» зараз виглядає ніби перебуває на могутньому острові стабільності і спокою. З початку сезону головних тренерів поміняла вже рівно третина клубів УПЛ: два київських та два львівських. Випереджаємо Іспанію і Англію в чотири рази, хоча клубів там більше».
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 14.09.2019 17:18
    +1
    Penalty, 13.09.2019 22:13
    Вероятно ещё не родился тот Гвардиола, который бы удовлетворил за копеечную зарплату все амбиции местечковых собственников......
    Напрасно вы так думаете, что тренеры работают за копеечные зарплаты. Вы очень сильно ошибаетесь. Знаю очень хорошо одного тренера со 2 лиги, так он плачется, что денег ему катастрофически не хватает ( 15 тысяч зеленых в месяц, плюс бонусы за победы!), и что его собратья по цеху получают больше него, а результаты в их команд - хуже.... Наши тренеры работать за мизер не будут...
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 14.09.2019 16:58
    +1
    І тільки тут вболівальники Карпат і Львова сходяться в одній думці нарахунок франкова))))?
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 14.09.2019 16:56
    0
    Франков це не фамілія, це діагноз!
    Dragon9
      Dragon9, 13.09.2019 23:44
    +3
    Діагноз то твоя тупорила жирна рожа українофобська.
    Ех зарядити би йому раз между його свинячих очей
    alefteev77
      alefteev77, 13.09.2019 23:27
    +2
    Маркевич зі Львова - можливо кращий футбольний тренер України з часів Лобановського.
    Те, що він зробив з Дніпро - це героїзм та майстерність. Так, що львівяни бувають різні на ефективністю менеджменту.
    Франков би краще розбирав улюблене Динамо К. Там роботи непочатий край.
    cucumber
      cucumber, 13.09.2019 23:15
    -2
    Мне нравится как Цыганык постоянно поносит ФК Львов, рассказывает что у этого проекта нет будущего и все такое, а по сути что ФК Карпаты что ФК Львов проводят одну и ту же политику, и разницы между ними особой нет, в турнирной таблице они там рядышком внизу расположены, одиннадцатое и десятое место соответственно. Одновременно увольняют тренеров. Братья близнецы просто.
    wicker
      wicker, 13.09.2019 22:22
    -1
    ПНХ
    PFCLviv
      PFCLviv, 13.09.2019 22:19
    -3
    Ой, хто б це говорив! Нехай про менеджмент свого Динамо краще розкаже... Хто б тут радив!
    Penalty
      Penalty, 13.09.2019 22:13
    +7
    Вероятно ещё не родился тот Гвардиола, который бы удовлетворил за копеечную зарплату все амбиции местечковых собственников......
    Penalty
      Penalty, 13.09.2019 22:13
    +7
    Вероятно ещё не родился тот Гвардиола, который бы удовлетворил за копеечную зарплату все амбиции местечковых собственников......
    Dragon9
      Dragon9, 13.09.2019 23:44
    +3
    Діагноз то твоя тупорила жирна рожа українофобська.
    Ех зарядити би йому раз между його свинячих очей
    alefteev77
    online
      alefteev77, 13.09.2019 23:27
    +2
    Маркевич зі Львова - можливо кращий футбольний тренер України з часів Лобановського.
    Те, що він зробив з Дніпро - це героїзм та майстерність. Так, що львівяни бувають різні на ефективністю менеджменту.
    Франков би краще розбирав улюблене Динамо К. Там роботи непочатий край.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 14.09.2019 17:18
    +1
    Penalty, 13.09.2019 22:13
    Вероятно ещё не родился тот Гвардиола, который бы удовлетворил за копеечную зарплату все амбиции местечковых собственников......
    Напрасно вы так думаете, что тренеры работают за копеечные зарплаты. Вы очень сильно ошибаетесь. Знаю очень хорошо одного тренера со 2 лиги, так он плачется, что денег ему катастрофически не хватает ( 15 тысяч зеленых в месяц, плюс бонусы за победы!), и что его собратья по цеху получают больше него, а результаты в их команд - хуже.... Наши тренеры работать за мизер не будут...
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 14.09.2019 16:58
    +1
    І тільки тут вболівальники Карпат і Львова сходяться в одній думці нарахунок франкова))))?
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 14.09.2019 16:56
    0
    Франков це не фамілія, це діагноз!