Як Роналду покер в матчі з Литвою зробив

Форвард збірної Португалії один обіграв прибалтів

Як Роналду покер в матчі з Литвою зробив
© Твіттер збірної Португалії. Кріштіану Роналду

У поєдинку з Литвою (1:5) Кріштіану Роналду оформив покер, забезпечивши своїй збірній перемогу у відбірковому матчі на Євро-2020. Лідер «Ювентуса» і збірної Португалії в дебюті зустрічі реалізував пенальті, а в другому таймі, за рахунку 1:1, забив три м'ячі за 14 хвилин.

Тепер на рахунку Роналду 93 голи за збірну Португалії, які він забив у ворота 40 різних збірних.

Перший гол

Другий гол

Третій гол

Четвертий гол

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 11.09.2019 15:03
    +2
    AndyDRUID, 11.09.2019 13:10
    Він колись постаріє? Вже 34 футболісту, а форму не втрачає.
    Теди Шерингем до 40 на высоком уровне играл! Для Рона и Месси все только начинается!
    pe_p
      pe_p, 11.09.2019 13:25
    +4
    AndyDRUID, 11.09.2019 13:10
    Він колись постаріє? Вже 34 футболісту, а форму не втрачає.
    Це ще раз доказує, що він продукт виключно не людської роботи над собою...
    Мене більше дивує не те як він це робить протягом 15 років, а те як він знаходить мотивацію для цього, фантастика
    AndyDRUID
      AndyDRUID, 11.09.2019 13:10
    +3
    Він колись постаріє? Вже 34 футболісту, а форму не втрачає.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 11.09.2019 09:41
    +2
    Какая же только слабая Литва.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 11.09.2019 08:24
    +3
    А ведь теперь КриРо серьезней отнесется к матчу с Украиной...
    Saar
      Saar, 11.09.2019 07:05
    +7
    93 гола 40 разным сборным! Офигеть) Крищиано -лучший , неимоверный!
    zimajeka2018
    zimajeka2018, 11.09.2019 06:09
    +11
    Когда первый гол забили ,на трибунах кричат УКРАИНА ,УКРАИНА))))Видать там наши еще не уехали домой)))
    alvesh
    alvesh, 11.09.2019 01:56
    +1
    SamojlovS, 11.09.2019 01:51
    Админ! В этом файле, 2-й и 3-й голы - ОДИНАКОВЫЕ ролики с голом подвешены!
    Поправили, спасибо
    SamojlovS
    online
      SamojlovS, 11.09.2019 01:51
    0
    Админ! В этом файле, 2-й и 3-й голы - ОДИНАКОВЫЕ ролики с голом подвешены!
    khatskevich_bog
      khatskevich_bog, 11.09.2019 01:31
    0
    второй гол уефа записало автоголом вратаря
    zimajeka2018
    zimajeka2018, 11.09.2019 06:09
    +11
    Когда первый гол забили ,на трибунах кричат УКРАИНА ,УКРАИНА))))Видать там наши еще не уехали домой)))
    Saar
      Saar, 11.09.2019 07:05
    +7
    93 гола 40 разным сборным! Офигеть) Крищиано -лучший , неимоверный!
    pe_p
      pe_p, 11.09.2019 13:25
    +4
    AndyDRUID, 11.09.2019 13:10
    Він колись постаріє? Вже 34 футболісту, а форму не втрачає.
    Це ще раз доказує, що він продукт виключно не людської роботи над собою...
    Мене більше дивує не те як він це робить протягом 15 років, а те як він знаходить мотивацію для цього, фантастика
    AndyDRUID
      AndyDRUID, 11.09.2019 13:10
    +3
    Він колись постаріє? Вже 34 футболісту, а форму не втрачає.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 11.09.2019 08:24
    +3
    А ведь теперь КриРо серьезней отнесется к матчу с Украиной...
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 11.09.2019 15:03
    +2
    AndyDRUID, 11.09.2019 13:10
    Він колись постаріє? Вже 34 футболісту, а форму не втрачає.
    Теди Шерингем до 40 на высоком уровне играл! Для Рона и Месси все только начинается!
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 11.09.2019 09:41
    +2
    Какая же только слабая Литва.
    alvesh
    alvesh, 11.09.2019 01:56
    +1
    SamojlovS, 11.09.2019 01:51
    Админ! В этом файле, 2-й и 3-й голы - ОДИНАКОВЫЕ ролики с голом подвешены!
    Поправили, спасибо
    SamojlovS
    online
      SamojlovS, 11.09.2019 01:51
    0
    Админ! В этом файле, 2-й и 3-й голы - ОДИНАКОВЫЕ ролики с голом подвешены!
    khatskevich_bog
      khatskevich_bog, 11.09.2019 01:31
    0
    второй гол уефа записало автоголом вратаря