Роман Санжар: «Мета Карпат - місце в топ-6 і атакуючий футбол»

Наставник розповів про завдання на сезон

Роман Санжар: «Мета Карпат - місце в топ-6 і атакуючий футбол»
© fckarpaty.com

Нещодавно новим тренером «Карпат» призначили Романа Санжара, який готується до матчу проти «Ворскли», який стане для нього дебютним на чолі команди.

«Перше завдання від клубу - це місце в топ-6. Для початку. А друге - стиль гри повинен змінитися. Керівництво хоче бачити атакуючий стиль гри. Я не боюся труднощів і відчуваю потенціал».

«Упевнений, що ці завдання ми виконаємо», - сказав Санжар.

Зараз команда має 5 очок і займає 11-е місце.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1 / Футбол 2

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    PFCLviv
      PFCLviv, 13.09.2019 22:23
    -2
    Ромку, скажи на шо ставити в букмекерській у ці грі ?!
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 13.09.2019 21:26
    -1
    Ворскла перша поляже перед Санжаром.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.09.2019 20:22
    +5
    на Санжара пох. тимчасовий пасажир на декілька турів. А Димінський реально задовбав зі своїм атакуючим футболом. Купи гравців як в Шахтаря і атакуй собі. Понабирали влітку аматорів, окрім захисту і вони бля атакуючий футбол хочуть, клоуни. будуть з тими лісорубами при атакуючому футболі по 3-5 банок за матч отримувати. Чижевський правильно гру будував, бо з тими слабаками можна лише від захисту грати. Хто там атакувати має?
    Lytvyn
    Lytvyn, 13.09.2019 20:20
    0
    Я вірю, що Роман Миколайович змінить гру команди Карпати.ВІн знає як це зробити. Бажаю йому успіхів!
    wicker
    online
      wicker, 13.09.2019 19:49
    -2
    Удачі! З Богом!
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 13.09.2019 19:46
    +1
    Нажаль Санжар вже десь 14-ий тренер у Карпат за останні 5 років, який дає подібні обіцянки
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 13.09.2019 19:43
    0
    Цель Карпат - место в топ-6 и атакующий футбол.... Ага, а земля плоска і тримається на трьох китах
    PFCLviv
      PFCLviv, 13.09.2019 18:56
    -4
    Роман Санжар: «Мета Карпат - місце в топ-6 і атакуючий футбол»
    ===================
    kerch30
    online
      kerch30, 13.09.2019 18:39
    +1
    И побольше матчей на кантору
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.09.2019 20:22
    +5
    на Санжара пох. тимчасовий пасажир на декілька турів. А Димінський реально задовбав зі своїм атакуючим футболом. Купи гравців як в Шахтаря і атакуй собі. Понабирали влітку аматорів, окрім захисту і вони бля атакуючий футбол хочуть, клоуни. будуть з тими лісорубами при атакуючому футболі по 3-5 банок за матч отримувати. Чижевський правильно гру будував, бо з тими слабаками можна лише від захисту грати. Хто там атакувати має?
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 13.09.2019 19:46
    +1
    Нажаль Санжар вже десь 14-ий тренер у Карпат за останні 5 років, який дає подібні обіцянки
    kerch30
    online
      kerch30, 13.09.2019 18:39
    +1
    И побольше матчей на кантору
    Lytvyn
    Lytvyn, 13.09.2019 20:20
    0
    Я вірю, що Роман Миколайович змінить гру команди Карпати.ВІн знає як це зробити. Бажаю йому успіхів!
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 13.09.2019 19:43
    0
    Цель Карпат - место в топ-6 и атакующий футбол.... Ага, а земля плоска і тримається на трьох китах